Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.765
Πόντοι
736



παιδια ξέρει κανείς τίποτα για τη συγκε....


καλησπερες.....οντως βγαινει καβαλας με μια ασημι μπεμπα 3λιτρη...απο λεφτα ζηταει και οτι τσιμπησει...εχει σπιτι πολυ κοντα για συνεβρεσεις...και στο αμαξι...την πηρα προσφατα...ποσα λεω για σπιτι...100 μου λεει...λεω 50 εχω αν θες...λεει νταξει να σε κανω πελατη...της λεω οχι ξεπετα ετσι...ναι μου λεει χαλαρα...στα της πραξης διαικπερωτικη...στιλ μπουρδελοτσαρκας...ειναι κορμαρα με καλλο εργαλειο και γαμιεται στα 4 και κανει και ενεργητικο....δεν την προτεινω γιατι βγαινει για να μαζεψει λεφτα..πελατες.....με οτι συνεπαγεται....μενει προς γλυφαδα μερια και το εργαλειο που εχει το παει γαμιωντας...το αμαξι εννοω!!!!!
 

SPECIALOVER

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Η να πω καλημέρα?
Μόλις γύρισα από σαφάρι στα στέκια .
Τα γνωστά μπουρδελακια της Αθήνας είχαν κλείσει λόγο του προχωρημένου της ώρας έτσι επέστρεψα Συγγρού όπου μετά από πολλά ανεβοκατεβάσματα του γνωστού παράδρομου με την ελπίδα να βρω κάποια από τις δοκιμασμένες και μη απορριπτόμενες από έμενα .
Κατέληξα σε ένα νέο για μένα τεμάχιο ,σχετικά ψιλή ξανθιά ,στεκόταν στην άκρη του πεζοδρομίου ακουμπισμένη στο κάγκελο πριν το βενζινάδικο της SHELL
Όταν την χαιρέτησα ήταν πολύ ευγενική και χαμογελαστή , μου είπε ότι οι υπηρεσίες της τιμώνται στα 50 ευρώ.
Έφυγα για να δω τι άλλο παίζει και να το σκεφτώ  τι να κάνω
Τελικά επανέλαβα το κύκλο με σκοπό να τη φορτώσω  ήμουν με τη μηχανή και εκεί που σκαφτόμουν αν θα ανέβει με το μακρύ φόρεμα που φορούσε μου είπε να ακολουθησω  το αυτοκίνητο της , ένα μαύρο  AYDI A3  .
Πήγαμε πολύ κοντά σε μια πάροδο μεταξύ Συγγρού και Δοϊράνης.
Το όνομα της Κελυ , με ωραίο σώμα , ωραίο  στήθος  που ταίριαζε στο σωματοτυπο της . Από υπηρεσίες της πολύ καλή θα μπορούσα να πω ότι το δούλεψε το 50αρι αν και ξεκίνησε βάζοντας  προφυλακτικό σε νεκρό  πουτσο χωρίς να κάνει τίποτα στην αρχή  , στη συνέχεια τα έδωσε όλα με χεριά και με στόμα. Όταν της ζήτησα να μπω μέσα της στηθικέ πολύ ωραία στα 4 ενώ  στη συνέχεια άλλαξε στάση όταν της το ζήτησα  χωρίς καμία καθυστέρηση.
Το αποτέλεσμα ένας ευχαριστημένος πελάτης που θα επιδιώξει να την ξανά πάρει .
Το παράδοξο της υποθέσεως ότι δεν την είχα ξαναδεί και ούτε τώρα βρίσκω πουθενά αναφορές γι αυτήν  .
Τελειώνοντας να πω ότι  ήταν παθητική , δηλ ότι ψάχνω  και αν κρίνω από προσόντα μάλλον δεν το έχει το ενεργητικό γιατί ανατομικά ήταν σα παιδάκι 10 ετών άντε 12 όταν ψιλοερεθίστηκε .
Όποιος μπορεί να βρει αγγελία η Φώτο της ας την βάλει προς ενημέρωση .
Όποιος την πάρει καλή διασκέδαση
 

dirtyanalove7

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2015
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
#SPECIALOVER σε ευχαριστουμε για τις πληροφοριες
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.824
Κριτικές
10
Like
464
Πόντοι
3.245
Γνωστος μου ειπε ότι είναι πολύ αντιεπαγγελματιας σε όλα της.Και οι φωτογραφιες προ 10τιας.Λιγο ακομα και θα τις εριχνα μπουκετο μου ειπε .
 

BULLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2014
Μηνύματα
122
Κριτικές
1
Like
122
Πόντοι
1
Χθες στον παράδρομο στο ύψος της alpha bank μου είπε πως τη λένε Έλενα.
Ψηλή μελαχροινή με σκληρό εργαλείο και φοβερή κωλάρα
Έχει κανείς πληροφορίες - εμπειρίες ΄?? :think: :helpplea:

GRAZIE RAGAZZI
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
σορρυ που ρωταω
αλλα το σκληρο εργαλειο πως το καταλαβες;
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
807
Like
1.094
Πόντοι
206
Γνωστος μου ειπε ότι είναι πολύ αντιεπαγγελματιας σε όλα της.Και οι φωτογραφιες προ 10τιας.Λιγο ακομα και θα τις εριχνα μπουκετο μου ειπε .


Της εστειλα μυνημα να ρωτησω τιμες κλπ.Καθως και τιμες για το ντουετο που λεει οτι κανει,μου απανταει λεγωντας παρε τηλ.ΛΕω δε παιρνω τηλ αφου στελνεις που στελνεις γτ δε γραφεις τιμες?με ωραιο και καλο τροπο,Αλλα με τετοιο χαρακτηρα δε παει πουθενα  :vomit:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom