Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606

kaparos8900000

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2023
Μηνύματα
27
Like
38
Πόντοι
0
https://distintas.net/amanda-miguer

Παίδες την έχει δοκιμάσει κάποιος αυτήν εδώ;


Είχα πάει μαζί της πριν δύο χρόνια, δεν είχε βάλει ακόμα στήθος, ο καλός της είναι σαν πέτρα, και μου έτυχε και κάτι πάρα πολύ κακό που εύχομαι να μην συμβεί ποτέ σε κανέναν σας,αφού την γαμησα και τον έβγαλα έξω.........
Από τις χειρότερες εμπειρίες, θυμάμαι μετά από αυτήν δεν ήθελα να ξανά πάω με τρανς
 

kaparos8900000

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2023
Μηνύματα
27
Like
38
Πόντοι
0
για πες μας ρε μουτρο τ πεζει μ αυτην τ κορασιδα ??
Δεν έχω πάει ποτέ μαζί της ,μόνο μια φορά την πήρα τηλέφωνο και με κοροϊδεύε, την ρωτάω για τιμές και μου λέει "εγώ αξίζω ένα χιλιάρικο μόνο για να με κοιτάς" και χασκογελουσε παράλληλα, στην συνέντευξη φαίνεται ότι δεν της αρέσει αυτό που ειναι και αυτό που κάνει,φάσκει και αντιφάσκει,και μια φορά παρακολούθησα ένα live που έκανε στο τικτοκ, ότι ναναι ρε..
 

Astrapokaulos

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2024
Μηνύματα
29
Like
106
Πόντοι
0

Έχει πάει κανείς να μας πει;
 

RideMyTorpedo

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2024
Μηνύματα
14
Like
38
Πόντοι
0
Έχω πάει κι εγώ μαζί της! Φοβερό παιδί, επικοινωνιακή, καλλιεργημένη, έξυπνη και πάνω απ' όλα ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ στον παθητικό της ρόλο κι οφείλω να ομολογήσω πως έιναι μία από τις πιο όμορφες εμπειρίες gfe στον χώρο! Δεν άντεχα να μπαινωβγαίνω μέσα της, την είχα οργώσει κανονικά :cheesy: <3 Η εν λόγω μου πήρε 60 ευρώ, αλλά αυτή η ταρίφα ήταν για μισάωρο κι όχι για μία ώρα (ειδικά όταν παρέχει υπηρεσίες gfe).

Σημαντικός παράγοντας είναι και το γούστο από την πλευρά της βέβαια, αφού αν η Νίνα γουστάρει κάποιον πελάτη, φαντάζομαι πως μπορεί να τον κρατήσει και κατιτίς παραπάνω από μισάωρο με αυτήν την τιμή. Ακόμα, θυμάμαι πως σίγουρα δεν έχει τις ίδιες τιμές με όλους. Είχε ξεκαθαρίσει ότι άλλες τιμές παίζουν στους μεγάλους κι άλλες στους μικρούς ;)

Μόνο παθητική όμως, σωστά? Όπως και να έχει μακάρι να ξαναέρθει Αθήνα.
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
Ρε παιδιά πως μπορώ να μάθω τι έγινε με δύο κριτικές που έγραψα για την Cammy ?
Δηλαδή έγραψα μια και επειδή δεν δημοσιεύτηκε την ξαναεγραψα .
Ρώτησα ξανά αλλά κανένας δεν μου απαντάει.
Εγώ πάντα εξυπηρετώ εφόσον ξέρω κάτι και ενημερώνω για τα θέματα εδώ ...
ρώτα τον διαχειριστή @antisthenis
 

Zelda11

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
159
Like
661
Πόντοι
81
Ρε παιδιά πως μπορώ να μάθω τι έγινε με δύο κριτικές που έγραψα για την Cammy ?
Δηλαδή έγραψα μια και επειδή δεν δημοσιεύτηκε την ξαναεγραψα .
Ρώτησα ξανά αλλά κανένας δεν μου απαντάει.
Εγώ πάντα εξυπηρετώ εφόσον ξέρω κάτι και ενημερώνω για τα θέματα εδώ ...

Κατά πάσα πιθανότητα μέχρι να την γράψεις έγινες time out από το σαιτ, επομένως όταν πάτησες δημοσίευση δεν στάλθηκε. Πολλές φορές στο παρελθόν γινόταν αυτό και δεν το καταλάβαινε κάποιος. Γιαυτό ξαναγραψτην, κανε c+p, κάνε reload τη σελίδα, paste και πάτα δημοσίευση.
 

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
234
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
Καλησπέρα συμπαίκτες, υπάρχει περίπτωση να έχει κανείς εμπειρία με την συγκεκριμένη;

 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
10
Like
2.635
Πόντοι
746

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.550
Πόντοι
2.356

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
235
Κριτικές
16
Like
896
Πόντοι
371
Καλησπέρα συμπαίκτες, υπάρχει περίπτωση να έχει κανείς εμπειρία με την συγκεκριμένη;

Εχει υπάρξει σχόλιο εδω καπου - αρνητικό - ομως εγώ που πήγα - οταν πρωτοήρθε πριν απο 2-3 μήνες (;) - ημουν σχετικα ικανοποιημένος (επειδή καθε φορά που πηγαίνω με μια εντελώς άγνωστη γουστάρω αλλά ΄δεν θα ξαναπήγαινα ...)
Στην αρχή ήταν Diane Deniz ή κάτι τέτοιο ...
 

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
234
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
Εχει υπάρξει σχόλιο εδω καπου - αρνητικό - ομως εγώ που πήγα - οταν πρωτοήρθε πριν απο 2-3 μήνες (;) - ημουν σχετικα ικανοποιημένος (επειδή καθε φορά που πηγαίνω με μια εντελώς άγνωστη γουστάρω αλλά ΄δεν θα ξαναπήγαινα ...)
Στην αρχή ήταν Diane Deniz ή κάτι τέτοιο ...
Σε ευχαριστώ για την απάντηση φίλε μου. Αν θέλεις δώσε μου κάποια πληροφορία παραπάνω, επειδή δεν έχει καθόλου φωτό με προσόντα, έχει στύση ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom