Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Λαγνε για εμενα εδώ μεσα εισαι ο καλυτερος στο αθλημα και ότι λες είναι αληθεια και ισχυουν απλα respect  :hi: .Αλλα εμεις οι υπολοιποι που δεν την γνωριζουμε από παλια για να την γνωρισουμε πρεπει να παμε σε άλλη πολη  :headbang: μονο στην πολη μας το κανει αυτό στην κυπρο που είναι τοσα χρονια γιατι συνεχιζει και εχει τηλεφωνο δεν εχει κανει ακομα δικους της πελατες!Ολα αυτά τα λεω από παραπονο  :tickedoff: να βλέπεις ένα τετοιο μωρο  :cum:και μην μπορεις να την παρεις  :headbang: :headbang: :headbang:
Ευχαριστω για τα καλα σου λογια.Προσπαθω παντα για το καλυτερο.Αλλα αν ρωτησεις κοσμο απο θεσσαλονικη θα πει τι καυλιαρες τρανς εχει η Αθηνα.Δεν μπορουμε απλα να τα εχουμε ολα δικα μας....Εχω και εγω απωθημενα απο Αθηνα...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Μεγαλο απωθημενο η Βαλερια θελω να την παρω  :knockinb: εδώ και 2 χρονια.Υποτιθεται ότι είναι θεσσαλονικια και είναι συνεχεια στην κυπρο,τωρα που ηρθε Ελλαδα πηγε στην λαρισα και τωρα βλεπω  στην αθηνα  :headbang: τι να πω.Περυσι ειχε ερθει θεσσαλονικη και ειχε βαλει αγγελια χωρις τηλεφωνο (ειχε της κυπρου) :headbang:   :headbang: :headbang:

μουτρο σε λιγες μερες θα μαθεις και πως  :knockinb: :knockinb: :grin:
 

misterkauliaris69

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Βατραχομουρη ριχνεις αλατι στην πληγη  :S αλλα δεν πειραζει τι να κανουμε τυχερα είναι αυτά, καλα να περασεις  :knockinb: και γαμα  :takethis: και για μας μιας που δεν το βλεπω να την γαμαμε ποτε  :headbang: :headbang: :headbang:
 

katjageor

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
473
Like
120
Πόντοι
1
Τα εχω πει στο θεμα της θεσσαλονικης.Ειναι για μενα απο τις ωραιοτερες τρανς που κυκλοφορουν.Απο κοντα ειναι ακομα ποιο ωραια.Καθαρα παθητικη.Δεν καταλαβαινεις οτι ειναι τρανς.Χαμογελαστη γλυκομιλητη.Αρκετα χρονια στον χωρο. :hi:

θα συμφωνήσω σε όλα πλην των χαμογελαστή και γλυκομίλητη, περισσότερο το αντίθετο βίωσα προσωπικά.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
θα συμφωνήσω σε όλα πλην των χαμογελαστή και γλυκομίλητη, περισσότερο το αντίθετο βίωσα προσωπικά.
Καλε μου φιλε δεν θα διαφωνισω ουτε θα αμφισβητησω αυτα που λες.Εγω εχω πει πως καθε μερα ειναι διαφορετικη.Μπορει χιλια δυο πραγματα να ειχαν συμβει πριν το ραντεβου σου.Μπορει εγω να την πετυχα στις καλες της.
Θα σας πω ενα μυστικο.Εγω κυκλοφορω σε μαγαζια με τρανς εχω στο φβ στο τουιτερ και στο ισταγκραμ πολλες του χωρου φιλες.Οποτε οταν θα παρω τηλεφωνο μπορω πολυ πιο ευκολα να κανω προσεγγιση και εχω αυξημενες πιθανοτητες να περασω καλα.
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Καλε μου φιλε δεν θα διαφωνισω ουτε θα αμφισβητησω αυτα που λες.Εγω εχω πει πως καθε μερα ειναι διαφορετικη.Μπορει χιλια δυο πραγματα να ειχαν συμβει πριν το ραντεβου σου.Μπορει εγω να την πετυχα στις καλες της.
Θα σας πω ενα μυστικο.Εγω κυκλοφορω σε μαγαζια με τρανς εχω στο φβ στο τουιτερ και στο ισταγκραμ πολλες του χωρου φιλες.Οποτε οταν θα παρω τηλεφωνο μπορω πολυ πιο ευκολα να κανω προσεγγιση και εχω αυξημενες πιθανοτητες να περασω καλα.

Ρε σύ Λάγνε νταξ ρε καρντάσι μου βοηθάνε όλα αυτά που γράφεις αλλά άμα είναι να έχω fb, insta, twitter και δε ξέρω και γώ τι άλλο με τι κορασίδες ώστε να κάνω το αυτονόητο (δλδ να την πάρω τηλέφωνο και να κανονίσω ραντεβού επι χρήμασι) καλύτερα να πάω για ψάρεμα.  :2funny:
Σε όλα τα άλλα θα συμφωνήσω μαζί σου μέχρι τελείας.
 

prwtaris kataktitis

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2016
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Ποιά θα προτείνατε ως καλύτερη παθητική , χωρίς πίεση χρόνου,με διάθεση και σε προσιτή τιμή : Μπέμπα , Σιλβί , Εβελίνα ή Φένια ???
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606

MANOLIS03

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2014
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
κάποια με μικρά προσόντα για εμάς τους πρωτάρηδες? για να δωκιμασουμε το παθητικό?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom