Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.969
Κριτικές
2
Like
321
Πόντοι
36
Εγώ απλώς σχολίασα για το χαρακτήρα που είπε κάποιος και ότι βρίζουν μέσα από τα αμάξια.Τίποτα περσσότερο.
ελα δεν βριζει κανεις κανενα ετσι απλως με το συντροφο μπιλι σχολειαζουμε τον χαρακτηρα γενικα
 

gkavliaris

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
276
Like
0
Πόντοι
1

Καλημερα σας. Ξερει κανεις τιποτα περισσοτερο για αυτο το κοριτσακι (πρωην αγορακι απο οτι φαινετε). Θα ειμαι Αθηνα την αλλη βδομαδα και ψαχνω κατι διαφορετικο κατι φουλ παθητικο. Ποια μου προτεινετε εσεις οι Σπλιντερ του Site.

Φιλαράκο αν θές <άλλου> τύπου επαφή ψάξε αλλού , το συγκεκριμένο είναι θυληκό - δές εδώ : , και ψάξε εδω μέσα για να βρείς κριτικές για της υπηρεσίες της  ;)
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
Ξαναεμφανίστηκε η ίνα με το θαλασσί pegeuot από την καβάλας!!!Την έχει πάρει κανείς πρόσφατα ή ότι ξέραμε από τότε?
γιατι ποτε χαθηκε?????
Τι περιμένετε να κάνουν όταν οι πιο πολλοί που περνάνε από Συγγρού απλώς τις βρίζουν?
καλα νταξει .......
 

toni__

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
γιατι ποτε χαθηκε?????
Εγώ τουλαχιστον την έψαχνα και είχα πάνω από 2 χρόνια είχα να την δώ....δεν ξέρω αν εβγαίνε καβαλας τόσο καιρό μπορεί να κάνω κ λάθος και να μν την πετύχενα εγώ
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
γιατι ποτε χαθηκε?????
Εγώ τουλαχιστον την έψαχνα και είχα πάνω από 2 χρόνια είχα να την δώ....δεν ξέρω αν εβγαίνε καβαλας τόσο καιρό μπορεί να κάνω κ λάθος και να μν την πετύχενα εγώ
φιλαρακι δεν ξερεις δεν ρωτας.......
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Και ξαναρωτάω μια που δεν πηρα απάντηση:ειναι αυτή η Ίνα που ειχε κάποτε ξανθά μαλλιά με  μια πορτοκαλί τούφα ;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
Και ξαναρωτάω μια που δεν πηρα απάντηση:ειναι αυτή η Ίνα που ειχε κάποτε ξανθά μαλλιά με  μια πορτοκαλί τούφα ;
ναι χωρις το θαλασσί pegeuot στα ιδια μεροι εκει ηταν παντα.....
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
258
Κριτικές
5
Like
208
Πόντοι
1
κατι μου θημηζει απο συγγρου αλλα την περνω κ δεν το σηκωνει για περισσοτερες πλρφ
πρεπει να βγαινει σε ενα λαχανι bmw αν δεν κανω λαθος. αν ειναι αυτη, ειναι ακυρη... ειχα παει μαζι της πριν κανα χρονο, πιο πολυ παθητικη, το εργαλειο μετριο και δεν σηκωνεται, και πολυ βιαστικη, δεν τα τιμαει τα λεφτα που παιρνει.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
πρεπει να βγαινει σε ενα λαχανι bmw αν δεν κανω λαθος. αν ειναι αυτη, ειναι ακυρη... ειχα παει μαζι της πριν κανα χρονο, πιο πολυ παθητικη, το εργαλειο μετριο και δεν σηκωνεται, και πολυ βιαστικη, δεν τα τιμαει τα λεφτα που παιρνει.
εισαι στο μιαλο μου αυτη λεω αρκετα παλια αλλα μπορει κ οχι να ειναι μουφα η αγγελεια...
 

palapala

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2013
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
δηλαδη αν δεν στο ελεγε εκεινο το πραγμα  δεν κανει μπαμ απο μονο του στην μεσαια φωτο ? :headbang: :headbang: :headbang:
Τελικα πηγα Αθηνα και πηρα τηλεφωνο το "κοριτσακι". Ρωτησα τιμουλα μου λεει €60 και τοτε εγω της ριχνω την ερωτηση που εκρινε την συναντηση μας. "Εισαι τρανσεξουαλ"? , τι ηθελα και ρωτησα. Μου λεει σου φαινομαι τρανσεξουαλ? και κατσε να τις εξηγησω οτι εμπιστευτηκα την γνωμη των δηθεν ειδημονων του σιτε (Mikestrats-batraxomouri). Ακουσα γερο μπινελικη και μου κλεινει και το τηλεφωνο στην μουρη. Τελικα η συναντηση δεν εγινε ποτε. 
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.469
Like
5.051
Τελικα πηγα Αθηνα και πηρα τηλεφωνο το "κοριτσακι". Ρωτησα τιμουλα μου λεει €60 και τοτε εγω της ριχνω την ερωτηση που εκρινε την συναντηση μας. "Εισαι τρανσεξουαλ"? , τι ηθελα και ρωτησα. Μου λεει σου φαινομαι τρανσεξουαλ? και κατσε να τις εξηγησω οτι εμπιστευτηκα την γνωμη των δηθεν ειδημονων του σιτε (Mikestrats-batraxomouri). Ακουσα γερο μπινελικη και μου κλεινει και το τηλεφωνο στην μουρη. Τελικα η συναντηση δεν εγινε ποτε.  
της εδωσες κ τα ονοματα; :2funny:
Μικεεεεεεεεέ; πες αλευρι... :2funny:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.969
Κριτικές
2
Like
321
Πόντοι
36
Τελικα πηγα Αθηνα και πηρα τηλεφωνο το "κοριτσακι". Ρωτησα τιμουλα μου λεει €60 και τοτε εγω της ριχνω την ερωτηση που εκρινε την συναντηση μας. "Εισαι τρανσεξουαλ"? , τι ηθελα και ρωτησα. Μου λεει σου φαινομαι τρανσεξουαλ? και κατσε να τις εξηγησω οτι εμπιστευτηκα την γνωμη των δηθεν ειδημονων του σιτε (Mikestrats-batraxomouri). Ακουσα γερο μπινελικη και μου κλεινει και το τηλεφωνο στην μουρη. Τελικα η συναντηση δεν εγινε ποτε. 
ρε γιατρε και εσυ πας και τις λες της αλλης αν ειναι τρανς?εισαι τρελος ρε συντροφε :grin: :grin:
αυτη να σου δωσω να καταλαβεις ακουει τρανς και βγαζει σπυρακια ελεως ρε δικε μου, δεν βλεπεις οτι το παιζει γυναικα
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.469
Like
5.051
ρε γιατρε και εσυ πας και τις λες της αλλης αν ειναι τρανς?εισαι τρελος ρε συντροφε :grin: :grin:
αυτη να σου δωσω να καταλαβεις ακουει τρανς και βγαζει σπυρακια ελεως ρε δικε μου, δεν βλεπεις οτι το παιζει γυναικα
ρε παιδια,γυναικα ειναι,γεννηθηκε με μουνακι,πως αλλιως να το πω;
κι οταν τεθηκε το θεμα για πρωτη φορα παλι σας το γραψα:εκ φυσεως,μη παρασυρεστε απ τον Μικέ,ειναι κουζουλος Αλε,καλησπερα ;)
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.969
Κριτικές
2
Like
321
Πόντοι
36
ρε παιδια,γυναικα ειναι,γεννηθηκε με μουνακι,πως αλλιως να το πω;
κι οταν τεθηκε το θεμα για πρωτη φορα παλι σας το γραψα:εκ φυσεως,μη παρασυρεστε απ τον Μικέ,ειναι κουζουλος Αλε,καλησπερα ;)
καλησπερα τζουλ
δεν υπαρχει ουτε μια στο κατομμυριο να ειναι γυναικα στο λεω να το ξερεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom