Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

palioseiras

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2011
Μηνύματα
42
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Μάλλον είναι τα χυσια των προηγούμενων κυρίων
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
Συγγρου χαμηλα στη bmw ειναι μια με ενα 206 ασημι ... Ξερει κανεις τι λεει ;
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
τραγικη η κατασταση που επικρατει στο φορουμ
κατι λιγο οι Θεσαλλονικεις προσπαθουν να κανουν (οσο τους αφηνουν) και  το ψαχνουν περισσοτερο
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16

είναι το λεγόμενο πουστο-πρωτόγαλο, που το βγάζουν τα τραβέλια την περίοδο που κάνουν ορμόνες και χύνουν από το κώλο. Αν πιείς λίγο από αυτό καυλώνεις πάλι και ξαναγαμάς το τραβέλι. Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι. Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι.Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι.Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι.Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι.Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι. Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι.Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι.Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι.Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι.Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι. Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι.Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι.Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι.Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι. όταν φτάσεις στις 23 εκσπερματίσεις σταμάτα, διότι ο αριθμός 23 έχει μυστικά











εχω δει σε κατι τσοντες με τραβελια στο τελος πως βγαζουνε απο τον κωλο κατι ασπρα υγρα σαν γαλα τι ειναι αυτο αραγε?? :headbang: :think:
 

Επισκέπτης
είναι το λεγόμενο πουστο-πρωτόγαλο, που το βγάζουν τα τραβέλια την περίοδο που κάνουν ορμόνες και χύνουν από το κώλο. Αν πιείς λίγο από αυτό καυλώνεις πάλι και ξαναγαμάς το τραβέλι. Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι. Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι.Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι.Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι.Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι.Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι. Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι.Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι.Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι.Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι.Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι. Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι.Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι.Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι.Μετά το τραβέλι ξαναβγάζει το γάλα αυτό, εσύ ξαναπίνεις λίγο και το ξαναγαμάς το τραβέλι. όταν φτάσεις στις 23 εκσπερματίσεις σταμάτα, διότι ο αριθμός 23 έχει μυστικά
ωραία εξήγηση και φαίνεται σαν αληθινή, αλλά ειναι φανταστική, δεν εχει όμως ο τύπος να δοκιμάσει ποτε δεν ξέρεις αν και στην 7η φορά τον βλπεώ για τετελεσται ΧΑΧΑΧΑΧΑ!
 

Tgirlhunter

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2011
Μηνύματα
177
Like
10
Πόντοι
1
ωραία εξήγηση και φαίνεται σαν αληθινή, αλλά ειναι φανταστική, δεν εχει όμως ο τύπος να δοκιμάσει ποτε δεν ξέρεις αν και στην 7η φορά τον βλπεώ για τετελεσται ΧΑΧΑΧΑΧΑ!

ενδιαφερουσα η webpage που εχεις mayrihira.. εχει προοπτικές..
 

tsarkobios

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2010
Μηνύματα
186
Like
0
Πόντοι
1
Κάνα τραβέλι καθαρό ξέρει κάποιος?
Και ας είναι κοντοστραβοψώλα αβυζη κακασχημη....
Λέγε-λέγε ...

πες κάτι επιτέλους στραβωψωλιάρη μου !!!   :2funny: :2funny: :2funny:

Πουσταλευριά θάθελες να πείς!  :2funny: :2funny: :2funny:

και πάλι με τις πουστιές θέλεις να ανακατεύεσαι και δεν το λες ...  ;)
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
ρε παιδες ξερει κανεις κανα τραβεστι να ειναι ομορφο καθαρο και να φερνει προς θηλυκο...???
οποιος ξερει ας απαντησει,βασικα ηθελα να παω στην Ελενα αλλα εψαξα κι εμαθα οτι ειναι ξεπετα..
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.454
Πόντοι
1.096
Mayrihira μας έχεις σκάσει !!! Πότε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα έρθεις στην Αθήνα ???
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

Επισκέπτης
είχα ελπίδα να έρθω παλιότερα αλλα τώρα δεν το βλπέω και τόσο εύκολο πια... δυστυχώς.. σας περιμένω στρην όμορφη Πάτρα.. με πολλά φιλιά, έχουμε και επισκέψεις από όμορφες τρανς εδω....
ΠΕΣΤΑ!!!! :rockon:
Μάλλον ειναι η Μέντωρ της!!  ;) :cheesy:
 

ormes35

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0



Είχα πάει μαζί της πριν από 5 χρόνια φίλε!Καταρχήν πολύ καλό παιδί(ευγενέστατη)Κρητικιά κ πολύ καυλιάρα!Τότε είχα περάσει πολύ καλά!Αλλά σου είπα πριν από 5 χρόνια!
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
ξέρουμε τίποτα για αυτή ρε παιδιά;;;

Ειχα παει πριν κανα διμηνο μαζι της. Ευγενικη, ειναι ακριβως οπως την βλεπεις στις φωτο. Εχει κολλημα με την καθαριοτητα (στα θετικα της αυτο). Δεν ειναι βιαστικη. Απλα εγω ξενερωσα γιατι ειμαι μονο ενεργητικος και μου πεταξε τον πουτσο της εξω και ηθελε να της τον χαιδεψω. Μετα μου ζητησε να της παρω και πιπα και μολις το αρνηθηκα ξενερωσε και μου ειπε: Α εσυ εισαι τελειως στρεϊτ. Χαχαχα, παντως ειναι καλη και ανετος και ευχαριστος τυπος, απλα δινει σημασια στο να περασει και εκεινη καλα εκτος απο τον πελατη. Υποψην οτι εγω τελικα δεν καταφερα να την γαμησω και την επαιξα για να χυσω, γιατι ειχα ξενερωσει με ολα αυτα και ηθελα να τελειωνω να φυγω. Αυτο το λεω για καποιον καθαρα ενεργητικο οπως εγω... Αυτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom