Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.388
Πόντοι
456
οπως βλέπεις κι εσύ λίγο εως πολύ αντρουά κατάσταση με μεγάλο μεν εργαλείο.. αλλά η καθαριότητα δεν πορω να πω οτι ειναι το φόρτε της... αν σε ενδιαφέρει μονο το μεγεθος κανε μια δοκιμη...
 

toni__

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
οπως βλέπεις κι εσύ λίγο εως πολύ αντρουά κατάσταση με μεγάλο μεν εργαλείο.. αλλά η καθαριότητα δεν πορω να πω οτι ειναι το φόρτε της... αν σε ενδιαφέρει μονο το μεγεθος κανε μια δοκιμη...
Δεν θα έλεγα οτι ενδιαφέρομαι τουλάχιστον ωσς παθητικός...απλά δεν υπήρχε κανένα σχολιο και την ανέφερα
 

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
Δεν θα έλεγα οτι ενδιαφέρομαι τουλάχιστον ωσς παθητικός...απλά δεν υπήρχε κανένα σχολιο και την ανέφερα

υπαρχουν αρκετα αγορινα παλιοτερα απλα αλλαζει το ονομα...κα δικο της θρεντ ειχε...παντως εχει τουφεκι η κοπελα τωρα για τα υπολοιπα δεν γνωριζω...οτι λεει ο γλυκομουτσουνος ειναι εγγυηση παντως να ξερεις!
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.388
Πόντοι
456
εχει δικο της θρεντ.. ψαξτο λιγο... π[αντως οι εντυπωσεις ειναι αρκετά καλες... ειδικά αν σου αρεσει να εχει ενεργητικο ρολο.. και μάλιστα.. κυριαρχικό.. της βγαινει ομως και το παθητικο πολλες φορες.. παιρνει 50 με 60 ευρω αλλα μη περιμενεις χυσιματα και τετοια...
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
εχει δικο της θρεντ.. ψαξτο λιγο... π[αντως οι εντυπωσεις ειναι αρκετά καλες... ειδικά αν σου αρεσει να εχει ενεργητικο ρολο.. και μάλιστα.. κυριαρχικό.. της βγαινει ομως και το παθητικο πολλες φορες.. παιρνει 50 με 60 ευρω αλλα μη περιμενεις χυσιματα και τετοια...

Εψαξα 20 σελιδες πισω αλλα δε βρηκα κατι...
Με ενδιαφερει να ειναι παθητικη μονο και να ειναι φαση gfe με γλωσσοφιλα κλπ. Μαλλον δεν κανει για μενα...
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Γιατί δεν δοκιμάζετε τα κορίτσια που δουλεύουν στα γνωστά σπιτάκια  :think:

Όσες φορές έχω πάει μια χαρά έχω περάσει  :knockinb:
Σωστός, φίλε μου! Εκτός της καθαριότητας. Είναι ότι παιρνανε και γιατρό στα σπίτια,  όλες οι Τρανς!  Είναι σίγουρο αυτό. :kissass: :lheel:
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Σωστός, φίλε μου! Εκτός της καθαριότητας. Είναι ότι παιρνανε και γιατρό στα σπίτια,  όλες οι Τρανς!  Είναι σίγουρο αυτό. :kissass: :lheel:
Δεν ξέρω αν περνάνε γιατρό αλλά έχει μερικές περιπτώσεις εκεί μέσα που εμένα προσωπικά δεν με αφήνουν καθόλου αδιάφορο...
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.012
Πόντοι
3.936
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Φιλαράκο! Αγκύρας 1! Φυλής 99! Μυλερου! Αριστοτέλους 76! και άλλα. Γνήσιες ΤΡΑΝΣ! και καθαρές.  :lheel: :tits2:
Το αυτό... :thumbsup:  Μη ξεχνάς και το Πιπίνου όμως,τώρα τελευταία έχει 2 καλές σχετικά αλλά και μία χοντρή που εμένα προσωπικά με τρομάζει  :huh:
 

nolimits_bi_40

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Για πρώτη φορά με τρανς πια προτείνετε ψάχνω ενεργητική
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom