Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
10
Like
2.635
Πόντοι
746
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές! Πρώτη φορά γράφω σε αυτό το νήμα. Εδώ και καιρό σκέφτομαι να πάω με ts αλλά δεν το έχω τολμήσει ακόμα.
Σε πρώτη φάση θέλω μόνο παθητικό από την κοπέλα, σε gfe ρυθμούς μάλλον και να είναι όσο πιο θυληπρεπής γίνεται και σχετικά μιλκροκαμωμένη. Υπάρχει καμιά πρόταση από τους πιο έμπειρους;
Thanks!

Ναι, ναι, σωστή η συμβουλή του συναγωνιστή, συμφωνώ απολύτως. Όταν να φτάσεις στα άγνωστα εδάφη της να βρεις ότι ψάχνεις. Ψάχνεις gfe – το βρίσκεις, ψάχνεις dirtytalk – το βρίσκεις, έχει μεγάλη ποικιλία προσφορών. Για να σου δώσω να καταλάβεις, πήγα αεροπορικός από Κύπρο για μία ώρα μαζί της.
Απάντηση #5290 στις: 15/12/19, 23:11
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
αποτι καταλαβενω δεν θα προλαβεται γιατι τ χω στο προγαμα εντος

φωτο αληθινες εμφανιση καθαρα γυναικας κομπλε.Ανεβήκαμε μαζι στο ξενοδοχειο Πριαμος στ παγκρατι κοστος 50 νορμαλ τιμη χαλαρο ατωμο που φαινεται οτι δεν κυνηγα τ πολλα ραντεβου
να ξεκαθαρισω οτι μιλαμαι για καθαρα παθητικο μωρο γυναικα τ ξαναλεω ειναι μονο καθαρα για ενεργητικος.Η κορμαρα ξεδιπλώθηκε μωλις εβγαλε τ ρουχα κωλαρα βιζαρα οτι κ στις  φωτο ωραιο χρομα σωματος κρεβατι καλη πιπα χωρις για λιγα λεπτα γιατι ειμουν πολυ καυλομενος...γενηκα μια ωρα μαζί της περασε ευχάριστα ...τ σκαλομα ηρθε αφου ανευηκα στο μηχανακι γυριζοντας στο σπιτι ψαχουλευοντας στι μνυμη μου,αν δεν κανω λαθος που μαλων δεν κανω ειναι η δευτερη φορα που τη συναντω η πρωτη συναντιση ηταν στην νεα σμηρνη πριν περιπου δυο χρονια ανευαζε και τοτε αγγελειες μ αλλο προφιλ ...οπως και ν χει περασα καλα
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
10
Like
2.635
Πόντοι
746
φωτο αληθινες εμφανιση καθαρα γυναικας κομπλε.Ανεβήκαμε μαζι στο ξενοδοχειο Πριαμος στ παγκρατι κοστος 50 νορμαλ τιμη χαλαρο ατωμο που φαινεται οτι δεν κυνηγα τ πολλα ραντεβου
να ξεκαθαρισω οτι μιλαμαι για καθαρα παθητικο μωρο γυναικα τ ξαναλεω ειναι μονο καθαρα για ενεργητικος.Η κορμαρα ξεδιπλώθηκε μωλις εβγαλε τ ρουχα κωλαρα βιζαρα οτι κ στις  φωτο ωραιο χρομα σωματος κρεβατι καλη πιπα χωρις για λιγα λεπτα γιατι ειμουν πολυ καυλομενος...γενηκα μια ωρα μαζί της περασε ευχάριστα ...τ σκαλομα ηρθε αφου ανευηκα στο μηχανακι γυριζοντας στο σπιτι ψαχουλευοντας στι μνυμη μου,αν δεν κανω λαθος που μαλων δεν κανω ειναι η δευτερη φορα που τη συναντω η πρωτη συναντιση ηταν στην νεα σμηρνη πριν περιπου δυο χρονια ανευαζε και τοτε αγγελειες μ αλλο προφιλ ...οπως και ν χει περασα καλα

Φίλε το link δεν δουλεύει!!!!
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές! Πρώτη φορά γράφω σε αυτό το νήμα. Εδώ και καιρό σκέφτομαι να πάω με ts αλλά δεν το έχω τολμήσει ακόμα.
Σε πρώτη φάση θέλω μόνο παθητικό από την κοπέλα, σε gfe ρυθμούς μάλλον και να είναι όσο πιο θυληπρεπής γίνεται και σχετικά μιλκροκαμωμένη. Υπάρχει καμιά πρόταση από τους πιο έμπειρους;
Thanks!
πολύ καλή περίπτωση...
 
Εγγρ.
12 Απρ 2015
Μηνύματα
94
Κριτικές
2
Like
268
Πόντοι
20
φωτο αληθινες εμφανιση καθαρα γυναικας κομπλε.Ανεβήκαμε μαζι στο ξενοδοχειο Πριαμος στ παγκρατι κοστος 50 νορμαλ τιμη χαλαρο ατωμο που φαινεται οτι δεν κυνηγα τ πολλα ραντεβου
να ξεκαθαρισω οτι μιλαμαι για καθαρα παθητικο μωρο γυναικα τ ξαναλεω ειναι μονο καθαρα για ενεργητικος.Η κορμαρα ξεδιπλώθηκε μωλις εβγαλε τ ρουχα κωλαρα βιζαρα οτι κ στις  φωτο ωραιο χρομα σωματος κρεβατι καλη πιπα χωρις για λιγα λεπτα γιατι ειμουν πολυ καυλομενος...γενηκα μια ωρα μαζί της περασε ευχάριστα ...τ σκαλομα ηρθε αφου ανευηκα στο μηχανακι γυριζοντας στο σπιτι ψαχουλευοντας στι μνυμη μου,αν δεν κανω λαθος που μαλων δεν κανω ειναι η δευτερη φορα που τη συναντω η πρωτη συναντιση ηταν στην νεα σμηρνη πριν περιπου δυο χρονια ανευαζε και τοτε αγγελειες μ αλλο προφιλ ...οπως και ν χει περασα καλα

Δεν κάνεις λάθος φίλτατε Κουαξ.. Πριν χρόνια την είχα δει και εγώ, σε διαμέρισμα σχετικά κοντά στην Συγγρού αν θυμάμαι καλά. Όχι δύο χρόνια όμως αλλά 7-8 και τότε ήταν και πολύ νέα, 20-21.. Πολύ εμφανίσιμη και ενδιαφέρον χαρακτήρας. 
 
Εγγρ.
12 Απρ 2015
Μηνύματα
94
Κριτικές
2
Like
268
Πόντοι
20
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές! Πρώτη φορά γράφω σε αυτό το νήμα. Εδώ και καιρό σκέφτομαι να πάω με ts αλλά δεν το έχω τολμήσει ακόμα.
Σε πρώτη φάση θέλω μόνο παθητικό από την κοπέλα, σε gfe ρυθμούς μάλλον και να είναι όσο πιο θυληπρεπής γίνεται και σχετικά μιλκροκαμωμένη. Υπάρχει καμιά πρόταση από τους πιο έμπειρους;
Thanks!

Σε παθητικό ρόλο Ελληνίδα και σχετικά μικροκαμωμένη (και ας γράφει more active) μπορείς να δοκιμάσεις την Αλύσα- Θηλυπρεπής και σέξυ
Εναλλακτικά, πάλι για τέλειο παθητικό προτείνω Ελληνίδα Βανέσσα (απόλυτα θηλυκή αλλά σίγουρα όχι μικροκαμένη, πιο πολύ χυμώδης γυναίκα θυμίζει)-
Τέλος, και σε άλλο κασέ (100-150 ευρώ) θα συνιστούσα την επισκέπτρια Κατίσα που έχει έρθει αρκετές φορές Ελλάδα και βλέπω είναι πάλι εδώ (ίσως όχι τόσο θηλυπρεπής αλλά εξαιρετική επαγγελματίας)-
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
10
Like
2.635
Πόντοι
746
Κύριοι εμπειρογνώμονες, έχω μία φιλοσοφική ερώτηση, ποια από αυτές οι δυο είναι χειρότερη??? ή δεν υπάρχει σήμερα στη Λεμεσό κωλοτρυπίδα που να κρύψουμε το πούτσο μας???

Η δεύτερη αναφέρει στήθος D, έκανε σιλικόνη, σε φωτογραφίες φαίνετε να έχει σπυράκια
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
σηναντιση προσφατα ξεπερασαμαι την ωρα  1κ20 κωστος 50 παθητικη καλο παιδι χαλαρο ατωμο δεν ξερω αν θα ξανα παω συντομα ελα αξιζει έστω κ γ τεστ
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.761
Πόντοι
736

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
σηναντιση προσφατα ξεπερασαμαι την ωρα  1κ20 κωστος 50 παθητικη καλο παιδι χαλαρο ατωμο δεν ξερω αν θα ξανα παω συντομα ελα αξιζει έστω κ γ τεστ

κροσάκι είναι αυτή, ε βάτραχε ?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
καμια προσφατη ενημερωση απο την καβλα αυτη??
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
σηναντιση προσφατα ξεπερασαμαι την ωρα  1κ20 κωστος 50 παθητικη καλο παιδι χαλαρο ατωμο δεν ξερω αν θα ξανα παω συντομα ελα αξιζει έστω κ γ τεστ
Βάτραχε, ηρέμισε λίγο, θα κατεβάσεις κανένα νεφρό  :S
 

BobieS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2018
Μηνύματα
56
Κριτικές
10
Like
278
Πόντοι
290
Σε παθητικό ρόλο Ελληνίδα και σχετικά μικροκαμωμένη (και ας γράφει more active) μπορείς να δοκιμάσεις την Αλύσα- Θηλυπρεπής και σέξυ
Εναλλακτικά, πάλι για τέλειο παθητικό προτείνω Ελληνίδα Βανέσσα (απόλυτα θηλυκή αλλά σίγουρα όχι μικροκαμένη, πιο πολύ χυμώδης γυναίκα θυμίζει)-
Τέλος, και σε άλλο κασέ (100-150 ευρώ) θα συνιστούσα την επισκέπτρια Κατίσα που έχει έρθει αρκετές φορές Ελλάδα και βλέπω είναι πάλι εδώ (ίσως όχι τόσο θηλυπρεπής αλλά εξαιρετική επαγγελματίας)-

Φίλε σε ευχαριστώ πολύ. Θα δοκιμάσω την Αλύσα, ψήθηκα πολύ από τις φώτο και τα όσα γράφεις!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom