Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
ένα 50ρικο ήταν τότε που την είχα πάρει. Συμφωνώ με τον προηγούμενο: είναι μεν πολύ θηλυκή, με νάζια και τέτοια, κάνει και κάτι αεροπλανικά στην πίπα (π.χ. όρθιο 69 !!) αλλά από την αρχή ζητάει έξτρα, και είναι μόνο παθητική (όλο το κωλαράκι ήθελε να της γλείψω, εκείνη τίποτα...)
όρθιο 69;;; θα κοψομεσιαστούμε μεγάλε :P
 

GiannisKolobaras

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
269
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
1
άλλη μια συζήτηση που δεν έχει νόημα γιατί πραγματικά δεν την καταλαβαίνω, ειδικά αν τα ερωτήματα τίθενται τόσο απλοϊκά με όρους νηπιαγωγείου. Αν έχει πάει εξωτερικό και έχει δει πράγματα εκεί όπως ισχυρίζεται δεν θα έπρεπε να την θέτει. Διότι δεν έχει καταλάβει γρι από σεξουαλικότητα, αλλά και πάλι όπως λέει ο απλός σοφός λαός περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.
Συμφωνω και επαυξάνω!
 

GiannisKolobaras

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2015
Μηνύματα
269
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
1
πολυ καλο ατομο, απο τις πιο εμφανισιμες αυτη τη στιγμη. Γενικα καλη συμμετοχη. νομιζω αξιζει.
Λιγο περισσοτρεςπληροφοριες..τιμες...εγχειρισμενη//παθητικη?
 

KingGogeta

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2014
Μηνύματα
120
Like
56
Πόντοι
1
Χωρις καμια απολυτως δοση ειρωνιας κ με απολυτο σεβασμο στις σεξουαλικες προτιμησεις του οποιουδηποτε μπορει καποιος να μου εξηγησει γιατι καποιος προτιμαει τραβελια?κ ακομα χειροτερα αν προτιμαει τραβελια γιατι γουσταρει ανεγχειρητα?θελω να πω αν καποιος γουσταρει πουτσα(σεβαστο) παει κατευθειαν με αντρα οποτε κ ειναι gay..προσωπικα με αηδιαζει η ιδεα αλλα οκ το σεβομαι..απο περιεργεια ρωταω..κ δε το παιζω ηθικος..εχω παει με καμια 500αρια πουτανες σε studio,εξωτερικο κ call girl
Γιατι θυμουμαστε τα χρονια που ζουσαμε στις σπηλιες...το Αλφα αρσενικο επιβαλεται στα βητα..
 

originalred

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
1

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
4
Like
350
Πόντοι
21
Μακρυα και αγαπημενα! Μουρλο εντελως και ασχημο...κοντεψα να κανω το 0-100 πιο γρηγορα απο Μπολτ.Ατιμα κασκαντεριλικια...
ΡΕ μάγκες πως πάτε σε τέτοια σκηνικά κι εσείς.
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
γεια σας.για τη συγκεκριμενη υπαρχουν πληροφοριες?

γεια σας.για τη συγκεκριμενη υπαρχουν πληροφοριες?


σταματησε απο παραδρομο ; εχω καιρο να την πετυχω
 

bigreekguy222

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2012
Μηνύματα
55
Like
10
Πόντοι
0
καλησπερα καμια τρανσ αρκετα θηλυκη που να ερχεται στον χωρο σου?
 

originalred

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
1
ΡΕ μάγκες πως πάτε σε τέτοια σκηνικά κι εσείς.
Τι εννοεις ψηλε μου? 15 χρονια στο "θεμα" για κατι τετοια σκηνικα πλεον ψαχνεις. Να βρεις κατι καλο βεβαια,οχι αυτο το πραγμα...Βεβαια το σωστο οπως προανεφερε ο συναδελφος ειναι να το ψαχνεις και λιγο.
 

originalred

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
1
Για πειτε τωρα,μια με το ψευδωνυμο red velvet που βαζει αγγελιες στο κανεσεξ κ αν θυμαμαικαλα εχει χωρο Βοτανικο,τι λεει? Εχει παρει κανεις?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Για πειτε τωρα,μια με το ψευδωνυμο red velvet που βαζει αγγελιες στο κανεσεξ κ αν θυμαμαικαλα εχει χωρο Βοτανικο,τι λεει? Εχει παρει κανεις?
krosaki καλο με ωραιο χωρο ...περασα καλα
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
kalhmera paidia... ποια ειναι η κυρια???? δεν μου βγαζει τιποτα το τηλεφωνο της....
εδώ στα χανια είναι αυτή  πανε κατι φιλοι μου από την σουδα  και στινονται και τους καρφονει  τα κολαρακια 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom