Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Τα λόγια είναι περιττά για την Αφροδίτη. Ήταν η πρώτη μου εμπειρία χθες στην Πάτρα που βρέθηκα για δουλειές και πέρασα πολύ ωραία . Είναι πολύ καλή στη δουλειά της στα του μασάζ και τελείωσα με μια καταπληκτική πίπα!!!
190;
 

kopaskk

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.374
Κριτικές
61
Like
633
Πόντοι
2.357
Παίδες είμαι καινούργιος εδώ. Επειδή είμαι Πάτρα και θέλω να δοκιμάσω το εν λόγω κορίτσι, γνωρίζεις κανείς κάτι?
 

crossakigr21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2023
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
0
καλύτερη στο ενεργητικό? εχω διαβάσει για Ντορα και Ηρω, εχει επισκεφτεί κανένας πρόσφατα κάποια από τις 2?
 

Despacitoss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
218
Like
98
Πόντοι
1

Έχει σταματήσει;;γνωρίζει κανείς;
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456

thesaint2

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
12
Like
18
Πόντοι
0
Παιδιά καλημέρα!
Χθες το βράδυ σε βόλτα στα μπουρδέλα του Μεταξουργείου συνάντησα τρανς στο σπιτάκι της οδού Ιάσωνος 37Α με το όνομα Ελένη.
Το σπιτάκι είχε και μια κοπέλα.
Η τρανς με το όνομα Ελένη είναι μη εγχειρισμενη και αρκετά εμφανισημη.
Δουλεύει απογευματινή βάρδια.
Τιμή 10€.
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
Εσείς φταίτε που κάνατε μάγκες τους τραβελοπουστες και σας κάνουν μεροκάματο
Μέχρι και τα μοτοκρός που σε χαρτζιλικωναν να σου πάρουν μια πίπα πλέον τα πληρώνεται και αυτά και μάλιστα ένα πενηνταρικο το μισάωρο
Οπότε η ευθύνη όλοι δική σας

Για ακόμη μια φορά αποδεικνύεται η μουνοδουλιαση του Έλληνα
Είμαστε παγκοσμίως οι μεγαλύτεροι μουνοδολοι και πλέον πουστοτραβελοδουλοι
Με τις υγειες σας
Πολυ σωστός στο σημείο που λες ότι κάποτε ,που τα σοσιαλ δεν υπήρχαν και γαμουσαμε μέσω αγγελιών και mirc32 ,τα κρος παρακαλούσαν και έδιναν λεφτά να γαμηθουν.τωρα μέχρι και οι μπερατζηδες,υπάρχουν φυσικά και πολυ όμορφα κροσακια αυτό να λέγεται,ζητάνε λεφτά να γαμηθουν και το εξοργίστικο είναι ότι υπάρχουν άτομα που δίνουν 40-50 ευρώ να γαμησουν τον καθα μπαμπη η Τάκη,συγνωμη για τα ονόματα,που έβαλε μια περούκα ,έβαψε τα χείλη του και φόρεσε ένα κολάν.αλλο σεξ για γουστα και αλλο πληρωμένος έρωτας για αποφυγή παρεξηγήσεων.
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
Παντως κρίμα στο παλικάρι που εκανε ότι εκανε ,και ας πήγε να γαμηθει και κατέληξε όπως κατέληξε η φάση.τα ήθελε ο κωλος του.δεν υπάρχει αμφιβολία.
 

dcfuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
57
Κριτικές
11
Like
405
Πόντοι
290
espresso.JPG
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
851
Κριτικές
15
Like
1.765
Πόντοι
1.710
Παιδιά καλημέρα!
Χθες το βράδυ σε βόλτα στα μπουρδέλα του Μεταξουργείου συνάντησα τρανς στο σπιτάκι της οδού Ιάσωνος 37Α με το όνομα Ελένη.
Το σπιτάκι είχε και μια κοπέλα.
Η τρανς με το όνομα Ελένη είναι μη εγχειρισμενη και αρκετά εμφανισημη.
Δουλεύει απογευματινή βάρδια.
Τιμή 10€.
Σημειωσε ομως οτι κατα το σαλοναρισμα εχει μουτρα μεχρι και το υπογειο και ποσο ψυχρη και ουδετερη ειναι...
 

Roditis

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
157
Like
376
Πόντοι
21
Ξέρω 'γω; Έτσι γράφει η... έγκριτη espresso.
Δεν παιζει εγω πιστευω. Απλα γραφουν, ως συνηθως, οτι παπαρια τους ερθει στο κεφαλι. Επισης ειδα οτι ανανεωσε τις αγγελιες της χθες οποτε δε νομιζω να ειναι αυτη
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
392
Like
1.409
Πόντοι
201
Μπορεί να κάνω λάθος, αλλά νομίζω πως οι ανανεώσεις γίνονται αυτόματα. Ξέρω 'γω; Διαφήμιση όπως γράφει και ο φίλος από πάνω. Αν μάλιστα ο βιασθείς/"βιασθείς" αποσύρει τη μήνυση, η καλύτερή της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom