Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Kosteli

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2024
Μηνύματα
48
Like
127
Πόντοι
0
Η Φένια όταν πήγαινα εγώ τακτικά πριν 3-4 χρόνια ήταν κορμάρα με όλη την έννοια της λέξης. Πιο καλή κι από Sunrise. Πολύ ωραίο στήθος, βελούδινο δέρμα και κωλάρα γυμνασμένη αλλά γυναικεία εντελώς. Ψωλαρα πέτρα,κοιλιακοί, ψηλή αλλά με ιδιαίτερη φάτσα που εμένα προσωπικά δεν με χάλαγε. Μόνο μείον το υπερβολικό θέατρο ώρες ώρες αλλά πολύ συζητήσιμη και γενικώς ευχάριστη παρουσία.
Γαμαει η Φένια. Κυριολεκτικά όμως. Όπως τα λέει ο φίλος πιο πανω είναι. Καλλιεργημενο άτομο με ωραίες απόψεις, καλλιτέχνης. Μειονέκτημα ότι όταν παιζει ενεργητικά δεν αλλάζει στασεις επειδή φοβάται πως όταν βγάλει το γεωτρύπανο της από μέσα σου, αυτό θα έχει άλλο χρώμα.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.339
Like
2.899
Πόντοι
456
Γαμαει η Φένια. Κυριολεκτικά όμως. Όπως τα λέει ο φίλος πιο πανω είναι. Καλλιεργημενο άτομο με ωραίες απόψεις, καλλιτέχνης. Μειονέκτημα ότι όταν παιζει ενεργητικά δεν αλλάζει στασεις επειδή φοβάται πως όταν βγάλει το γεωτρύπανο της από μέσα σου, αυτό θα έχει άλλο χρώμα.
Δεν την έχω δοκιμάσει σαν ενεργητική ποτέ οπότε δεν γνωρίζω. Στο παθητικό πάντως μια χαρά στάσεις αλλάζει :hi:
 

redtattoo

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2021
Μηνύματα
236
Like
887
Πόντοι
81
arkas_showbusiness_00.jpg
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.720
Κριτικές
30
Like
7.274
Πόντοι
3.886
Γνώμες;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
392
Like
1.409
Πόντοι
201

Εν τω μεταξύ, είναι τέρμα εκνευριστικό όσες την έχουν σεβαστή να μην την προβάλλουν σε φωτογραφίες. Να είναι μικροσκοπική ή ψόφια, οκ, αλλά να είναι μια χαρά από άποψη μεγέθους και να μην τη συνοδεύουν από φωτογραφίες, δεν το καταλαβαίνω. Και ναι, υπάρχουν αρκετές που μια χαρά είναι από άποψη μεγέθους, αλλά δεν ανεβάζουν φωτογραφίες.

Δεν ξέρω τι συμβαίνει με τη συγκεκριμένη, αλλά η αναφορά σε 20ποντη χωρίς συνοδευτική φωτογραφία με ώθησε να εκφράσω την ενόχλησή μου.
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
405
Κριτικές
6
Like
2.109
Πόντοι
481

Εν τω μεταξύ, είναι τέρμα εκνευριστικό όσες την έχουν σεβαστή να μην την προβάλλουν σε φωτογραφίες. Να είναι μικροσκοπική ή ψόφια, οκ, αλλά να είναι μια χαρά από άποψη μεγέθους και να μην τη συνοδεύουν από φωτογραφίες, δεν το καταλαβαίνω. Και ναι, υπάρχουν αρκετές που μια χαρά είναι από άποψη μεγέθους, αλλά δεν ανεβάζουν φωτογραφίες.

Δεν ξέρω τι συμβαίνει με τη συγκεκριμένη, αλλά η αναφορά σε 20ποντη χωρίς συνοδευτική φωτογραφία με ώθησε να εκφράσω την ενόχλησή μου.
Καλημέρα, την είχα πάρει πριν τις πλαστικές, την έχει όντως μεγάλη, δεν ξέρω αν είναι 20εκ. αλλά είναι λεπτή και μακρυά!
 

Travellover

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2023
Μηνύματα
7
Like
11
Πόντοι
0

Εν τω μεταξύ, είναι τέρμα εκνευριστικό όσες την έχουν σεβαστή να μην την προβάλλουν σε φωτογραφίες. Να είναι μικροσκοπική ή ψόφια, οκ, αλλά να είναι μια χαρά από άποψη μεγέθους και να μην τη συνοδεύουν από φωτογραφίες, δεν το καταλαβαίνω. Και ναι, υπάρχουν αρκετές που μια χαρά είναι από άποψη μεγέθους, αλλά δεν ανεβάζουν φωτογραφίες.

Δεν ξέρω τι συμβαίνει με τη συγκεκριμένη, αλλά η αναφορά σε 20ποντη χωρίς συνοδευτική φωτογραφία με ώθησε να εκφράσω την ενόχλησή μου.
Την κρατάνε για τα ονλιφανς ! Είναι μόδα τελευταία ξεκινησαν και αυτές !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom