Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
406
Κριτικές
6
Like
2.113
Πόντοι
481

Έχει κάποιος άποψη; Θα είμαι κάποιες μέρες Ηράκλειο

Επίσκεψη πέρυσι, είναι προς Αλικαρνασσό να ξέρεις. Διακρτιτική περιοχή, μεγάλο διαμέρισμα και καθαρό. Λίγο σοσιαλ, στα του αγώνα, την ιδρώνει τη φανέλα! Καυλώνει και χύνει, γαμιέται σαν σκυλί με την καλή έννοια, της αρέσουν και οι αγριάδες, λίγο σπασμένη στο πρόσωπο αλλά οκ...
 

tryferos196

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2015
Μηνύματα
61
Like
142
Πόντοι
0
καλημερα παιδες ξερουμε τιποτα για αυτο?
 

Pirkavlos2

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
52
Like
142
Πόντοι
0
Για πες ρε βατραχε τι λέει το κορίτσι??
Φαίνεται πολύ ενδιαφέρον.....
 

amfivolos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
359
Like
409
Πόντοι
21

Έχει κάποιος άποψη; Θα είμαι κάποιες μέρες Ηράκλειο

Επίσκεψη πέρυσι, είναι προς Αλικαρνασσό να ξέρεις. Διακρτιτική περιοχή, μεγάλο διαμέρισμα και καθαρό. Λίγο σοσιαλ, στα του αγώνα, την ιδρώνει τη φανέλα! Καυλώνει και χύνει, γαμιέται σαν σκυλί με την καλή έννοια, της αρέσουν και οι αγριάδες, λίγο σπασμένη στο πρόσωπο αλλά οκ...


Καλημέρα. Ευχαριστώ για την πληροφορία αν προλάβω με την δουλειά θα την τιμήσω
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.390
Πόντοι
456

mpourdas35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
114
Κριτικές
15
Like
605
Πόντοι
311
Εχω καιρο να γραψω,αλλα τωρα δε γινεται.καποια στιγμη θα βρω χρονο να γραψω για παλιοτερες συναντησεις με καποια κοριτσια.
ομως τωρα προεχει η Στελλα.


δε θελω να την συγκρινω με την Νιναρα απο τα βορεια γιατι θα ειμαι βεβηλος,ομως το κοριτσι ειναι το next best thing, στην Αθηνα.
παρτε φορα και κρατατε τη σημαια ψηλα.
σωμα αδυνατο αλλα οχι skinny, θηλυκη στο τερμα.καθαρη και τιμαει την φανελα.ειναι σε ορμονες,το βυζακι τωρα διαμορφωνεται.βλεμμα αρρωστο.
 

mpourdas35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
114
Κριτικές
15
Like
605
Πόντοι
311

καλα,οχι οτι η 1η ειναι καμια που θα θυμασαι για παντα...ομως αν οι επιλογες του φιλου ειναι οι αδυνατες,μελαχρινες,με ενισχυμενο στηθος, δεν εχει και πολλες επιλογες.
νομιζω βεβαια, για αυτο το στυλ γυναικας,θα περασει καλυτερα με την Αννα
 

amfivolos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
359
Like
409
Πόντοι
21

καλα,οχι οτι η 1η ειναι καμια που θα θυμασαι για παντα...ομως αν οι επιλογες του φιλου ειναι οι αδυνατες,μελαχρινες,με ενισχυμενο στηθος, δεν εχει και πολλες επιλογες.
νομιζω βεβαια, για αυτο το στυλ γυναικας,θα περασει καλυτερα με την Αννα

Δεν είμαι απόλυτος, σε τέτοιο περίπου στυλ κυμαίνομαι. Βέβαια η Νάντια μου είπε 70€. Μου φάνηκαν πολλά για μόνο παθητική.
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
141
Πόντοι
1
Γεια σας φιλαρακια... Αυτη ειναι καινουργια??? Ξερει κανεις κατι?
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
141
Πόντοι
1
καλημερα παιδες ξερουμε τιποτα για αυτο?
Εχω παρει κανα δυο φορες σε διαφορετικη ημερα κ ωρα ... δεν απανταει... Μπορει κανεις να μου πει αν παιζει και ενεργητικα κ τιμη?
Να ξερω αν ειναι να επιμεινω η οχι....
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.460
Κριτικές
2
Like
5.676
Πόντοι
2.356
καλημερα παιδες ξερουμε τιποτα για αυτο?
Εχω παρει κανα δυο φορες σε διαφορετικη ημερα κ ωρα ... δεν απανταει... Μπορει κανεις να μου πει αν παιζει και ενεργητικα κ τιμη?
Να ξερω αν ειναι να επιμεινω η οχι....

'Ελα, θα σου απαντήσω εγώ. Την είχα πάρει το 2019 το καλοκαίρι προς το τέλος καλοκαιριού. Τοτε ήταν σε μία κάθετο στην Ιερά οδό. Βρήκα εύκολα να παρκάρω καθότι τέλη Αυγούστου. Πολύ καλό παιδί. Ο χώρος ήταν μέτριος. Μπάνιο δεν πρόσφερε. Σαν χαρακτήρας είναι πολύ καλή. Στην εμφάνιση επίσης πολύ καλή. Ήταν ακριβώς αυτό που είχα δει στις φωτογραφίες. Την είχα σταμπάρει από παλιά, όταν έβγαινε στην Συγγρού χαμηλά, περίπου στο ύψος του Media Markt.

Ως προς το κρεβάτι, ήταν ικανοποιητική, με όμορφο σώμα και πολύ ερωτική. Όχι, δεν την λες ενεργετική αν και δουλευει ενεργετικά. Περισσότερο είναι μάλλον πως θα της έρθει η όλη φάση. Είναι αδύνατη, μικροκαμωμένη και καθόλου αντρουά. Έχει θυληκότητα. Αν αναζητάς άγριες καταστάσεις δεν σου τη συστήνω. Εμένα μου είχε πάρει τότε θυμάμαι 50 ευρω. Επίσης εξ όσων θυμάμαι δεν ήταν και με άνεση χρόνου. Σε κάθε περίπτωση, για μια φορά, αξίζει να την δοκιμάσεις. Μπορεί να σου αρέσει και να βγάλετε καλή χημεία και να μείνεις ευχαριστημένος. Εμένα δεν με ενθουσιάσε. Και πάλι σου ξαναλέω, για το ενεργετικό σκέλος δεν μπορώ να σου πω με ακρίβεια. Ίσως έπεσα και εγω σε κακή μέρα.

ΥΓ. Με ξενέρωναν τα τεράστια τατού που είχε στο σώμα πόδι - αλλά περί ορέξως. Σαν εμφάνιση είναι ακριβώς όπως την βλέπεις. Είναι τίμια και οκ. Απλά σε εμένα δεν μου άρεσε στο κρεβάτι. Δηαδή αν ψάχνεις κάτι σε ενεργετικό απλά δοκίμασέ την και δες. Σίγουρα δεν θα κλάψεις τα λεφτά σου πάντως.
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
141
Πόντοι
1
καλημερα παιδες ξερουμε τιποτα για αυτο?
Εχω παρει κανα δυο φορες σε διαφορετικη ημερα κ ωρα ... δεν απανταει... Μπορει κανεις να μου πει αν παιζει και ενεργητικα κ τιμη?
Να ξερω αν ειναι να επιμεινω η οχι....

'Ελα, θα σου απαντήσω εγώ. Την είχα πάρει το 2019 το καλοκαίρι προς το τέλος καλοκαιριού. Τοτε ήταν σε μία κάθετο στην Ιερά οδό. Βρήκα εύκολα να παρκάρω καθότι τέλη Αυγούστου. Πολύ καλό παιδί. Ο χώρος ήταν μέτριος. Μπάνιο δεν πρόσφερε. Σαν χαρακτήρας είναι πολύ καλή. Στην εμφάνιση επίσης πολύ καλή. Ήταν ακριβώς αυτό που είχα δει στις φωτογραφίες. Την είχα σταμπάρει από παλιά, όταν έβγαινε στην Συγγρού χαμηλά, περίπου στο ύψος του Media Markt.

Ως προς το κρεβάτι, ήταν ικανοποιητική, με όμορφο σώμα και πολύ ερωτική. Όχι, δεν την λες ενεργετική αν και δουλευει ενεργετικά. Περισσότερο είναι μάλλον πως θα της έρθει η όλη φάση. Είναι αδύνατη, μικροκαμωμένη και καθόλου αντρουά. Έχει θυληκότητα. Αν αναζητάς άγριες καταστάσεις δεν σου τη συστήνω. Εμένα μου είχε πάρει τότε θυμάμαι 50 ευρω. Επίσης εξ όσων θυμάμαι δεν ήταν και με άνεση χρόνου. Σε κάθε περίπτωση, για μια φορά, αξίζει να την δοκιμάσεις. Μπορεί να σου αρέσει και να βγάλετε καλή χημεία και να μείνεις ευχαριστημένος. Εμένα δεν με ενθουσιάσε. Και πάλι σου ξαναλέω, για το ενεργετικό σκέλος δεν μπορώ να σου πω με ακρίβεια. Ίσως έπεσα και εγω σε κακή μέρα.

ΥΓ. Με ξενέρωναν τα τεράστια τατού που είχε στο σώμα πόδι - αλλά περί ορέξως. Σαν εμφάνιση είναι ακριβώς όπως την βλέπεις. Είναι τίμια και οκ. Απλά σε εμένα δεν μου άρεσε στο κρεβάτι. Δηαδή αν ψάχνεις κάτι σε ενεργετικό απλά δοκίμασέ την και δες. Σίγουρα δεν θα κλάψεις τα λεφτά σου πάντως.
Ευχαριστω παρα πολυ φιλε.
Αρκει να απαντησει, αν κ δεν εχω σκοκπο να παω ακομα με τον κορωνοιο στη μεση... ηθελα περισσοτερο να μαθω τι παιζει.
Ελπιζω να μου απαντησει οταν παρω παλι

Και παλι σε ευχαριστω.
 
Εγγρ.
22 Ιαν 2020
Μηνύματα
153
Like
40
Πόντοι
1

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.390
Πόντοι
456

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.717
Κριτικές
2
Like
5.454
Πόντοι
1.056
Καλησπερα σε όλους, με ενδιαφέρει πολύ η συγκεκριμένη ήταν Αθήνα και ήρθε Θεσσαλονίκη. Κάποιος από Αθήνα που γνωρίζει ας μου δώσει τα φώτα του. Ευχαριστώ
ξεπέτα.. χαμένος χρόνος

Με έσωσες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom