Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
εγω ρε φιλε φταιω ??? / αυτες πλακωνονταν στα γαμοσταυριδια μεσα στη μεση του δρομου για το ποια θα μου γαμησει το σφικτο κωλαρακι μου ..... / ρωτα και τον DIKY !!!!
ελα ρε υπουργε μολις γυρισα απο την χιονοθυελλα και παλι με επικαλεισε...που στο καλο εμπλεξες παλι :jerking:
λοιπον η αληθεια ειναι οτι μια απο σας μολις ειδε το βιντεο του υπουργου τον εβγαλε απ το αμαξι και τον πηγε στο ξενοδοχειο υποβασταζομενο απο αλλες δυο. εγω ημουν στο πισινο αμαξι και δεν ξερω τι εγινε μετα..μονο που το πρωι μου πε οτι ποναει ο πωπος του..
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
ελα ρε υπουργε μολις γυρισα απο την χιονοθυελλα και παλι με επικαλεισε...που στο καλο εμπλεξες παλι :jerking:
λοιπον η αληθεια ειναι οτι μια απο σας μολις ειδε το βιντεο του υπουργου τον εβγαλε απ το αμαξι και τον πηγε στο ξενοδοχειο υποβασταζομενο απο αλλες δυο. εγω ημουν στο πισινο αμαξι και δεν ξερω τι εγινε μετα..μονο που το πρωι μου πε οτι ποναει ο πωπος του..

καλα με τετοια μερα πηγες να φορτωσεις / ημαρτον δηλαδη ....
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
καλα με τετοια μερα πηγες να φορτωσεις / ημαρτον δηλαδη ....

χθες πηγα κατα τις 630 το πρωι στο μαγαζι και ειδα με τι μεταφορικα μεσα φυγανε οι περισσοτερες..θα κανω αναλυση σε σχετικο θρεντ μια προς μια.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
χθες πηγα κατα τις 630 το πρωι στο μαγαζι και ειδα με τι μεταφορικα μεσα φυγανε οι περισσοτερες..θα κανω αναλυση σε σχετικο θρεντ μια προς μια.

με τον πατσια στο στομα .....
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
εχε χαρει που με φωναζει η Μαλενα στο σαλονι να της τριψω την πλατη με κρεμα και μετα να τη γαμησω απο κωλο .... 

ελα ρε φιλε εχεις αφησει την παλαμη σου στο σαλονι και φωναζει?.....
 

Επισκέπτης
μηπως ξέρει κανεις που ειναι ένα μπαρ amelie στο παγκρατι?
 

kostasvts120

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια....μια Alexia η Lexi, εχει δοκιμασει κανενας?κεντρο αθηνα μου ειπε.60e...εχω το msn της....
 

kostasvts120

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ασχετο...εχω παρει στην κυψελη μια που λεγεται Νινακι...μου ειπε ψαχνει για πελατες....οποιος θελει,δινω το msn της...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
υπουργε σε γαμαω...
:uglystupid:Καθdiky εβρισε τον κο Υπουργό!
Τα μπουσρδελοόργανα να τον συλλάβουν αμέσως για να πάρει σε όλους μας 1 πίπα σαν καβλοτραβέλι...
Βέβαια αλλο που δεν ήθελε... :dancing: :dancing:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fabien_66

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
236
Κριτικές
97
Like
850
Πόντοι
1.061
ρε συναγωνιστές, εσείς που έχετε πάει με σύλβια και δανάη, ποιά προτείνετε ; να έχει θηλυκά προσόντα πάνω και ... όχι τεράστια προσόντα κάτω, μια και θα είναι 1η φορά με τρανς ...  :helpplea:
 

kostasy

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
ποια εχει τα μεγαλύτερα προσόντα?







* Παρακαλώ Ελληνικούς χαρακτήρες

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom