Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456

giorgos_07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
119
Κριτικές
11
Like
386
Πόντοι
311
Θέλω να πάω Χέλγκα... Είμαι τρελός έτσι; ;
Ναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ξέρει κανείς κάτι για αυτήν;
Αν την βρεις στο τηλ πες και σε εμάς φιλαρακι μου
 

giorgos_07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
119
Κριτικές
11
Like
386
Πόντοι
311
Προσοχή στην Λεωφόρο Καβάλας (τραβεστί κύπριος κλέφτης και αφροδίσια)

Διαβάζω το φορουμ εδώ και αρκετό καιρό και μπορώ να πω ότι σε πολλά θέματα που με ενδιέφεραν απέκτησα γνώση, τόσο σε αυτό το φόρουμ όπως και σε άλλο γειτονικό έμαθα αρκετά, με το συγκεκριμένο ποστ που θα γράψω θαρώ πως θα βοηθήσω άλλα μέλη να μην την πατήσουνε όπως εγώ, να είναι ιδιαίτερα προσεκτική καθώς έξω πραγματικά υπάρχουν αλήτες και ποτέ να μην ντρέπονται να καταγγείλουν στις αρχές περιστατικά όπως θα γράψω εγώ.

Πριν 3 εβδομάδες περίπου είχα πάει τσάρκα με το αυτοκίνητο στην Συγγρού μπας και πετύχω κάτι καλό αλλά τσίφος, πήγα λοιπόν από Καβάλας εκεί στις αρχές είχε μόνο μια σε ένα τζιπ (Κορίνα) με την οποία είχα πάει παλαιότερα, κατεβαίνωντας προς τα κάτω ρεύμα πρός Αθήνα έστριψα μέσα σε ένα στενό δεξιά για να κατουρήσω, είναι μετά τον Καύκα και ονομάζεται Μητροδόρου ο δρόμος, μια καβάτζα όπου περνάνε τα σκουπιδιάρικα του Δήμου για όσους ξέρουν.

Ενώ κατουρούσα άκουσα μια φωνή και κάποιος να ρίχνει με φακό πάνω μου "Ε πούστη τι κάνεις εκεί εδώ είναι η περιοχή μου να σηκωθείς να φύγεις από εδώ και να γαμηθείς αλλού γιατί θα σε σου ρίξω πέτρες", γυρνώντας ήταν ένας τραβεστί με ξανθιά περούκα με αλυσίδες και λουκέτα στο ένα χέρι και στο άλλο τον φακό και δίπλα σαν να είχε αφήσει ένα κουτάκι μπύρας για να το πετάξει προφανώς, του εξήγησα πως ήρθα να κατουρήσω και πέρναγα από Καβάλας για να βρω καμιά τρανς, εκεί κάπως σαν να ηρέμησε και αρχίσαμε να μιλάμε και συστήθηκε ως Σοφία, μου ζήτησε να γράψω το τηλέφωνο του (παρακάτω θα καταλάβετε γιατί θέλησε να βγάλω το κινητό) με τα πολλά συμφωνήσαμε στα 10€ να μου κάνει στοματικό μόνο στο αμάξι και μπήκε μέσα, ενώ ήμασταν μέσα στο αμάξι δεν σταμάτησε να μιλάει και να λέει πως κυνηγάει τους πούστηδες σε αυτό το σημείο και ότι είναι η πιάτσα του και δεν αφήνει να του πάρουν την πιάτσα και κάτι τέτοια αλαμπουρνέζικα. Για την μπόχα να μην γράψω, η μυρωδιά δεν παλεύονταν, εκανα το λάθος να μην βάλω προφυλακτικό γιατί ήθελα να τελειώνει και να τον διώξω να φύγει και να πάρω τον δρόμο μου καθώς άρχισα να αισθάνομαι αρκετά άβολα όπως και έγινε.

Όταν γύρισα λοιπόν στο σπίτι μετά από αρκετή ώρα είδα πως το τσαντάκι που είχα στο πίσω μέρος του αυτοκινήτου έλειπε, είχα μέσα σημαντικά έγγραφα καθώς και κάποια χρήματα. Ήμουν σίγουρος πως γυρνώντας δεν θα έβρισκα την Σοφία η οποία έκλεψε το τσαντάκι όπως και πήγα και δεν βρήκα κανέναν και το τηλέφωνο (6983207870) που μου έδωσε κλειστό, το viber του δείχνει την φωτογραφία και κάλεσα και εκεί. Πέρασα και μετά από μέρες και δεν βρηκα τον συγκεκριμένο. Ρωτώντας λοιπόν έμαθα ότι ο συγκεκριμένος τραβεστί το έχει κάνει επαγγέλμα να κλέβει από πελάτες καθώς και να κοροιδεύει κόσμο στα χρήματα, η Σοφιά όπως λέγεται κυκλοφορεί με διάφορα ονόματα για να μπερδεύει υποτίθεται τους πελάτες και να φοράει διαφορετικές περούκες άλλωτε κόκκινες ή μελαχρινές καθώς και για ονόματα παρουσιάζεται σαν Ελισαβετ, Νικολ, Φιλιώ ή Σοφία. Αν κανονίσετε μαζί και σας πει να πάτε στον χώρο του σας πάει στα βρώμικα ξενοδοχεία της Αθήνας και θα πληρώσετε φυσικά εσείς. Οι πιάτσες που ίσως τον πετύχετε είναι στην Καβάλας έξω από τον Σκλαβενίτη, κάτω χαμηλά στην Λεωφόρο Καβάλας στην αρχή της Μητροδόρου, Καβάλας ρεύμα πρός Χαιδάρι εξώ από την Πειραιώς και στο κέντρο της Αθήνας Σωκράτους και Σατωμβριάνδου.

Το άτομο είναι μεγάλος αλήτης καθώς βγάζει όπως μου είπανε οι άλλες κοπέλες μια Βουλγάρα (Νικήτα) εκεί Καβάλας και Μητροδόρου και μια άλλη κρος Άννα και κάθε μέρα που βγαίνουν νταβατζιλίκι τους παίρνει 30€ με 50€ την φορά, η Σοφία συνήθως εκεί στην Καβάλας παίρνει μαζί άτομα εξαρτημένα νεαρής ηλίκιας αλλοδαπούς έτσι ώστε να φοβήσει τις άλλες κοπέλες για να τον πληρώνουν ή για να κλέβουν πελάτες, να είστε ιδιαίτερα προσεκτικοί και να κοιτάτε αν υπάρχουν άτομα τριγύρω όταν μπάινεται στην Μητροδόρου και μην διαστάσετε να καλέσετε την αστυνομία αν αισθανθείται κίνδυνο, δεν είναι ντροπή πάνω στην ντροπή ποντάρουν ότι δεν θα γίνει κάτι και θα εκτελέσουν το έργο τους.

Τώρα αρχίζει το ζουμί, ο συγκεκριμένος τραβεστί είναι πολυ-τοξικομανής και κάθε μέρα βρίσκεται πίσω από τον ΟΣΕ στις πιάτσες τοξικομανών, κάνει διακήνηση μεθαμφεταμίνης ή σίσα όπως λέγεται κοινώς στις πιάτσες, ζει στα εγκαταλειμένα κτήρια της περιοχής και δεν έχει σταθερή διεύθυνση και είναι δύσκολο να βρεθεί. Όταν κλέβει τους πελάτες χρησιμοποιεί πάντα τέχνασα ότι δήθεν ο πελάτης τον έκλεψε ή του έκλεψε την τσάντα και προχωράει σε ψευδής μηνύσεις και ζητάει χρήματα. Τα γραφόμενα μου μπορεί να σας τα επιβεβαιώσουν και κάποιες από τις κοπέλες που βγάινουν εκεί ή να πάτε στην αστυνομία και να ρωτήσετε.


Λόγο της βλακείας μου που δεν χρησιμοποιήσα προφυλακτικό έβγαλα κάποια εξανθήματα στο πέος, ενώ πάντα χρησιμοποιώ προφυλακτικό με εκδιδόμενα άτομα έτυχε και δεν το έκανα, ο γιατρός από ότι μου είπε είναι έρπης ή κάποια άλλη βακτηριακή μόλυνση, έκανα τις εξατάσεις και αναμένομυε.


Μου έκανε τρομερή εντύπωση που πήγα στην αστυνομία να τον καταγγείλω τον γνωρίζουν καθώς και ότι κάνει και είναι απορίας άξιος πως κυκλοφορεί ελεύθερος, η αστυνομία έχει κάθε φορά πρόβλημα μαζί του καθώς δημιουργεί φασαρίας και στήνει περιστατικά. Αν κάποιος από εδώ έχει παρόμοια εμπειρία ας γράψει και να μην φοβάστε λόγο ντροπής να καταγγέλεται τα περιστατικά στις αρχές γιατί όπως έγραψα και προηγουμένων ποντάρουν πάνω στην ντροπή και κάνουν ότι κάνουν.

Θα παρακαλέσω πολύ τους διαχειριστές να το κάνουν ξεχωριστό θέμα γιατί δεν έχω δικαιώματα.
Φιλε μου επειδη ειδα φωτο στο viber και καταλαβα δεν φοραει περουκα. Πολυ παλια την ειχα παρει σπιτι της χωρις κανενα θεμα τοτε τωρα οκ μπορει να αλλαξε. Πάντως επειδη την συναντάω στο δρομο εχει αλλαξει πολυ θελω να πω οτι φαίνεται σαν ναρκομανής ενω δεν ηταν έτσι τι να πω
 

Benreilly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
73
Κριτικές
23
Like
666
Πόντοι
290
Οχι ρε ,ξανθιά κροσακι με τεράστιο εργαλείο..λίγο μεγάλη σε ηλικία αλλά με πολύ καλή συμμετοχή και στο 50ρικο πάντα :rockon:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αδύνατη με χώρο στην κυψέλη
Το πηγε 60 πριν απο 1,5 χρονο περιπου..
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.681
Κριτικές
47
Like
15.327
Πόντοι
5.885
Πρόγραμμα και χρήματα;;
εγω την εχω παρει ως ενεργητικος αυτη παθητικη αλλά ξέρω οτι γουστάρει και να είναι αυτή ενεργητική.
60 φράγκα η τιμή της σε χώρο της στο Κολωνάκι
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.264
Πόντοι
3.886
εγω την εχω παρει ως ενεργητικος αυτη παθητικη αλλά ξέρω οτι γουστάρει και να είναι αυτή ενεργητική.
60 φράγκα η τιμή της σε χώρο της στο Κολωνάκι
Για ποια μιλάμε μάγκες;
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.681
Κριτικές
47
Like
15.327
Πόντοι
5.885
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.264
Πόντοι
3.886

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.681
Κριτικές
47
Like
15.327
Πόντοι
5.885
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.264
Πόντοι
3.886

georgev7

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2021
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0
Μαγκες εχουμε καποια πληροφορια για αυτη?
Εψαξα αλλα δεν βρηκα και πολλα.


Κυριως με ενδιαφερει να μην εχει μεγαλο εργαλειο
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.550
Πόντοι
2.356
Μαγκες εχουμε καποια πληροφορια για αυτη?
Εψαξα αλλα δεν βρηκα και πολλα.


Κυριως με ενδιαφερει να μην εχει μεγαλο εργαλειο
Ω ρε φίλε. Φαίνεται καλή περίπτωση αλλά είναι στη Πάτρα.
 
Εγγρ.
15 Σεπ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ΕΝΕΡΓΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΑΘΗΤΙΚΗ για ολα τα γουστα!!! και αρκετα εμφανισημη μπορω να πω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom