Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
707
Like
1.213
Πόντοι
206
Έχει κάποιος ιδέα ποια είναι αυτή;

Είναι πολύ καλή !!!!

Έχει δυνατά μπράτσα κ τσιμπουκοχειλαρες !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: dcfuck

Harry60

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
185
Like
437
Πόντοι
21
Είμαι μεταξύ αυτών , κάποια γνώμη;
 

GreekMarine

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2018
Μηνύματα
22
Κριτικές
3
Like
107
Πόντοι
0
Προσωπική άποψη οτι εαν την βρεις στα καλά της θα περάσεις σούπερ
Είναι η γνωστή ηθοποιός Μίνα Ορφανού.
Την έχω επισκεφτεί 4–5 φορές παθητική και έχω περάσει καλά.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
863
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.339
Like
2.899
Πόντοι
456
Α καλά αυτή άλλαξε φάτσα...Εγώ έχω μείνει στην ταινία που είχε κάνει πριν χρόνια.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.002
Πόντοι
3.936
Α έχεις πάει;;;.από συμπεριφορά;;;
Από προσόντα φαίνεται σούπερ
Και τιμή;

Έχω ακούσει πολλές πολύ αρνητικές ιστορίες.

Έναν τον έβρισε χωρίς λόγο.

Έναν άλλο τον πέταξε έξω από το σπίτι επειδή την ρώτησε για ντους.

Ότι να ναι.
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
542
Κριτικές
3
Like
784
Πόντοι
86

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.384
Πόντοι
456
Είμαι μεταξύ αυτών , κάποια γνώμη;
μόνο την τελευταία, τις άλλες ξέχασε τες
 

klarinos2

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
42
Like
74
Πόντοι
0

redtattoo

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2021
Μηνύματα
235
Like
887
Πόντοι
81
Βρε παιδια να ρωτησω κατι. Διαβαζω τις αγγελιες, διαβαζω και σας και μπερδευομαι για ιδιες περιπτωσεις καποιοι λετε οτι αξιζουν καποιοι οχι. Τι ισχυει;
Επισης οταν λετε για καποιες ενεργοπαθητικες, απλως πηδανε ας πουμε η λειτουργουν γενικα και ενεργητικα;
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
392
Like
1.409
Πόντοι
201
1. Δεν υπάρχει σταθερά, ιδίως με τις τρανς. Άλλη εμπειρία ο ένας, άλλη ο άλλος. Σε αντίθεση με τις γυναίκες, αν η τρανς δε γουστάρει, αυτό αντικατοπτρίζεται φουλ στις υπηρεσίες. Ευνόητοι οι λόγοι. Εδώ συμβαίνει συχνά να πας με την ίδια και τη μια φορά να είναι σούπερ και την άλλη φόλα.

2. Ενεργοπαθητική φυσιολογικά σημαίνει ό,τι λέει η λέξη: και τον τρώει και τον δίνει. Προσοχή μόνο: επειδή η πλειοψηφία των πελατών αρέσκεται να τον παίρνει, και οι καθαρά παθητικές συνήθως ενεργοπαθητικές δηλώνουν. Λίγες το γράφουν με ειλικρίνεια: μόνο παθητική. Στο λέω για να μην επαναπαύεσαι αν βλέπεις ενεργοπαθητική και λες "α, ωραία, τον δίνει κιόλας". Δεν είναι δεδομένο.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.270
Πόντοι
3.886
1. Δεν υπάρχει σταθερά, ιδίως με τις τρανς. Άλλη εμπειρία ο ένας, άλλη ο άλλος. Σε αντίθεση με τις γυναίκες, αν η τρανς δε γουστάρει, αυτό αντικατοπτρίζεται φουλ στις υπηρεσίες. Ευνόητοι οι λόγοι. Εδώ συμβαίνει συχνά να πας με την ίδια και τη μια φορά να είναι σούπερ και την άλλη φόλα.

2. Ενεργοπαθητική φυσιολογικά σημαίνει ό,τι λέει η λέξη: και τον τρώει και τον δίνει. Προσοχή μόνο: επειδή η πλειοψηφία των πελατών αρέσκεται να τον παίρνει, και οι καθαρά παθητικές συνήθως ενεργοπαθητικές δηλώνουν. Λίγες το γράφουν με ειλικρίνεια: μόνο παθητική. Στο λέω για να μην επαναπαύεσαι αν βλέπεις ενεργοπαθητική και λες "α, ωραία, τον δίνει κιόλας". Δεν είναι δεδομένο.
Πολύ σωστή παρατήρηση..Πχ στο φυλής 104 είναι όλες παθητικές αλλά τ μαγαζι λέει ενεργοπαθητικες
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.270
Πόντοι
3.886
20cm ισχύει;
 

Unstopable

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2022
Μηνύματα
11
Like
808
Πόντοι
80
Συναγωνιστές θέλω τα φώτα σας!
Πανω στην καυλα πολλές φορές μου έχει ζητήσει η γυναίκα μου να πάρουμε μαζί ένα κορίτσι διαφορετικού χαρακτήρα ενεργοπαθητικο… έχετε κάτι να προτείνεται !! Θέλει να είναι αρκετά εμφανίσιμη και ενεργητική !
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.339
Like
2.899
Πόντοι
456
Βρε παιδια να ρωτησω κατι. Διαβαζω τις αγγελιες, διαβαζω και σας και μπερδευομαι για ιδιες περιπτωσεις καποιοι λετε οτι αξιζουν καποιοι οχι. Τι ισχυει;
Επισης οταν λετε για καποιες ενεργοπαθητικες, απλως πηδανε ας πουμε η λειτουργουν γενικα και ενεργητικα;
Ενεργοπαθητική το λέει η λέξη, τον δίνει και τον παίρνει :2funny:

Οι κριτικές είναι υποκειμενικό θέμα γιατί πολύ απλά άλλος περνάει καλά με κάποια,άλλος όχι.

Πάντα προτρέπω τους νέους στο άθλημα να πηγαίνουν μόνοι τους για να διαπιστώσουν οι ίδιοι τι παίζει...Μπορεί να χάσεις χρήματα κάποιες φορές αλλά μετά από λίγο καιρό θα ξέρεις λίγο-πολύ τι γίνεται στο χάρτη της μεταλλαγμένης ηδονής :rockon::2funny:
 

Mpirimpas76

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
235
Κριτικές
4
Like
550
Πόντοι
21
Ενεργοπαθητική το λέει η λέξη, τον δίνει και τον παίρνει :2funny:

Οι κριτικές είναι υποκειμενικό θέμα γιατί πολύ απλά άλλος περνάει καλά με κάποια,άλλος όχι.

Πάντα προτρέπω τους νέους στο άθλημα να πηγαίνουν μόνοι τους για να διαπιστώσουν οι ίδιοι τι παίζει...Μπορεί να χάσεις χρήματα κάποιες φορές αλλά μετά από λίγο καιρό θα ξέρεις λίγο-πολύ τι γίνεται στο χάρτη της μεταλλαγμένης ηδονής :rockon::2funny:
Καλά τα λέει ο φίλος.Θελει ψάξιμο στην αρχή και προσοχη.Δυστηχως υπάρχουν πολλές ξεπετες.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.339
Like
2.899
Πόντοι
456
Πολλές ξεπέτες και ακριβές να προσθέσω. Κάνεις την έρευνα σου λοιπόν και κρατάς κάποιες σταθερές.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dcfuck

eimaiogiatros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα
88
Κριτικές
7
Like
308
Πόντοι
280
Με το συμπαθειο, αλλα κουράζει λιγο να ρωτανε αλλους τι αξιζει και τι οχι. Δεν μπορει δηλαδη το μανικι να το τραβανε λιγοι, να πληρωνουν να γραφουν κριτικες, για να πανε μετα αφοβα ολοι οι υπολοιποι.Δεν δουλευει ετσι.

Ειναι οσα ειπαν οι συναγωνιστες ηδη. Ολα ειναι σχετικα και παρτε και ενα μικρο ρισκο ρε παιδια. Μονο αν μιλησετε με μια τρανς στο τηλεφωνο θα εχετε παρει το 70% της πληροφοριας που θελετε. Τι υπηρεσιες προσφερει και τι διαθεση και επαγγελματισμο εχει.

Δοκιμαστε μιληστε με τη Σαρα.για παραδειγμα. Ασχετα με τις τιμες της θα καταλαβετε τι παιζει.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.339
Like
2.899
Πόντοι
456
Έχουν ειπωθεί αρκετές φορές αυτά παιδιά, κάποιοι μπαίνουν όλη την ώρα και το μόνο που κάνουν είναι να ρωτάνε "Καλή αυτή ?" "Γνώμες γι αυτή" και πάει λέγοντας...

Μην επαναλαμβανόμαστε, όποιος θέλει να έχει άποψη πληρώνει-πηγαίνει-κρίνει και τέλος.

Εγώ απαντάω πάντα σε πμ για να βοηθήσω αλλά αν δεν πας ο ίδιος να τσεκάρεις άποψη ολοκληρωμένη δεν θα έχεις ποτέ. :globeos-cigar:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom