Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (8 μέλη και 27 επισκέπτες)

cabrin

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2014
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
θα μπορουσε καποιος να στειλει link της Τζενης???,,,,Παντως η σειρα αν εξαιρεσω την πρωτη που δεν την ξερω είναι ακριβης νομιζω....
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
σημερα αξηζε η βολτα αν κ δεν γαμησα .....συγγρου ολα τα μωρα στην πιστα ειχα να δω τοσο κοσμο χρονια
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Η Τζένη δεν είναι αντρουά. Είναι λεπτή με πολύ απαλή επιδερμίδα παρά το γεγονός πως δεν είναι πιτσιρίκα. Απλά, την έχει μεγαλύτερη από σενα και μενα. Παίζει όπως κανονίσετε. Το σπίτι αστράφτει και ντρέπεσαι να περάσεις μήπως και λερώσεις. Αξίζει τουλάχιστον μία δοκιμή.



όχι δεν το έχω πάρει...κι εμένα μου φαίνεται κάπως αντρουα αλλά έχω ακούσει καλές  κριτικές  :think: :think: :think:
 

mimis69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
393
Κριτικές
119
Like
5.609
Πόντοι
29.900
Ο καθενας μαλλον εχει τα δικα του μετρα και σταθμα
την Τζενη και την Νικολ δεν την εχω δοκιμασει
Αλλα για μενα η σειρα ειναι Αθηνα - Σαμπρινα - Ντεζυ
με της Ντεζυ φυσικα να ειναι το πιο ντουρο και χοντρο
Προσωπικά θεωρώ πιο μεγάλο και λειτουργικό της Νόρας/Σαμπρίνας και μετά Νικόλ, Αθηνά. Δεν έχω δοκιμάσει Νταίζυ και Τζένη.
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Η Τζένη δεν είναι αντρουά. Είναι λεπτή με πολύ απαλή επιδερμίδα παρά το γεγονός πως δεν είναι πιτσιρίκα. Απλά, την έχει μεγαλύτερη από σενα και μενα. Παίζει όπως κανονίσετε. Το σπίτι αστράφτει και ντρέπεσαι να περάσεις μήπως και λερώσεις. Αξίζει τουλάχιστον μία δοκιμή.
το αντρουά αναφερόταν στα χαρακτηριστικά του προσώπου και στο καθόλου( νομίζω) στήθος.....επιβεβαιώνεις πάντως τι καλές κριτικές :think: .. ρε μήπως να.... :zfuck: :zfuck:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.390
Πόντοι
456
το αντρουά αναφερόταν στα χαρακτηριστικά του προσώπου και στο καθόλου( νομίζω) στήθος.....επιβεβαιώνεις πάντως τι καλές κριτικές :think: .. ρε μήπως να.... :zfuck: :zfuck:
ακόμα δεν;; πήγαινε.. αλλά προσεκτικά.. μη σκοντάψεις στο παλούκι..
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
ακόμα δεν;; πήγαινε.. αλλά προσεκτικά.. μη σκοντάψεις στο παλούκι..
τελικά την έκανα την ΄΄αμαρτία΄΄ και ύστερα από προσωπική αυτοψία πίστεύω ότι η σειρά έχει ως εξής: Σαμπρίνα/Νόρα - Τζένη-Βαλέρια-Νικόλ-Ντέζυ....για άλλες δεν μπορώ να πω γιατί δεν έχω πάει... πάντως η Τζένη είναι άψογη σε συμπεριφορά και υπηρεσίες...χώρος πολύ ωραίος ...στα 50€ το δωράκι...στο πρόσωπο βέβαια φαίνεται αρκετά μεγάλη πάντως...ακριβείς είναι οι φωτογραφίες που έχει βάλει στο ts-dating...στο sex  είναι όμως φοβερή..θα ακολουθήσει κριτική... ;)
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.969
Κριτικές
2
Like
323
Πόντοι
36
τελικά την έκανα την ΄΄αμαρτία΄΄ και ύστερα από προσωπική αυτοψία πίστεύω ότι η σειρά έχει ως εξής: Σαμπρίνα/Νόρα - Τζένη-Βαλέρια-Νικόλ-Ντέζυ....για άλλες δεν μπορώ να πω γιατί δεν έχω πάει... πάντως η Τζένη είναι άψογη σε συμπεριφορά και υπηρεσίες...χώρος πολύ ωραίος ...στα 50€ το δωράκι...στο πρόσωπο βέβαια φαίνεται αρκετά μεγάλη πάντως...ακριβείς είναι οι φωτογραφίες που έχει βάλει στο ts-dating...στο sex  είναι όμως φοβερή..θα ακολουθήσει κριτική... ;)
μαρικο γιγαντα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.460
Κριτικές
2
Like
5.679
Πόντοι
2.356
το αντρουά αναφερόταν στα χαρακτηριστικά του προσώπου και στο καθόλου( νομίζω) στήθος.....επιβεβαιώνεις πάντως τι καλές κριτικές :think: .. ρε μήπως να.... :zfuck: :zfuck:

Θέλω να την πάρω όπωσδήποτε...γι αυτό θέλω κριτική
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom