Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

rizzlas

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2016
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα παιδια

μια στην συγγρού με ενα smart μαύρο ξέρει κανεις πως θα την βρούμε; (Την εχω δει με μαύρα ισια μαλλιά αλλα και ξανthια)
Είδα ειναι ψιλογνωστη, καπου την πήρε το μάτι μου στο φόρουμ σαν ονομα που αναφέρε κάποιος.
Εχω περασει το καλοκαίρι 2-3 φορες και σήμερα και δεν την εχω πετύχει

Αν ξερει κανεις τιποτα ας πει εδω η με ΠΜ
ευχαριστω!
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Εχω ακουσει οτι μερικες τραβεστι παιρνουν μιγμα ορμονων οιστρογονων και τεστοστερονης. Οιστρογονα για να εχουν πιο θηλυκα χαρακτηριστικα και τεστοστερονη για να εχουν ορεξεις και να τους σηκωνεται.
 

Ntepourles

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2016
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Και σήμερα το πρωί γύρω στις 6 ενώ γύρναγα από γάμο με σταμάτησε μια στον παράδρομο Συγγρού και ζήτησε μια μπομπονιέρα. Μήπως είναι εδώ; Πιωμένος δεν θυμάμαι σε ποιο ύψος ήταν...
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
158
Πόντοι
16
Εχω ακουσει οτι μερικες τραβεστι παιρνουν μιγμα ορμονων οιστρογονων και τεστοστερονης. Οιστρογονα για να εχουν πιο θηλυκα χαρακτηριστικα και τεστοστερονη για να εχουν ορεξεις και να τους σηκωνεται.
παίζει κάτι τέτοιο ;
ας μας πει καποια κοπελα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Κοκτειλ αποκλειετε γιατι ειναι αντιθετα φαρμακα,ξεχωριστα ισως..αλλα για την τεστοστερονη οσο καλα αποτελεσματα στυσης και γκαυλας εχει οταν βρισκετε σε μεγαλες ποσοτητες στον οργανισμο,το αντιθετο συμβαινει με την παυση της ουσιας... Πανε βολτα οι γκαυλες και η στυση μεχρι να ερθει ο οργανισμος και παλι στα ισα του... :wanker: :fuck2: :wanker:
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Κοκτειλ αποκλειετε γιατι ειναι αντιθετα φαρμακα,ξεχωριστα ισως..αλλα για την τεστοστερονη οσο καλα αποτελεσματα στυσης και γκαυλας εχει οταν βρισκετε σε μεγαλες ποσοτητες στον οργανισμο,το αντιθετο συμβαινει με την παυση της ουσιας... Πανε βολτα οι γκαυλες και η στυση μεχρι να ερθει ο οργανισμος και παλι στα ισα του... :wanker: :fuck2: :wanker:
                                                          γιατι δεν εγκρινετε το μηνυμα μου;;;
 

sortep

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
290
παιδιά πως μπορώ να ανοίξω "κατηγορία" για τρανς ώστε να υπάρχει προφιλ της στην επιλογή transexual;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom