Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

georgev7

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2021
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές, χρειάζομαι τα φώτα σας.

Έχοντας πάει με τρανς ως ενεργητικός ήθελα να δοκιμάσω και ως παθητικός που με εξιτάρει πολύ σαν ιδεα.

Δεν βγήκε όμως .Οταν πήγα να το δοκιμάσω.Ίσως φταίει ότι είχε μεγάλο εργαλείο η τρανς που πηγα(18cm-20cm) , ίσως φταίει ότι δεν είμαι αρκετά έμπειρος.
Για όσους ξέρουν πήγα με φενια και αφού δεν βγήκε ως παθητικός πήγα ενεργητικός και ήταν πολύ καλή.

Θα ήθελα την γνώμη σας με ποια τρανς να πάω για πρώτη φορά. Πιστεύω μια με μικρό εργαλείο θα είναι ιδανικό.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.339
Like
2.899
Πόντοι
456
Μιχαέλα, νορμάλ εργαλείο δεν θα έχεις πρόβλημα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vido

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
544
Κριτικές
3
Like
788
Πόντοι
86
Καλησπέρα συναγωνιστές, χρειάζομαι τα φώτα σας.

Έχοντας πάει με τρανς ως ενεργητικός ήθελα να δοκιμάσω και ως παθητικός που με εξιτάρει πολύ σαν ιδεα.

Δεν βγήκε όμως .Οταν πήγα να το δοκιμάσω.Ίσως φταίει ότι είχε μεγάλο εργαλείο η τρανς που πηγα(18cm-20cm) , ίσως φταίει ότι δεν είμαι αρκετά έμπειρος.
Για όσους ξέρουν πήγα με φενια και αφού δεν βγήκε ως παθητικός πήγα ενεργητικός και ήταν πολύ καλή.

Θα ήθελα την γνώμη σας με ποια τρανς να πάω για πρώτη φορά. Πιστεύω μια με μικρό εργαλείο θα είναι ιδανικό.
Μια φορά έχω πάει σε τρανς ως παθητικός με Μιχαέλα
Μια χαρά μπήκε και μια χαρά πέρασα. Σούπερ το κορίτσι χωρίς βιασύνες. Και εγώ την θεωρώ και όμορφη
 

count62

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.479
Like
4.452
Πόντοι
456
Μια φορά έχω πάει σε τρανς ως παθητικός με Μιχαέλα
Μια χαρά μπήκε και μια χαρά πέρασα. Σούπερ το κορίτσι χωρίς βιασύνες. Και εγώ την θεωρώ και όμορφη
συμφωνώ απόλυτα για μιχαέλα
 

Axastosmistis23

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2021
Μηνύματα
49
Like
114
Πόντοι
0


Γνώμη κανείς ; Θέλω να την γλείψω μου αρέσουν τα μεγάλα καυλιά όποτε θεωρώ θα τον έχει μεγάλο ; Αλλιώς που άλλου προτείνετε ; Τρανς με τεράστιο καυλί ;
 

dimc

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2023
Μηνύματα
20
Κριτικές
7
Like
238
Πόντοι
280


Γνώμη κανείς ; Θέλω να την γλείψω μου αρέσουν τα μεγάλα καυλιά όποτε θεωρώ θα τον έχει μεγάλο ; Αλλιώς που άλλου προτείνετε ; Τρανς με τεράστιο καυλί ;
Δεν έχω πάει, αλλά έχουν ακουστεί μέτρια και αρνητικά σχόλια. Γιατί να πας εκεί, όταν υπάρχουν άπειρες επιλογές για αυτό που ζητάς ...
 

Loveunder30ladies

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2021
Μηνύματα
126
Like
197
Πόντοι
1


Έχει δοκιμάσει κανένας?
Τελικά έχουμε info?
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.523
Κριτικές
4
Like
2.335
Πόντοι
456
Τελικά υπάρχει κανένας κασκαντέρ που να δοκίμασε τις trans απο Φυλης 104 και Κατεχακης 8? Να μας πει εντυπωσεις?
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.721
Κριτικές
30
Like
7.278
Πόντοι
3.886
Δεν έχω πάει, αλλά έχουν ακουστεί μέτρια και αρνητικά σχόλια. Γιατί να πας εκεί, όταν υπάρχουν άπειρες επιλογές για αυτό που ζητάς ...
Την έχω δοκιμάσει στο φυλής 99 παλιά...Καλή ήταν αλλά για 30€ τώρα δεν ξέρω πόσα ζητάει
 

KOSTADINOS3

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
181
Κριτικές
3
Like
224
Πόντοι
1


Γνώμη κανείς ; Θέλω να την γλείψω μου αρέσουν τα μεγάλα καυλιά όποτε θεωρώ θα τον έχει μεγάλο ; Αλλιώς που άλλου προτείνετε ; Τρανς με τεράστιο καυλί ;
λαμογιο ειναι και βρωμαει. Θα σου φαει τα λεφτα .Δομινικανή ειναι.Πεινασμενη. Πολυ κοντη. Σημαντικο: μη πληρωσεις απο πριν. Τα χασες τα λεφτα. Ουτε μεγαλο εχει...
 

perastikoss

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
  • KaneSex - Δημόσιο προφίλ του χρήστη αντζελα
  • τυχαία επιλογή προ Κορωνοιού , δοκίμασα πρώτη φορά παθητικά και μετά και ενεργητικά, πολύ ευγενική δεν εδειχνε να βιάζεται , βλέπω ακομα 50 το χει . Είναι αυτό που βλέπεται στις φωτογραφίες . Για πρωτη φορά τη συνιστώ δεν ήταν ξεπέτα.
 

Vasillakis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2022
Μηνύματα
148
Κριτικές
3
Like
404
Πόντοι
21
Δεν έχω πάει ακόμα.. Ακόμα ψάχνω..Μάλλον για Ελενα sunrise με βλέπω και ότι βρέξει ας κατεβάσει..Κ η Nadia Moore που είπες ο φίλος από πάνω καλή περίπτωση φαίνεται βέβαια..Ας στείλει ρε παίδες κανένας πιο έμπειρος καμία άποψη..
Εγώ θα σου πρότεινα να πας Άγκυρας 1 με την Βικαρα.
Είναι πάρα πολύ καλή.
Σε ρωτάει πάντα τι θες,πως το θες κ.τ.λ για να περάσεις εσυ καλα,αλλά γουστάρει και αυτή .
Μιλώντας και κρίνοντας εξ ιδίων πάντα.
 

RcuriousR

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας!
Γνώμη για εδώ, όσον αφορά έναν πρωτάρη κάνει;

 

dbarbakis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα!καποια τρανς για πρωταρη εχετε να προτεινετε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom