Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

tonino75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
14
Like
137
Πόντοι
291
Καλησπερα σας κυριοι θα ηθελα να σας ρωτησω αν ξερετε η εχετε εμπειριες απο μια κορασιδα που βγαινει συγγρου  με ενα μπλε  μιτσουμπισι κολτ ... Ξανθια    ευχαριστω

Αν λέμε την ίδια (να σου πω την αλήθεια δεν πρόσεξα και ιδιαίτερα το αμάξι) είναι λίγο μετά τους μπάτσους και την λένε Μέλι ή Πέλι ,κάπως έτσι τέλως πάντων το είπε γιατί από άρθρωση έχει ένα θεματάκι.
Εμφανισιακά είναι πολύ καλό και από ότι διαφήμιζε γουστάρει και ενεργητικό ρόλο πολύ,αν και δεν το δοκίμασα προσωπικά. Σαν παθητική που την δοκίμασα δεν εντυπωσιάστικα,όλο φιλοσοφία και συμβουλές για το πως πρέπει να φερόμαστε στις  γυναίκες ήταν. Τώρα στην πράξη μέτρια πράγματα όλη την ώρα αυτοδιαφημιζόταν πόσο όμορφη και καθαρή είναι. 50 ζητάει ,αλλά και με ένα 40αρι την έχεις νομίζω.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
Αν λέμε την ίδια (να σου πω την αλήθεια δεν πρόσεξα και ιδιαίτερα το αμάξι) είναι λίγο μετά τους μπάτσους και την λένε Μέλι ή Πέλι ,κάπως έτσι τέλως πάντων το είπε γιατί από άρθρωση έχει ένα θεματάκι.
Εμφανισιακά είναι πολύ καλό και από ότι διαφήμιζε γουστάρει και ενεργητικό ρόλο πολύ,αν και δεν το δοκίμασα προσωπικά. Σαν παθητική που την δοκίμασα δεν εντυπωσιάστικα,όλο φιλοσοφία και συμβουλές για το πως πρέπει να φερόμαστε στις  γυναίκες ήταν. Τώρα στην πράξη μέτρια πράγματα όλη την ώρα αυτοδιαφημιζόταν πόσο όμορφη και καθαρή είναι. 50 ζητάει ,αλλά και με ένα 40αρι την έχεις νομίζω.
το όνομα δεν το ξερω αλλα αυτο που λετε μαγκες ανηκει αν τον 50 η μη κανω λαθος???καλα το 40 αρι ειναι σχετικών μην ξεφτιλίζουμε.
 

mike vs

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
15
Πόντοι
1
σουπερ προσοντα και :tits: και :bigdick:  ειπα να βαλλω αλλο ενα 50αρικο και να περασω τουλαχιστον εγγυημενα καλα! μου ειπε πως θα κατσει αλλες 5 ημερες Αθηνα και μετα Μαγιορκα..........
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.390
Πόντοι
456

hotjohnnie

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά είμαι καινούριος στο χώρο, ξέρεται κανένα studio με καλές trans?
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.969
Κριτικές
2
Like
323
Πόντοι
36
Αν λέμε την ίδια (να σου πω την αλήθεια δεν πρόσεξα και ιδιαίτερα το αμάξι) είναι λίγο μετά τους μπάτσους και την λένε Μέλι ή Πέλι ,κάπως έτσι τέλως πάντων το είπε γιατί από άρθρωση έχει ένα θεματάκι.
Εμφανισιακά είναι πολύ καλό και από ότι διαφήμιζε γουστάρει και ενεργητικό ρόλο πολύ,αν και δεν το δοκίμασα προσωπικά. Σαν παθητική που την δοκίμασα δεν εντυπωσιάστικα,όλο φιλοσοφία και συμβουλές για το πως πρέπει να φερόμαστε στις  γυναίκες ήταν. Τώρα στην πράξη μέτρια πράγματα όλη την ώρα αυτοδιαφημιζόταν πόσο όμορφη και καθαρή είναι. 50 ζητάει ,αλλά και με ένα 40αρι την έχεις νομίζω.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
φίλε δεν σου απαντήσανε γιατί είσαι ασαφής. Τι σημαίνει καλή ? Είναι υποκειμενικό. Άλλος την θέλει παθητική, οπότε για τον παθητικό δεν κάνει, άλλος ενεργητική οπότε για τον ενεργητικό δεν κάνει, άλλος την θέλει με μαστίγιο οπότε για τον αγαπούλη δεν ταιριάζει, ο αγαπούλης την θέλει gfe η άλλη όμως είναι pse κλπ κλπ.
Για ποιό είδος ενδιαφέρεσαι? Γράψε εδώ ή αν υπάρχει θέμα στείλε p.m.  σε κάποιον που έχεις αξιολογήσει τα σχόλιά του ως ικανοποιητικά .


παιδιά είμαι καινούριος στο χώρο, ξέρεται κανένα studio με καλές trans?
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Η σαμπρίνα λαβ aka Αντζέλικα (ψάξτο και έτσι), το τίμησε το 50ρικο στις 3 επισκέψεις μου.
Στην άλλη έχει πάει ο Βατραχομούρης.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.390
Πόντοι
456
Η σαμπρίνα λαβ aka Αντζέλικα (ψάξτο και έτσι), το τίμησε το 50ρικο στις 3 επισκέψεις μου.
Στην άλλη έχει πάει ο Βατραχομούρης.
Συμφωνω.. αν κι εχω να την επισκεφτω απο τοτε που ηταν σ'ενα στενο στην Αγ. Μελετιου..
Οσο για την  αλλη προσωπικα της έριξα μαύρο... για πολλους λογους.. χωρος αθλιος και μακρυα απ το κεντρο (Ιλιον, πανω απ τη Θηβων)συμπεριφορα του στυλ δωσε κατι ακομα να περασουμε καλα..
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
και δεν έδωσες στο κορίτσι ρε τσιγγούνη ?  :2funny:

Μήπως η Αντζέλικα ήταν επί της Ι. Δροσοπούλου και όχι Αγ. Μελετίου ?  :think:

 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
και δεν έδωσες στο κορίτσι ρε τσιγγούνη ?  :2funny:

Μήπως η Αντζέλικα ήταν επί της Ι. Δροσοπούλου και όχι Αγ. Μελετίου ?  :think:
ετσι :rockon: :rockon: :rockon:μια φορα κ μηναμε στην πιπα τη να κανεις ??????δεν λεει να το ριξει το εξηνταρι .....πεισμα τρελο...η κλερη ωραιο κορμη βγενει καβαλας μετα της 2 πλεων στο ρευμα προς περιστερι μετα το περιπτερο πεζη
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
31
Like
7.468
Πόντοι
3.886
i apoliti kavla...!
 

Συνημμένα

  • Mia_Isabella - Copy.jpg
    Mia_Isabella - Copy.jpg
    323,9 KB · Εμφανίσεις: 34
  • Mia_Isabella - Copy.jpg
    Mia_Isabella - Copy.jpg
    323,9 KB · Εμφανίσεις: 47

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom