Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

backloveash

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
13
Like
9
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες. Μήπως έχει κανένας σας το τηλέφωνο της Βάνας της μελαχροινής από Καβάλας να μου το στείλει
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Καλησπέρα παίδες. Μήπως έχει κανένας σας το τηλέφωνο της Βάνας της μελαχροινής από Καβάλας να μου το στείλει
Στρατηγέ αμ-τζιτζίκο μολόγα και βοήθησε το φίλο που καίγεται!!!  :grin:
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
POLLOI KANONI

τα σπανε οι περιγραφες της κοπελας!

Προγράμματα

7) Πρίγκιπας Στοματικό Express ( ανοίγω την πόρτα μπαίνεις πέφτεις στα γόνατα και τον γλύφεις (20εκ. πούτσο χονδρό) καθώς κρέμεται κάτω απο την μίνι φούστα μου, χωρίς ένα γεια !!),

8) Κλειώ Στοματικό Express ( ανοίγω την πόρτα μπαίνεις σε βάζω στον τοιχο και στον ρουφάω χωρίς ένα γεια !! ),

14) Πόσο πάει κούκλα; ( εγώ πουτάνα σου και σύ ο γαμίας μου ),

20) Κλειώ Αφέντρα BDSM / Πρίγκιπας ο Μαζοχιστής ( Εγώ Σαδίστρια εσύ Μαζοχιστής. Τι είναι Μαζοχιστής; Μαζοχιστής είναι ο Άνδρας (+18 ετών) που διεγείρεται,καυλώνει δηλαδή με λίγα λόγια "φτιάχνεται" ή ικανοποιείται σεξουαλικά με το να λαμβάνει ΠΟΝΟ. Τι κάνω / προσφέρω; Τράβηγμα Βυζιά/Ρώγες, Μανταλάκια κλπ, λιώσιμο κεριών, Χαστούκια, Κλοτσιές, Τράβηγμα Πέος/Όρχεις, Πόνος, Ξύλο στα Οπίσθια (Με χέρι/Κουπί κλπ), Μαστίγια χρήση δερμάτινων και διαφόρων βοηθημάτων - δονητές κτλ ) ,

23) Πρίγκιπας ο Ουρολάγνεις ( μουσκεύεσε με τη χρυσή βροχή μου )

25) Πρίγκιπας το Πόνι ( ξέρεις τι σημαίνει δεν χρειάζετε να εξηγήσω ) ,

28) Κλειώ Παιχνίδι Βιασμού ( μπαίνεις και σε βιάζω ),

Προχωρημένα Προγράμματα

 

 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16


Ναι,βουλγαρικο προϊον,σχετικα καλη αλλα δεν θα ξαναδοκιμασω.Την ειχα δοκιμασει περυσι σε ξενοδοχειο στο κεντρο,κοντα στον Αγ.Κωνσταντινο.Τοτε ηθελε 80 για μια ωρα,που τελικα ηταν μια εκτονωση.Σχετικα καλο κλαρινο,σφιχτη πισω πορτα.Συννενοηση στα αγγλικα καθοτι ελληνικα γιοκ.
Αυτα.
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Σε όποια φωτό δεν βλέπεις πρόσωπο ή προσπαθείς να το διακρίνεις κάντην με ελαφρά πηδηματάκια...
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom