Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
40
Like
1.991
Πόντοι
1.206

marcus7338

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
γεια κι απο εμένα!
παλιός επισκέπτης που χάθηκα κι επανεμφανίστηκα μπας και βρω εδώ αυτό που ψάχνω

εδώ και λίγο καιρό έχω μια "παράνομη" σχέση με μια sexy trans (παθητική) μη επαγγελματία
κοινή μας φαντασίωση είναι η ικανοποίηση της από 2 άντρες αλλά δυσκολευόμαστε να βρούμε 3ο για την παρέα μας
όσοι πιστοι στείλτε κανα πμ
Αθήνα μονο, καθαριότητα & σοβαρότητα απαραίτητα
θα προτιμηθούν μικρές ηλικίες + μεγάλα προσόντα (ΟΧΙ το αντίθετο)
Φώτο σε πμ, για το κέφι μας μόνο
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
γεια κι απο εμένα!
παλιός επισκέπτης που χάθηκα κι επανεμφανίστηκα μπας και βρω εδώ αυτό που ψάχνω

εδώ και λίγο καιρό έχω μια "παράνομη" σχέση με μια sexy trans (παθητική) μη επαγγελματία
κοινή μας φαντασίωση είναι η ικανοποίηση της από 2 άντρες αλλά δυσκολευόμαστε να βρούμε 3ο για την παρέα μας
όσοι πιστοι στείλτε κανα πμ
Αθήνα μονο, καθαριότητα & σοβαρότητα απαραίτητα
θα προτιμηθούν μικρές ηλικίες + μεγάλα προσόντα (ΟΧΙ το αντίθετο)
Φώτο σε πμ, για το κέφι μας μόνο
για σου μουτρο
 

marcus7338

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2016
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Χθες πάντως έπεσε ανελέητο σφυροκόπημα  :erection:
 

Συνημμένα

  • C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_111fc10a27b63b75d9e76dd825.jpg
    C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_111fc10a27b63b75d9e76dd825.jpg
    5,7 KB · Εμφανίσεις: 31
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.270
Πόντοι
3.886
Παιδιά κάνα μπαράκι η κλαμπάκι που να γίνεται παιχνίδι με τρανσακια παίζει πουθενά;
 

Yg400

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2016
Μηνύματα
86
Like
14
Πόντοι
0

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
508
Κριτικές
5
Like
403
Πόντοι
26
φίλε δεν επιτρέπεται να βάζεις στοιχεία απο facebook και πας και ανοίγεις νέο θέμα ετσι στα καλα καθούμενα.
 

Trelosss331

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2014
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
33
Πόντοι
0
Συναγωνιστες μου καλησπερα σε ολους.Θ βρισκομαι στας Αθηνας μεχρι Δευτερα.Εχει κανεις να προτείνει τιποτα αξιολογο με μια ικανοποιητικ τιμή?Βρικσομαι μεταξυ Μαρκελας και Αλυσσα και δεν εχω καταληξει.Θα με ψηναν και οι βραζιλιανες φυσικα αλλα επειδη προτιμω να εχω και μια δευτερη εμπειρια στο τριημερο το αποφευγω λιγο.Ν ενημερωσω οτι με ενδιαφερει πιο πολυ απο ολαη καθαριοτητα και η συμμετοχη να ειναι επιπεδου γκερλφρεντ!!Θα χαρω να παρω μια απαντηση!Να σας ενημερωσω οτι την προηγούμενη φορα δοκιμασα Εβελινα στην Καλλιθεα,η όποια όπως σωστα διαβασα στις κριτιες ειναι λιγο κάπως απότο τηλέφωνο,αλλα αν την πας με τα νερά της από κοντά είναι μια τίμια επιλογή με ανεση χρόνου και καλή συμμετοχή.Ο χώρος δεν ήταν και ο καθαρότερος και ο καλύτερος που έχω πάει στη ζωή μου,αλλά αυτή μοσχοβολούσε προσωπικά.Έχει τσιμπουκοχειλα και ωραίο κωλαράκι.Δν εχει και τουρμπινα απο κάτω αλλά για μένα που είμαι ενεργητικός και μου αρέσουν μόνο παιχνίδια,ήταν ικανοποιητικός!Αντέχει το σφυροκόπημα και δεν βιάζεται.Βασικά για μένα και τα δυο!!Καλή συνέχεια σύντροφοι και αν έχει κάποιος να προτείνει κάτι α΄λλο καλύτερο και βάλιου για λεφτά θα χαρώ να με ενημερώσει!!
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
583
Κριτικές
75
Like
1.461
Πόντοι
1.660
Να ρωτήσω , αυτή την ANNA  QUEEN  στα Χανιά την  ξέρει κανείς? ¨Εχουμε κάποια πληρτοφορία ή κριτική?
 

Συνημμένα

  • 273271.jpg
    273271.jpg
    90,9 KB · Εμφανίσεις: 24

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom