Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Despacitoss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
222
Like
98
Πόντοι
1
την ασπα τελικα την εχει παρει κανεις?
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Παρτε τηλεφωνακι και ρωτηστε ρε παιδια δε δαγκωνουν..ρισκαρετε και πατε!!! Αντρες ειμαστε πρεπει να τολμαμε ολες τους θελουνε πελατες. Μη μασατε απλα μιληστε με τα κοριτσια κ ειμαι σιγουρος οτι ολα βρισκονται.
Βαριέμαι να χάνω τον χρόνο μου, αν αυτή μου λέει 120 την ώρα σιγά μην πάω
 

BluebEry

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Κατι εχω ακουσει οτι εχει στο υψος του αλιμου κοντα στο bolivar θα κανω μια γυρα και βλεπουμε μπας και
 

ultramarine

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
153
Κριτικές
31
Like
470
Πόντοι
291
Για Maya Trans (λεει απο Βραζιλια και κινενιται στο fb) ξέρουμε κατι αξιόπιστο?
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
137
Πόντοι
1

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
βλέπω μια βαρετή εξέλιξη τ πραγμάτων από τ νέο αίμα στ άθλημα κ Μ στεναχωρεί ....
Όλοι ρωταν και περιμένουν πληροφορίες από κάποιους γνωστές...λοιπών μούτρα  κάντε καμια βολτα 50 τελως...καλή αρχή στ ψάξιμο κ στο κράξιμο .....εγώ έχω στερέψει ποια...
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
βλέπω μια βαρετή εξέλιξη τ πραγμάτων από τ νέο αίμα στ άθλημα κ Μ στεναχωρεί ....
Όλοι ρωταν και περιμένουν πληροφορίες από κάποιους γνωστές...λοιπών μούτρα  κάντε καμια βολτα 50 τελως...καλή αρχή στ ψάξιμο κ στο κράξιμο .....εγώ έχω στερέψει ποια...
Όταν λες 50 ?
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
137
Πόντοι
1

Για την ντανιελα μαλλον λεει... Τοσα ζηταει. Κ για "εμας" που δεν κάνουμε τεστ ντραιβ... Εχει δικιο το παιδι αλλα ρε φιλε μην με παρεξηγεις. Ανεργος 2 χρονια περοστασιακα μεροκαματο κ οποτε μπορω τα σκαω στον εθισμο μου τον ανωμαλο...
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
137
Πόντοι
1
βλέπω μια βαρετή εξέλιξη τ πραγμάτων από τ νέο αίμα στ άθλημα κ Μ στεναχωρεί ....
Όλοι ρωταν και περιμένουν πληροφορίες από κάποιους γνωστές...λοιπών μούτρα  κάντε καμια βολτα 50 τελως...καλή αρχή στ ψάξιμο κ στο κράξιμο .....εγώ έχω στερέψει ποια...

Ειναι Συγγρου νομιζω λιγο πριν την media... Μεχρι μα γυρίσω την απηγαγαν... Παω σπιτι.
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Για την ντανιελα μαλλον λεει... Τοσα ζηταει. Κ για "εμας" που δεν κάνουμε τεστ ντραιβ... Εχει δικιο το παιδι αλλα ρε φιλε μην με παρεξηγεις. Ανεργος 2 χρονια περοστασιακα μεροκαματο κ οποτε μπορω τα σκαω στον εθισμο μου τον ανωμαλο...
Κανείς δεν θέλει να πετάει 50αρικα στα σκουπίδια, καλό είναι λοιπόν όποιος γνωρίζει να λέει.
Έχω βάλει στο μάτι και μια φενια κοκκινομαλλα αν ξέρει κάποιος τιμή κτλ
 

Specialtakis

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα χαιρετω την ποιο δημοιυργιηκ παρεα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Κανείς δεν θέλει να πετάει 50αρικα στα σκουπίδια, καλό είναι λοιπόν όποιος γνωρίζει να λέει.
Έχω βάλει στο μάτι και μια φενια κοκκινομαλλα αν ξέρει κάποιος τιμή κτλ
ρε μούτρα εσείς δεν πάτε μέχρι τ Συγγρού τ Μ λέτε!!!!! Τωρα
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
ρε μούτρα εσείς δεν πάτε μέχρι τ Συγγρού τ Μ λέτε!!!!! Τωρα
Δεν είσαι προφανώς υποχρεωμένος να βοηθήσεις,  εσύ μπορεί να έχεις καλό εισόδημα και να μην σε νοιάζει για να 50αρι, εγώ όμως που δεν έχω ακόμα δικά μου λεφτά δεν μπορώ να ξοδεύω όπου θέλω. Ρώτησα εσένα προσωπικά γτ λογικά ξέρεις καλύτερα από όλους εδώ μέσα
 

Specialtakis

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Ψαχνω καποιο τραβελι μικροσωμο.Εχει κάποιος καμια πληροφορία?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom