Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
αν ψάξει από την αρχή θα βρει και ...συνταξιούχες


Φιλε αν διαθετεις χρονο και χρημα ορμα και διαπιστωσε το απο μονο σου ποιες ειναι οι καταλληλες για σενα. Τωρα αν παλι οχι ψαξε απο τις αρχες του συγκεκριμενου topic μεχρι προσφατως και θα τα βρεις ολα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Audir8

koultourman

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2018
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά για πρώτη φορά ενεργητικό ποιά προτείνετε; Σαν πραουσία και :tn04: μου αρέσει πολύ η Έλενα σάινραιζ, αλλά διάβασα ότι είναι ξεπέτα. Η Ρια λίμπερτυ είναι μόνο παθητική;
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
517
Πόντοι
1.530
Παιδιά για πρώτη φορά ενεργητικό ποιά προτείνετε; Σαν πραουσία και :tn04: μου αρέσει πολύ η Έλενα σάινραιζ, αλλά διάβασα ότι είναι ξεπέτα. Η Ρια λίμπερτυ είναι μόνο παθητική;
ts nantia h ts korina
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
427
Κριτικές
1
Like
1.099
Πόντοι
201
Βάλε κούκλα μου φώτο χωρίς επεξεργασία.
αφού είσαι αστέρι
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
427
Κριτικές
1
Like
1.099
Πόντοι
201
Καλά οκ
τσέκαρε στη φώτο που είσαι όρθια, τα συρτάρια πίσω που "έχουν πάει βόλτα", τα πόδια και το αριστερό σου χέρι που έχουν γωνίες  :heavymetalbig:
 

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
Άραγε ο σκληρός μπούτσος είναι πιό σκληρός από ένα σκληρό πούτσο.... αναρωτιέμαι!
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
ο μπούτσος είναι πιό μαλακός αλλά μεγαλύτερος του πούτσου και αργεί να χύσει, ενώ ο πούτσος είναι μικρότερος, σκληρότερος αλλά χύνει πιό εύκολα.
 

eimaiogiatros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα
88
Κριτικές
7
Like
308
Πόντοι
280
ο μπούτσος είναι πιό μαλακός αλλά μεγαλύτερος του πούτσου και αργεί να χύσει, ενώ ο πούτσος είναι μικρότερος, σκληρότερος αλλά χύνει πιό εύκολα.

Χαχα εισαι καθηγητης. Δεν ανεφερες βεβαια ποιος απο τους δυο εχει κλιση και προς τα που.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
[quote
Καλησπέρα
[/quote]

Πωπω τι απίστευτη γυμνασμένη κωλάρα και μπουτάρες!
 

boubounas

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
291
Like
8
Πόντοι
1
Καταθέτω την εμπειρία μου:Χώρος πεντακάθαρος ,φωτισμός χαμηλός και πολύχρωμος , περιοχή Καλλιθέα εκεί στην οδό Δοϊράνης, παράλληλα από τον δρόμο της ακολασίας τις.... νύχτες!!!Η πρώτη εικόνα δε σε εντυπωσιάζει για τα κάλη της, πληθωρική παρουσία και αυστηρή.Περισσότερο της αρέσει να κινείται ως αφέντρα ,άρα ,κατά τη γνώμη μου, το παθητικό της δεν νομίζω πως είναι το ατού της!!Είναι ευγενική και πεντακάθαρη και για να περάσουμε στο ζουμί θα πω ότι εάν πας ως παθητικός δεν υπάρχει περίπτωση να φύγεις δυσαρεστημένος.Σε τσιμπουκώνει μέχρι ξελαρίγγιασμα και σε γαμάει δυνατά με το καλών αναλογιών μόριο της που δείχνει να είναι πανέτοιμο για ξεσκίσματα!!!Οι καθρέπτες που διαθέτει το δωμάτιο όπου βρίσκεται το όμορφα στρωμένο κρεββάτι της, απλά συμπληρώνουν την όποια αισθησιακή ατμόσφαιρα!! Τελειώνοντας θα πω ότι το δωράκι της ανέρχεται στα 50 ευρώ και ότι έως ότου φύγεις παραμένεις άκαπνος κατ΄εντολή της .....τελικώς αφέντρας!!!Φιλιά σε όλους-ες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom