Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
οι φωτογραφίες όμως είναι αρκετά παλιές.


Ναι αδερφέ αυτή είναι η Γιώτα το "τούρμπο" που λέει και η ίδια...το τιμάει το μεροκάματο και βγάζει και γούστα με τα μπαλκόνια της απλά μην περιμένεις αναλογίες μοντέλου.
 

BULLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2014
Μηνύματα
122
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
1
Lola Star transexual με χώρο στο Νέο Κόσμο

Λέει τίποτε :::
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
469
Like
170
Πόντοι
1
Wow πραγματικά η Βερόνικα φαίνεται  :wanker: 
έχει πάει κάνεις , να ακούσουμε  ?>.. ( αναλυτικά plz...περιοχή , υπηρεσίες και τιμή )
 

ultramarine

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
153
Κριτικές
31
Like
470
Πόντοι
291
Quote from: marios kolotoumbas on 16/05/15, 18:06
σκέτο κοριτσάκι είναι αυτό. τι βρήκα και στο openday ξέρουμε τιμές και τίποτε άλλο;

η Χαρούλα είναι. 60 ευρώ μου είχε πάρει εμένα. πολύ γλυκιά, καθαρή, γλυψίματα και καύλες μεγάλες θυμάμαι από αυτήν πέρισυ. τελείως θηλυκό κορμάκι


Εχει κάποιος πολύ πρόσφατη εμπειρια απο την συγκεκριμένη ?
Ας ενημερωσει...
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Quote from: marios kolotoumbas on 16/05/15, 18:06
σκέτο κοριτσάκι είναι αυτό. τι βρήκα και στο openday ξέρουμε τιμές και τίποτε άλλο;

η Χαρούλα είναι. 60 ευρώ μου είχε πάρει εμένα. πολύ γλυκιά, καθαρή, γλυψίματα και καύλες μεγάλες θυμάμαι από αυτήν πέρισυ. τελείως θηλυκό κορμάκι


Εχει κάποιος πολύ πρόσφατη εμπειρια απο την συγκεκριμένη ?
Ας ενημερωσει...

πριν κανα χρονο την ειχα παρει αριστοτελους και συγγρου και της ειχα δωσει μια πιπα , αξιολογη θα ελεγα αλλα δυστηχως δεν την ξαναβρηκα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
πριν κανα χρονο την ειχα παρει αριστοτελους και συγγρου και της ειχα δωσει μια πιπα , αξιολογη θα ελεγα αλλα δυστηχως δεν την ξαναβρηκα
εχει σταματησει απο συγγρου
 

grman11

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε ολους.. Μήπως γνωριζει κάποιος για μια ξανθιά πολυ όμορφη που ειναι στην αρχη της Συγγρού κ οταν λέω αρχη εννοω κ πριν απο το μετρό συνηθως είναι μετα της 12.30 κ κάθεται σε μια στάση
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Καλησπέρα σε ολους.. Μήπως γνωριζει κάποιος για μια ξανθιά πολυ όμορφη που ειναι στην αρχη της Συγγρού κ οταν λέω αρχη εννοω κ πριν απο το μετρό συνηθως είναι μετα της 12.30 κ κάθεται σε μια στάση
ψηλή αδύνατη ;
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Κανονικό σωμα οπως κ υψος με τούμπανο στήθος κ φοραει συνέχεια φορεματα
ειναι μια κρος ξανθιά . Ηταν και τωρα που πέρασα αν εννοεις αυτή ! Αλλα σημερα φοραει δυχτυοτο και κορμακι
 

BULLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2014
Μηνύματα
122
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε ολους.. Μήπως γνωριζει κάποιος για μια ξανθιά πολυ όμορφη που ειναι στην αρχη της Συγγρού κ οταν λέω αρχη εννοω κ πριν απο το μετρό συνηθως είναι μετα της 12.30 κ κάθεται σε μια στάση
Την πήρα το περασμένο καλοκαίρι 2  φορές. Έχει φοβερό σώμα, ωραιότατα πλαστικά βυζιά, τουρλωμένο κωλαράκι. Πολύ ευγενική, καλλιεργημένη, αλλά, φίλε μου αδιάφορη και λίγο βιαστική. Δεν συμμετέχει με τίποτα άντε και μια αδιάφορη πίπα, ούτε καν δείχνει οτι καυλώνει - τελικά ότι κάνεις μόνος σου !!!
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Την πήρα το περασμένο καλοκαίρι 2  φορές. Έχει φοβερό σώμα, ωραιότατα πλαστικά βυζιά, τουρλωμένο κωλαράκι. Πολύ ευγενική, καλλιεργημένη, αλλά, φίλε μου αδιάφορη και λίγο βιαστική. Δεν συμμετέχει με τίποτα άντε και μια αδιάφορη πίπα, ούτε καν δείχνει οτι καυλώνει - τελικά ότι κάνεις μόνος σου !!!
μπορεις να βαλεις λινκ να καταλαβουμε ποια ειναι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom