Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

dimc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2023
Μηνύματα
20
Κριτικές
7
Like
238
Πόντοι
280
Καλησπέρα μαγκες, σκεφτομαι αυτην για επομενη εκδρομη, εχεις κανεις καποια εντυπωση;
Θα πρότεινα να είμαστε λίγο πιο προσεκτικοί με τη διάδοσή τέτοιων φημών...
 

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
184
Κριτικές
2
Like
577
Πόντοι
81
Θα πρότεινα να είμαστε λίγο πιο προσεκτικοί με τη διάδοσή τέτοιων φημών...
Πέραν απο τις φήμες, έχουμε εικόνα αν ειναι καλή στο ενεργητικό της; Υπάρχουν πουθενά κριτικές;
 

niceman

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
422
Κριτικές
2
Like
72
Πόντοι
1
μηπως ξερουμε περιοχη γιατι απο μεταφορικο δυσκολα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
οπως κ ν εχει τ θεμα θελει προσοχη !!!!
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
831
Κριτικές
23
Like
7.854
Πόντοι
2.036
μηπως ξερουμε περιοχη γιατι απο μεταφορικο δυσκολα
Η συγκεκριμενη ειναι η Φενια η κοκκινομαλλα...ο χωρος της ειναι στα εξαρχεια συγκεκριμενα Ιπποκρατους και Μαυρικιου...εγω οσες φορες εχω παει εχω περασει σουπερ ειναι στανταρακι μου....50 ευρω παιρνει...
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.270
Πόντοι
3.886
στο Αλικακι να πας φιλε!! ειναι τοοοοοσο καυλιαρα που θα θελεις να κατιαπιεις και το σπερμα της στο τελος απο την καυλαα και μονο!!!! ακουσε με και δεν θα χασεις!!!!
Έχεις πάει με Αλίκη φίλε;Για πες μας κ εμάς...
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
254
Like
470
Πόντοι
21
Έχεις πάει με Αλίκη φίλε;Για πες μας κ εμάς...
ναι φιλε εχω παει ωραιο καυλι μετριο αλλα εχει σουπερ στυση!! σε ποναει υποφερτα οταν σε γαμαει ωστε να το απολαμβανεις και οχι να λες αντε να χυσει να βγει επιτελους.. ωραια γλωσσοφιλακια στην αρχη σε κανει και νιωθεις σαν να ειναι γκομενα σου πραγματικη!! εγω επειδη κανει πολυ συχνα εξετασεις της τα καταπινω κιολας!! με φτανει στο ζενιθ της καυλας!! εχει πολυ ωραιο προσωπο και ωραιο σωματακι ΘΥΛΗΚΟΤΑΤΟ ειναι σαν εφηβικο!!
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.270
Πόντοι
3.886
ναι φιλε εχω παει ωραιο καυλι μετριο αλλα εχει σουπερ στυση!! σε ποναει υποφερτα οταν σε γαμαει ωστε να το απολαμβανεις και οχι να λες αντε να χυσει να βγει επιτελους.. ωραια γλωσσοφιλακια στην αρχη σε κανει και νιωθεις σαν να ειναι γκομενα σου πραγματικη!! εγω επειδη κανει πολυ συχνα εξετασεις της τα καταπινω κιολας!! με φτανει στο ζενιθ της καυλας!! εχει πολυ ωραιο προσωπο και ωραιο σωματακι ΘΥΛΗΚΟΤΑΤΟ ειναι σαν εφηβικο!!
Αυτά είναι μπρο...Θα πάω κ εγώ ..Πόσα παίρνει το μωρό;
 

dimc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2023
Μηνύματα
20
Κριτικές
7
Like
238
Πόντοι
280
Ρε παιδιά... Έχω δει παλιά θέματα στο σάιτ, αλλά κανένας ποτέ δεν έχει γράψει κριτική ή μοιραστεί κάπως πιο λεπτομερώς εμπειρία με την τρανς-μύθο Σαμπρίνα. Δυστυχώς δεν έχω εμπειρία, μια φορά μόνο την έχω πετύχει Συγγρού, αλλά ο μαλάκας είχα ξεχάσει να βγάλω λεφτά... Αν έχει κάποιος κάτι να μοιραστεί, ας σχολιάσει ή ας μου στείλει ινμποξ.
 

Noone21

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2022
Μηνύματα
19
Like
26
Πόντοι
0
μηπως ξερουμε περιοχη γιατι απο μεταφορικο δυσκολα
Εξαρχεια ειναι φιλε κοντα ιπποκρατους!
 

Noone21

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2022
Μηνύματα
19
Like
26
Πόντοι
0
μια βοηθεια



Με προσωπικη εμπειρια απο Φενια και Αλικη και οι 2 εξαιρετικες η Φενια δυνατη η Αλικη πιο GFE. Δεν θα βαλω καποια πανω απ την αλλη η καθεμια διαφορετικη αλλα εξισου απολαυστικη!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Ρε παιδιά... Έχω δει παλιά θέματα στο σάιτ, αλλά κανένας ποτέ δεν έχει γράψει κριτική ή μοιραστεί κάπως πιο λεπτομερώς εμπειρία με την τρανς-μύθο Σαμπρίνα. Δυστυχώς δεν έχω εμπειρία, μια φορά μόνο την έχω πετύχει Συγγρού, αλλά ο μαλάκας είχα ξεχάσει να βγάλω λεφτά... Αν έχει κάποιος κάτι να μοιραστεί, ας σχολιάσει ή ας μου στείλει ινμποξ.
εχουν γραφτει αρκετα αλλα δεν θ τ εχεις διαβασει εσυ οποτε ρωτα πριν κανεις τ λαθος!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom