Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Μια χαρά είχα περάσει με τη Βίβιαν κ εγώ (ενεργητικός)
Την είχα ψωνίσει από τη λεωφόρο κ πήγαμε σε δικό της χώρο στον παράλληλο γνωστό δρόμο της λ.Συγγρού
μονο που δεν εγραψε για τη βιβιαν αλλα για την ζιζε΄λ
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
ρε μαγκες αν της κλείσω ραντεβου και παμε σε ξενοδοχειο θα με βαλει να το πληρωσω εξτρα απο τα λεφτα που θα ζητησει η ιδια?
όχι ρε, αυτη θα το πληρώσει και θα σε κεράσει κι εσπρέσσο φρέντο
 

gregoriou77

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
66
Like
6
Πόντοι
0
Καλημέρα. Θα ήθελα απλά να ενημερώσω για τη συγκεκριμένη. Συνάντησή προ τριμήνου. Μπήκε μέσα ένα άτομο που δεν κατάλαβα αν ήταν μπετατζής ή τρανσ. Αξύριστη παντού μύριζε ιδρωτίλα και γενικότερα ήταν σα να είχε φύγει από συνεργείο αυτοκινήτων με μαύρα βρώμικα νύχια. Τώρα πως κάποια άτομα χαρακτηρίζονται τρανσ ή κρος δεν μπορώ ακόμα να το καταλάβω. Συμπέρασμα Μπορεί να θέλει να μοιάσει με τρανσ ή με κρος και στις δύο περιπτώσεις απέχει χιλιόμετρα.
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Καλημέρα. Θα ήθελα απλά να ενημερώσω για τη συγκεκριμένη. Συνάντησή προ τριμήνου. Μπήκε μέσα ένα άτομο που δεν κατάλαβα αν ήταν μπετατζής ή τρανσ. Αξύριστη παντού μύριζε ιδρωτίλα και γενικότερα ήταν σα να είχε φύγει από συνεργείο αυτοκινήτων με μαύρα βρώμικα νύχια. Τώρα πως κάποια άτομα χαρακτηρίζονται τρανσ ή κρος δεν μπορώ ακόμα να το καταλάβω. Συμπέρασμα Μπορεί να θέλει να μοιάσει με τρανσ ή με κρος και στις δύο περιπτώσεις απέχει χιλιόμετρα.
για ποια λες?
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
25 μου λεει το ξενοδοχειο και 50 αυτη, γτ κατι μου λεει οτι στο ξενοδοχειο μενει και θα με βαλει ταχα να το πληρωσω για να βαλει +25 στην τσεπη? Επισης, τελικα ο τυπος απο πανω για αυτη λεει οτι ηταν σαν μπετατζης? στις φωτο δεν φαινεται για κατι τετοιο
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
422
Κριτικές
1
Like
1.068
Πόντοι
201
ε τράβα ρε μάγκα
αφού ζητάς πληροφορίες, στις δίνουν και πάλι τις αμφισβητείς, τράβα μόνος σου να διαπιστώσεις και έλα γράψε μας εντυπώσεις
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456

kwstas977

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2018
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0

Καλημέρα. Θα ήθελα απλά να ενημερώσω για τη συγκεκριμένη. Συνάντησή προ τριμήνου. Μπήκε μέσα ένα άτομο που δεν κατάλαβα αν ήταν μπετατζής ή τρανσ. Αξύριστη παντού μύριζε ιδρωτίλα και γενικότερα ήταν σα να είχε φύγει από συνεργείο αυτοκινήτων με μαύρα βρώμικα νύχια. Τώρα πως κάποια άτομα χαρακτηρίζονται τρανσ ή κρος δεν μπορώ ακόμα να το καταλάβω. Συμπέρασμα Μπορεί να θέλει να μοιάσει με τρανσ ή με κρος και στις δύο περιπτώσεις απέχει χιλιόμετρα.

Νομιζω να η κριτικη που ψαχνεις.
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Οκ καλα που μου το ειπες γιατι ημουν ετοιμος να παω σε καμια ωρα Συγγρου να την παρω.
 

kozima

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
12
Like
100
Πόντοι
11
Ρε παίδες μια απορία..κοιτάζω αγγελίες με τρανς και μου έχω προσέξει αυτή:     ..σε άλλη αγγελία λέγεται μικαέλα,εδώ άντα,και νομίζω σε άλλο site έχει άλλο όνομα..γιατί στον πούτσο το κάνουν αυτό???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom