Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

nscorpios

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
120
Like
147
Πόντοι
1
Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω πόσο κοστίζει ένα ταξίδι αναψυχής στην Ταϊλάνδη για 10-14 ημέρες. Υπάρχει κάποιος ή κάποια που να έχει πάει; Ποια μέρη αξίζουν; Θα ήθελα ένα decent μέρος για διαμονή (όχι πολύ υποβαθμισμένο-παρακμιακό) αλλά κοντά να έχει μέρη διασκέδασης και νυχτερινής ζωής. Παράλληλα, θα με ενδιέφερε και η ιστορία του τόπου και τα μνημεία, ήθη, έθιμα και ου το καθεξίς. Θέλω να πω να παρέχεται η δυνατότητα να επισκεφτείς τέτοιου είδους μνημεία και να γνωρίσεις τον πολιτισμό εις βάθος. Το κίνητρο είναι δυνατό!!

Πραγματικά είναι όνειρο ζωής για μένα η Ταϊλάνδη και η Ιαπωνία . Προορισμοί μεγάλου δέους.
Θα ήθελα πολύ να πάω και στα δύο μέρη. Εάν κάποιος έχει πληροφορίες ας μ στείλει ένα π.μ. . Ευχαριστώ guyz :kiss-mark: .
 

Aplastic

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2015
Μηνύματα
7
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα . Θέλω να ρωτήσω για την συγκεκριμένη αν έχει κανένας εμπειρία . Γιατί βλέπω πολύ θολούρα και φωτοσοπαρισμενες φωτό . Ξέρω έχει ακουστεί ότι βάτεψε ένα πιτσιρικά . Αλλά πέρα από αυτό έχουμε κάποια άλλη πληροφορία ; 6970102859 ★ ΤΡΑΝΣ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΑ ΤΡΑΝΣ Ενεργοπαθητικοι ★
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Παιδί σκέφτομαι αυτές τις μέρες να πάω Αθήνα και να βρεθώ με Αλεξάνδρα Παπαδοπούλου. Ήθελα να σας ρωτήσω είναι καλή; Και το μέρος της κοντά στην Ομόνοια?
 

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
234
Κριτικές
1
Like
68
Πόντοι
1
Καλησπέρα ! Έχει κανεις πληροφορίες ;

 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
578
Like
992
Πόντοι
86
Κάποιος μόνο ενεργητικος? Εγώ παθητικος και θέλω να γίνω γκόμενά του στείλτε π.μ όσοι ενδιαφέρεστε
Και σε εμάς γιατί το λες? Εδώ γράφουμε για τρανς, εσυ ψάχνεις απλά να γαμηθεις...
 

Chris7k

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
23
Like
117
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς αν η Bianca Hills έχει αποσυρθεί από το άθλημα η παίζει να επιστρέψει;
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
1
Like
249
Πόντοι
21
Καλησπέρα , ξέρετε αν η Keti trans κάνει ραντεβού ;; Όποτε τη καλώ δρν τ βρίσκω …
 

gio1981

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
151
Κριτικές
2
Like
488
Πόντοι
21
Εχθές και προχθές πέτυχα αυτές στο τρίγωνο :




 

gio1981

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
151
Κριτικές
2
Like
488
Πόντοι
21
Εχθές και προχθές πέτυχα αυτές στο τρίγωνο :




πηρα την πρώτη στον ορφέα …. ο ορισμός της ξεπέτας όσον αφορά την εμφάνιση οι φωτογραφίες είναι πολύ ακριβής
 

alexboy

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2023
Μηνύματα
34
Like
53
Πόντοι
0
πηρα την πρώτη στον ορφέα …. ο ορισμός της ξεπέτας όσον αφορά την εμφάνιση οι φωτογραφίες είναι πολύ ακριβής
Τι λεφτά σου πήρε φίλε? Εγώ την εψησα με 50 για ενεργητικός εγώ και έχυσε κιόλας χωρίς να έχω ζητήσει κάτι τέτοιο .εμφανιση όπως οι φωτός.γενικα δεν έπαιρνε πρωτοβουλίες.καλη περίπτωση μου φανηκε
 

gio1981

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
151
Κριτικές
2
Like
488
Πόντοι
21
πηρα την πρώτη στον ορφέα …. ο ορισμός της ξεπέτας όσον αφορά την εμφάνιση οι φωτογραφίες είναι πολύ ακριβής

Οι φωτό της 3ος είναι ψεύτικες ….. εδω είναι οι αληθινές
Τι λεφτά σου πήρε φίλε? Εγώ την εψησα με 50 για ενεργητικός εγώ και έχυσε κιόλας χωρίς να έχω ζητήσει κάτι τέτοιο .εμφανιση όπως οι φωτός.γενικα δεν έπαιρνε πρωτοβουλίες.καλη περίπτωση μου φανηκε
50 ,
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom