Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

asdf12345

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2011
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
0

marineroloco

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
1
 Αυτές οι Βραζιλιάνες είναι σαν να παίζεις τζοκεράκι. Έρχονται για αρπαχτή δεν τους νοιάζει τι όνομα θα βγάλουν στη πιάτσα. Μπορούν να κάτσουν μέχρι 3 μήνες χωρίς βίζα αν δεν κάνω λάθος και φροντίζουν μέσα στο τρίμηνο αυτό να μαζέψουν όσο περισσότερο χαρτί γίνεται με τον ένα ή τον άλλο τρόπο.
 Υπάρχουν και τίμια μωράκια βέβαια αλλά είναι να σου κάτσει. Επειδή όμως τα 150άρια που ζητάνε για πολλούς είναι ένα πολύ σημαντικό ποσό, δεν λες ας πάω να τα σκάσω και ότι βγει τόσο εύκολα όσο το λες για ένα 50άρι για παράδειγμα.
 Άσε που στη χώρα τους δεν τα βλέπουν αυτά που ζητάνε εδώ ούτε σε ζωγραφιά. Για ένα τριωράκι στο Ριο και στο Σάντος 100 αμερικάνικα και αυτό επειδή είσαι ξένος. Οι ντόπιοι 250 ρεάλια δίνουνε και με παζάρι μάλιστα.
 
 

Foxvillager

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
411
Like
49
Πόντοι
1
https://*****/erotikes-gnorimies/καυλιαρα-τρανσ-πατρα-ενεργοπαθιτικη/

Ξερουμε κατι μυστες?
 

Toni_M_A_P

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
292
Κριτικές
7
Like
361
Πόντοι
281
  Αυτές οι Βραζιλιάνες είναι σαν να παίζεις τζοκεράκι. Έρχονται για αρπαχτή δεν τους νοιάζει τι όνομα θα βγάλουν στη πιάτσα. Μπορούν να κάτσουν μέχρι 3 μήνες χωρίς βίζα αν δεν κάνω λάθος και φροντίζουν μέσα στο τρίμηνο αυτό να μαζέψουν όσο περισσότερο χαρτί γίνεται με τον ένα ή τον άλλο τρόπο.
  Υπάρχουν και τίμια μωράκια βέβαια αλλά είναι να σου κάτσει. Επειδή όμως τα 150άρια που ζητάνε για πολλούς είναι ένα πολύ σημαντικό ποσό, δεν λες ας πάω να τα σκάσω και ότι βγει τόσο εύκολα όσο το λες για ένα 50άρι για παράδειγμα.
  Άσε που στη χώρα τους δεν τα βλέπουν αυτά που ζητάνε εδώ ούτε σε ζωγραφιά. Για ένα τριωράκι στο Ριο και στο Σάντος 100 αμερικάνικα και αυτό επειδή είσαι ξένος. Οι ντόπιοι 250 ρεάλια δίνουνε και με παζάρι μάλιστα.
 

Αυτό.

Και η Μελοντι και η Σαγιουρι είναι δυο πιτσιρίκες που κάνουν ακριβώς αυτό. Ξεπέτες και όσο πάει. Η Gisele μένει εδώ. Η Dayana και η Glenda είναι αυτό που λέμε τίμια μωρά αν και η δεύτερη έχει πολλά ραντεβού. Η δε Fontinely που μένει στο ίδιο κτήριο με την Glenda είναι σκέτο χαϊβάνι.

Εγώ πήγα, τις τίμησα όλες. Η Σαγιουρι πχ είναι τρελό μωρό, άπιαστο. Σε μένα έκατσε η φάση και πέρασα καλά, υπήρχε χημεία και ήταν φρέσκια. Παω στοίχημα ότι σε άλλους το ραντεβού πήγε σκατά. Το τυπακι την έχει δει φωτομοντέλο και ξεπετάει τον έναν μετά τον άλλον πλέον σε φάση άντε να τελειώνουμε. Εγώ ίσως δεν το έζησα αυτό γιατί ήμουν από τα πρώτα της - αν όχι το πρώτο - ραντεβού και στις 11 το πρωί.

Πολύ σωστά τα είπε ο φίλος. Με τα μισά λεφτά υπάρχουν άλλες που σε κάνουν να περνάς αξέχαστα.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Αυτό.

Και η Μελοντι και η Σαγιουρι είναι δυο πιτσιρίκες που κάνουν ακριβώς αυτό. Ξεπέτες και όσο πάει. Η Gisele μένει εδώ. Η Dayana και η Glenda είναι αυτό που λέμε τίμια μωρά αν και η δεύτερη έχει πολλά ραντεβού. Η δε Fontinely που μένει στο ίδιο κτήριο με την Glenda είναι σκέτο χαϊβάνι.

Εγώ πήγα, τις τίμησα όλες. Η Σαγιουρι πχ είναι τρελό μωρό, άπιαστο. Σε μένα έκατσε η φάση και πέρασα καλά, υπήρχε χημεία και ήταν φρέσκια. Παω στοίχημα ότι σε άλλους το ραντεβού πήγε σκατά. Το τυπακι την έχει δει φωτομοντέλο και ξεπετάει τον έναν μετά τον άλλον πλέον σε φάση άντε να τελειώνουμε. Εγώ ίσως δεν το έζησα αυτό γιατί ήμουν από τα πρώτα της - αν όχι το πρώτο - ραντεβού και στις 11 το πρωί.

Πολύ σωστά τα είπε ο φίλος. Με τα μισά λεφτά υπάρχουν άλλες που σε κάνουν να περνάς αξέχαστα.
ρε μακρια απο δ αυτες
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
549
Like
952
Πόντοι
86
Τι 150 για μια ώρα...μακριά από τετοιες τιμές. Απορώ με αυτούς που τα δίνουν.
 

marineroloco

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
1
 Εντάξει για κάποιες θα μπορούσες να πεις ότι αξίζει το ποσό. Κάποιες που ξοδεύουν ένα σκασμό λεφτά σε γυμναστήρια, spa και πλαστικές για να μένουν σε μια κατάσταση ΑΑΑ. Αλλά σίγουρα όχι για όλες και σίγουρα όχι για περάστε, ψεκάστε, τελειώσατε δεν τελειώσατε ο χρόνος σας έληξε.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Είναι πολλά λεφτά τα 100-150ρια... όντως.
Αλλά τα γούστα στη ζωή πληρώνονται.
Και γούστα δεν είναι μόνο να σου βγάλει γούστα η άλλη όπως αναφέρθηκε,
αλλά είναι να πας με κάποια που είτε έχει όλο το πακέτο είτε να είναι σαν από ταινία...
Για παραδειγμα η Σάρα (ακόμα δεν αξιώθηκα να πάω) παίρνει 200 κι ομως πολλοί λένε ότι και ειναι τοπ μουνάρα κ περάσανε ψιλοαξέχαστα.
Είναι ακριβό το σπορ ρε παιδιά δυστυχώς.
 

Toni_M_A_P

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
292
Κριτικές
7
Like
361
Πόντοι
281
Ευχαριστω τυπε
Αλλα εψαχνα στο Μπου μονο

να σε ρωτήσω ? ψυλογυφτοφερνει η ειναι ιδεα μου?

Ενώ οι Βραζιλιάνες με τα 150αρια είναι από τις βίλες του Ρίο  :effemine:

Το προαίσθημα μου μου λέει ότι είναι καλό. Μακάρι να ανεβεί Θεσσαλονίκη. Βίκυ αν με ακούς, ανέβα!
 

niceman

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
422
Κριτικές
2
Like
72
Πόντοι
1
Ενώ οι Βραζιλιάνες με τα 150αρια είναι από τις βίλες του Ρίο  :effemine:

Το προαίσθημα μου μου λέει ότι είναι καλό. Μακάρι να ανεβεί Θεσσαλονίκη. Βίκυ αν με ακούς, ανέβα!

χα χα καλο δεν παιζουν αυτα τα φραγκα τυπε ακομα κ αγαλμα Βραζιλιανικο να ειναι

Σαλονικα ηταν το μωρό πολυ καιρο τωρα
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Ευχαριστω τυπε
Αλλα εψαχνα στο Μπου μονο

να σε ρωτήσωο? ψυλογυφτοφερνει η ειναι ιδεα μου?
Βασικα το μωρο ειναι απο κυπρο.Να βρεις στην κυπρο ανοιχτοχρωμη καστανη η ξανθια ειναι δυσκολο.Γενικως οι κυπριοι εχουν μια πιο σκουροχρωμη επιδερμιδα.Αυτη ειναι πιο σκουρη.Τι να σου πω ρε φιλε;Παντως το μωρο αν το συμπεριφερθεις καλα θα σε ανταμειψει.
 

marineroloco

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
1

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Δεν αξίζει αδερφέ, ούτε από εμφάνιση ούτε από υπηρεσίες. Μόνο το πρόσωπο είναι σαν της φωτογραφίας να ξέρεις.
να προσθεσω οτι σωμα ειναι καμια 100 κιλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom