Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

zorbas the greek

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
754
Like
119
Πόντοι
6
Κάτι άσχετο με το θρεντ,αλλά όσοι μπαίνουν σ'αυτό το θρεντ θα χρησιμοποιούν αυτό στο οποίο θα αναφερθώ.Λοιπόν το ashemaletube.com σε κάποια βιντεάκια έχει malware.Προσοχή!!!!!!!!!!Για όσους χρησιμοποιούν τον safari υπάρχει και σχετική προειδοποίηση πριν την είσοδο στο εν λόγω site! :thumbsup:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.384
Πόντοι
456
Κάτι άσχετο με το θρεντ,αλλά όσοι μπαίνουν σ'αυτό το θρεντ θα χρησιμοποιούν αυτό στο οποίο θα αναφερθώ.Λοιπόν το ashemaletube.com σε κάποια βιντεάκια έχει malware.Προσοχή!!!!!!!!!!Για όσους χρησιμοποιούν τον safari υπάρχει και σχετική προειδοποίηση πριν την είσοδο στο εν λόγω site! :thumbsup:
καλα κανεις και το αναφερεις, αλλα οποιος πηδαει πουτανα χωρις καποτα και σερφαρει σε πορνοσαιτ χωρις αντιβαιρους... τον τρωει ο κωλος του...
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
thanks...οποτε ψαχνουμε για την αλλη που ειναι και καλυτερη κατα τη γνωμη μου εμφανισιακα
 

john58321

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2011
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
thanks...οποτε ψαχνουμε για την αλλη που ειναι και καλυτερη κατα τη γνωμη μου εμφανισιακα

δεν την ξέρω αλλά η άλλη για cd μου φαίνετε, πάντως η Ελένα είναι ξεπέτα και μεγάλη σε ηλικία ...την δοκίμασα.
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26

coasini7979

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
             
η ελενα ειναι η                                                        χερετα  τησ χεπετασ τη χεπετα την χεπετα ω χεπετα απο το ρημα χεπετς χεπετς                                                                                           
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Κάνα τραβέλι καθαρό ξέρει κάποιος?
Και ας είναι κοντοστραβοψώλα αβυζη κακασχημη....
 

Tupakos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
341
Like
1
Πόντοι
1
εχω δει σε κατι τσοντες με τραβελια στο τελος πως βγαζουνε απο τον κωλο κατι ασπρα υγρα σαν γαλα τι ειναι αυτο αραγε?? :headbang: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom