Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
268
Κριτικές
14
Like
525
Πόντοι
291
Καλησπέρα μετά από την πουτανα την καραντίνα βρήκα χρόνο κ κατεβαίνω σε δυο βδομάδας Αθήνα θα καθίσω για τρεις μέρες και θέλω να πάρω κάθε μέρα και ένα τρανσακι διαφορετικό , θέλω τα τρία καλύτερα , για να γουστάρω με ενδιαφέρει ναι είναι θυληπρεπεις καθαρό να γκαυλωνει και να δέχεται ραντεβού 2-3 ωρών , ακούω γνώμες θέλω τρεις μέρες να γουστάρω πολύ , όσο για το χρηματικό να είναι σε λογικά πλαίσια , έχω δοκιμάσει katy ntora tranoyla tzeni kouin Kai γενικά αρκετές δεν ξέρω αν πρέπει να πάω πάλι στα ίδια η σε μάτι καινούργιο , κάθε πρόταση δέχτη!!!! Ευχαριστώ
 

tolathos

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα μετά από την πουτανα την καραντίνα βρήκα χρόνο κ κατεβαίνω σε δυο βδομάδας Αθήνα θα καθίσω για τρεις μέρες και θέλω να πάρω κάθε μέρα και ένα τρανσακι διαφορετικό , θέλω τα τρία καλύτερα , για να γουστάρω με ενδιαφέρει ναι είναι θυληπρεπεις καθαρό να γκαυλωνει και να δέχεται ραντεβού 2-3 ωρών , ακούω γνώμες θέλω τρεις μέρες να γουστάρω πολύ , όσο για το χρηματικό να είναι σε λογικά πλαίσια , έχω δοκιμάσει katy ntora tranoyla tzeni kouin Kai γενικά αρκετές δεν ξέρω αν πρέπει να πάω πάλι στα ίδια η σε μάτι καινούργιο , κάθε πρόταση δέχτη!!!! Ευχαριστώ

Αλύσσα και Μικαέλα είναι νομίζω καλές περιπτώσεις γι αυτά που ζητάς.
 

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
465
Κριτικές
26
Like
1.377
Πόντοι
1.011

Υπάρχει κάπου κριτική μάγκες;
αυτή δεν είναι στο Περιστέρι;
 

fabien_66

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
236
Κριτικές
97
Like
850
Πόντοι
1.061
Καλησπέρα μετά από την πουτανα την καραντίνα βρήκα χρόνο κ κατεβαίνω σε δυο βδομάδας Αθήνα θα καθίσω για τρεις μέρες και θέλω να πάρω κάθε μέρα και ένα τρανσακι διαφορετικό , θέλω τα τρία καλύτερα , για να γουστάρω με ενδιαφέρει ναι είναι θυληπρεπεις καθαρό να γκαυλωνει και να δέχεται ραντεβού 2-3 ωρών , ακούω γνώμες θέλω τρεις μέρες να γουστάρω πολύ , όσο για το χρηματικό να είναι σε λογικά πλαίσια , έχω δοκιμάσει katy ntora tranoyla tzeni kouin Kai γενικά αρκετές δεν ξέρω αν πρέπει να πάω πάλι στα ίδια η σε μάτι καινούργιο , κάθε πρόταση δέχτη!!!! Ευχαριστώ

όπως προτείνει και ο συναγωνιστής πιο πάνω, η Αλύσσα και η Μιχαέλα είναι ΤΟΠ ! Την Αλύσα την ξέρω 2 χρόνια τώρα, πιο ήρεμα πράγματα, καλό εργαλείο, κάνει και δέχεται στοματικό άνευ όταν σε γνωρίζει καιρό, δεν σε ξεσκίζει, γίνονται και αλλαξ...  Την Μιχαέλα την γνώρισα πρόσφατα, είναι απίθανη, φοβερό δέρμα, σκληρό εργαλείο (δεν το δοκίμασα... ακόμα), ευγενέστατη, πανέμορφος χώρος.
 

Panouliss9325

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα μετά από την πουτανα την καραντίνα βρήκα χρόνο κ κατεβαίνω σε δυο βδομάδας Αθήνα θα καθίσω για τρεις μέρες και θέλω να πάρω κάθε μέρα και ένα τρανσακι διαφορετικό , θέλω τα τρία καλύτερα , για να γουστάρω με ενδιαφέρει ναι είναι θυληπρεπεις καθαρό να γκαυλωνει και να δέχεται ραντεβού 2-3 ωρών , ακούω γνώμες θέλω τρεις μέρες να γουστάρω πολύ , όσο για το χρηματικό να είναι σε λογικά πλαίσια , έχω δοκιμάσει katy ntora tranoyla tzeni kouin Kai γενικά αρκετές δεν ξέρω αν πρέπει να πάω πάλι στα ίδια η σε μάτι καινούργιο , κάθε πρόταση δέχτη!!!! Ευχαριστώ
H Κaty αξιζε;ηταν καλη;
 

nonamere

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2014
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αλήθεια οι καλές επιλογές για εγχώριο πράμα στην Αθήνα που να μην είναι κρος φαίνονται λιγότερες από ποτέ ή είναι η ιδέα μου?  :undecided:
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
268
Κριτικές
14
Like
525
Πόντοι
291
H Κaty αξιζε;ηταν καλη;

Καλή είναι φίλε και έχω στο μυαλό μου να πάω ξανά , αλλά αυτό το μικρόβιο να θες να πας με ΟΣΕς ποιο πολλές γίνεται δεν αλλάζει με τις τρανς, πάντως η αλήθεια είναι πως δεν έχει η αθηνα όσες επιλογές είχε προ καραντίνας
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446

Υπάρχει κάπου κριτική μάγκες;

Ρε παιδιά παίζει αρκετά η μικαελα έχει κανείς εμπειρία;;;; φαίνεται αρκετά καλή περίπτωση
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
268
Κριτικές
14
Like
525
Πόντοι
291
Καλησπέρα ρε μάγκες επειδή κοντεύουν οι μέρες που θα βρεθώ αθηνα , είχα μπανισει μια τρανς από εδώ μέσα η οποία είχε κάρε μαλλί κι ήταν και αρκετά όμορφη είχε και φωτο με γυαλιά μυωπίας και γενικά οι γνώμες ήταν πολύ καλες , αλλά την έχω χάσει και δε θυμάμαι το όνομα της , δεν έχει πολύ καιρό που το έβλεπα την αγγελία της , και νομίζω είχε χώρο στο Κολωνάκι , έχει κάποιος καμία ιδέα ποια ήτανε ;;
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
268
Κριτικές
14
Like
525
Πόντοι
291
Καλησπέρα ρε μάγκες επειδή κοντεύουν οι μέρες που θα βρεθώ αθηνα , είχα μπανισει μια τρανς από εδώ μέσα η οποία είχε κάρε μαλλί κι ήταν και αρκετά όμορφη είχε και φωτο με γυαλιά μυωπίας και γενικά οι γνώμες ήταν πολύ καλες , αλλά την έχω χάσει και δε θυμάμαι το όνομα της , δεν έχει πολύ καιρό που το έβλεπα την αγγελία της , και νομίζω είχε χώρο στο Κολωνάκι , έχει κάποιος καμία ιδέα ποια ήτανε ;;


Την βρήκα γιατί θα έσκαγα ιρις την λένε και μάλλον προς τα εκεί θα πάω από βδομάδα , αν έχετε να προτείνετε κάτι καλοδεχούμενο
 

them

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
5
Like
77
Πόντοι
0

Εμφανισιακά απίστευτο αλλά έχεις κανεις εμπειρία ; Ευχαριστω
Τη συνάντησα Θεσσαλονίκη. Όντως απίστευτη εμφανισιακά.
Γενικώς δεν έχω να πω τίποτα αρνητικό. Εύκολη συνεννόηση, όπως στις φώτο, ξεκινήσαμε με κουβεντούλα χαλαρά. Είναι μόνο παθητική, ωραία πίπα, στενή τρύπα, αρκετά καλή συμμετοχή. Αν ήταν μόνιμη στη Θεσσαλονίκη θα γινόταν από τα στανταράκια για εμένα.
 

gynaikas

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44
Like
12
Πόντοι
0
Γεια σας μαγκες!εχει καποιος πληφροφοριες?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Τη συνάντησα Θεσσαλονίκη. Όντως απίστευτη εμφανισιακά.
Γενικώς δεν έχω να πω τίποτα αρνητικό. Εύκολη συνεννόηση, όπως στις φώτο, ξεκινήσαμε με κουβεντούλα χαλαρά. Είναι μόνο παθητική, ωραία πίπα, στενή τρύπα, αρκετά καλή συμμετοχή. Αν ήταν μόνιμη στη Θεσσαλονίκη θα γινόταν από τα στανταράκια για εμένα.
όντως είναι καλό παιδί δεν έχει ταμπού είναι φοβερή εμφανισιακά και είναι καθαρά παθητική !!!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Δεν ξέρω αν είναι καινούργια , αλλά πολύ αντρικό στυλ !! Πολύ φλέβα άγριο πρόσωπο όσο αναφορά το παθητική που λέω επέτρεψε μου αν έχω τις επιφύλαξης μου.. Διότι τρανς που αντριφερνη τις πιο πολλές φορές είναι ενεργητική διότι δεν έχει λαβή τόσες ορμόνες οσες πρέπει για να επέλθει η θηλυκή εμφάνισης και κατά συνέπεια η μείωση της διέγερσης και στυτικής δυσλειτουργίας λόγο της αυξήσεις των οιστργωνον και της μειώσεις της τεστοστερόνη ις ...!!
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.223
Like
3.695
Πόντοι
456
Δεν ξέρω αν είναι καινούργια , αλλά πολύ αντρικό στυλ !! Πολύ φλέβα άγριο πρόσωπο όσο αναφορά το παθητική που λέω επέτρεψε μου αν έχω τις επιφύλαξης μου.. Διότι τρανς που αντριφερνη τις πιο πολλές φορές είναι ενεργητική διότι δεν έχει λαβή τόσες ορμόνες οσες πρέπει για να επέλθει η θηλυκή εμφάνισης και κατά συνέπεια η μείωση της διέγερσης και στυτικής δυσλειτουργίας λόγο της αυξήσεις των οιστργωνον και της μειώσεις της τεστοστερόνη ις ...!!

Καλά δεν νομίζω να έχει σχέση αυτό. Δηλαδή κάτι Λατίνες που έρχονται και έχουν ρίξει κάτι χιλιάρικα στην εμφάνισή τους τι να πούν? Με 20εκ παπάρι έρχονται και πουλάνε το ενεργητικό τους κομμάτι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom