Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

nicaki

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
56
Κριτικές
11
Like
27
Πόντοι
10

Έχουμε πληροφορίες;
 

Μουρατος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
118
Like
246
Πόντοι
21

Έχουμε πληροφορίες;
Είχα πάει πριν 2 Χρόνια περίπου. Καλή...με καλά προσόντα κ διάθεση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nicaki

alexboy

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2023
Μηνύματα
34
Like
53
Πόντοι
0

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Καλημέρα. Ποιά προτείνετε για πρωτάρη;
 

MEISME

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2007
Μηνύματα
38
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0

Έχουμε πληροφορίες; πολύ καλό παιδί,κοινωνική δεν κοιτά το ρολόι.θα περάσεις καλά.πρόβλημα το πάρκινγκ μονο.
 

kouin

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2006
Μηνύματα
52
Like
6
Πόντοι
0

Γεια σε όλους.
Έχει κάποιος να μας δώσει τα φώτο του, για τις παραπάνω;
 

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
583
Πόντοι
81

Γεια σε όλους.
Έχει κάποιος να μας δώσει τα φώτο του, για τις παραπάνω;
Υπάρχουν κάποιες λίγες κριτικές και για τις τρεις αν δεν κάνω λάθος, ίσως μπορείς να ρωτήσεις και αυτούς που τις έγραψαν για περισσότερες λεπτομερειες
 

Axastosmistis23

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2021
Μηνύματα
50
Like
114
Πόντοι
0


Γνώμη κανείς ; Θέλω να την γλείψω μου αρέσουν τα μεγάλα καυλιά όποτε θεωρώ θα τον έχει μεγάλο ; Αλλιώς που άλλου προτείνετε ; Τρανς με τεράστιο καυλί ;
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
581
Like
998
Πόντοι
86


Γνώμη κανείς ; Θέλω να την γλείψω μου αρέσουν τα μεγάλα καυλιά όποτε θεωρώ θα τον έχει μεγάλο ; Αλλιώς που άλλου προτείνετε ; Τρανς με τεράστιο καυλί ;
Ναι αλλα πόσα ζητάει? Γιατί αν ζητάει 150 όπως όλες οι, βραζιλιάνες... Υπάρχουν πολύ καλύτερες
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
860
Κριτικές
24
Like
8.323
Πόντοι
2.036


Γνώμη κανείς ; Θέλω να την γλείψω μου αρέσουν τα μεγάλα καυλιά όποτε θεωρώ θα τον έχει μεγάλο ; Αλλιώς που άλλου προτείνετε ; Τρανς με τεράστιο καυλί ;
Ελα ρε συ η συγκεκριμενη δεν ειναι βραζιλιανα ειναι η Κουβανεζα Anna Ivankova που δουλευει και ως dragg queen στο club Koukles στη Συγγρου...Ειναι πολλα χρονια στην Ελλαδα και πολυ παλια καραβανα, πριν δυο χρονια την ειχα παρει στον χωρο της στην Φυλης με 50 ευρω....Για καυλι που ρωτας δεν εχει και τοσο μεγαλο (ουτε και το λες μικρο ομως)... το οποιο ομως εχει φιμωση (τουλαχιστον τοτε που την ειχα παρει, δεν ξερω αν τωρα το εχει διορθωσει με επεμβαση).....
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.851
Κριτικές
31
Like
7.438
Πόντοι
3.886
Ελα ρε συ η συγκεκριμενη δεν ειναι βραζιλιανα ειναι η Κουβανεζα Anna Ivankova που δουλευει και ως dragg queen στο club Koukles στη Συγγρου...Ειναι πολλα χρονια στην Ελλαδα και πολυ παλια καραβανα, πριν δυο χρονια την ειχα παρει στον χωρο της στην Φυλης με 50 ευρω....Για καυλι που ρωτας δεν εχει και τοσο μεγαλο (ουτε και το λες μικρο ομως)... το οποιο ομως εχει φιμωση (τουλαχιστον τοτε που την ειχα παρει, δεν ξερω αν τωρα το εχει διορθωσει με επεμβαση).....
Εγω την είχα πάρει με 30€ στο 99
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom