Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

giorgos_07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
119
Κριτικές
11
Like
386
Πόντοι
311
Φίλε μου δεν λέω για την allysa thunderfuck , ούτε την aliki petite.λέω για την Αλίσα που είναι στο κάνε σεξ , δεν είδα προφίλ της στο ts datting . Αν κάποιος ξέρει αν έχει στήθος ας πει ..https://kanesex.com/transsexual/transsexuals-psaxnoun-gia-antres/alisia-24-eton-erwta-xwri-biasyni-6971747011_i1430304
φίλε μου αν δεν κάνω λάθος είναι από την παρέα με τα κοκορέτσια που υπήρχε κάποτε οπότε θα σου έλεγα λίγο προσοχή.
 

Whoshotya

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2020
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
114
Πόντοι
0
Χρόνια πολλά σε όλους ! Υγεία κ όλα τα άλλα έρχονται.
Ρε παίδες παίζει καμιά καλή επιλογή αυτή την περίοδο? Λίγες βλέπω και δοκιμασμένες. Αν έχετε να προτείνετε κάτι είμαι όλος αυτιά. Παθητική η ενεργητικοπαθητικη ψάχνω.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.339
Like
2.899
Πόντοι
456
χρόνια πολλά σε όλους με υγεία. οι εγχώριες επιλογές είναι πλέον μειωμένες ωστόσο εγώ πάντα προτείνω 3-4 δοκιμασμένες περιπτώσεις που τουλάχιστον σε εμένα είναι εγγύηση.

μιχαελα από περιστέρι
Εύα από Νίκαια
Τζούλι
Elena sunrise
Βίκυ από αγκυρας
Τζένη από κυψέλη ( έχει χαθεί)
δέσποινα /Lena trans
 

count62

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.473
Like
4.438
Πόντοι
456
χρόνια πολλά σε όλους με υγεία. οι εγχώριες επιλογές είναι πλέον μειωμένες ωστόσο εγώ πάντα προτείνω 3-4 δοκιμασμένες περιπτώσεις που τουλάχιστον σε εμένα είναι εγγύηση.

μιχαελα από περιστέρι
Εύα από Νίκαια
Τζούλι
Elena sunrise
Βίκυ από αγκυρας
Τζένη από κυψέλη ( έχει χαθεί)
δέσποινα /Lena trans
ενεργοπαθητικες ολες;
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.339
Like
2.899
Πόντοι
456
όλες πλην Εύας και βικυς αν και νομίζω η Εύα κάνει αλλά μαζί της είμαι μόνο ενεργητικός οπότε δεν ξέρω να σου πω σίγουρα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
με για τ αεροσακους!!!
 

james44

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
70
Like
50
Πόντοι
0
Καλησπέρα, θα ήθελα μια μικρή βοήθεια, θέλω μια καλή ενεργητική τρανς, τι επιλογές έχω? Όχι ξεπετες. Ευχαριστώ πολύ. Οποίος θέλει και σε p.m
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
οπως ολες !!!!μ υπομονη και περημενεις να βρεις αγγελεια της εδρα θες αν δεν κανω λαθος ψαξε στ dating
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
καλα βρε παιδια τωρα σοβαρα σας σηκωνεται ενω ξερετε οτι ειναι αντρας πως μπορειτε απορω. ουτε για αστειο ουτε να το σκεφτω οχι να παω μαζι του
Εσύ φίλε λυπάμαι που θα το πω αλλά μάλλον είσαι λειτουργικά αναλφάβητος.
Μπήκες σε ένα φόρουμ όπου γράφουν άνθρωποι που γουστάρουν να κάνουν σεξ με τρανς άτομα που και καυλώνουν ας πούμε, και ρωτάς για τα γούστα; Δηλαδή είναι πραγματικά χαζό αυτό που κάνεις. Με όλο το σεβασμό στο λέω.

Και δεν γυρίζει ο κόσμος γύρω από τις και καλά δήθεν "σωστές" επιλογές σου. Πήγαινε στο παράδρομο της Συγγρού κάποιο βράδυ ή μίλα με κάποιο τρανς άτομο σωστό επαγγελματία να σου πει τι πελατεία έχει και θα καταλάβεις ότι ναι, πολλοί άντρες και μάλιστα στ8 γουστάρουν να τον δίνουν αλλά και να τον παίρνουν απο τρανς

Και υπάρχουν και πεντακόσιες χιλιάδες επιχειρήματα που κάνουν τα τρανς άτομα πιο καυλωτικά από ότι οι γυναίκες - αλλά δεν έχει νόημα να στα αναλύσουμε εδώ καθώς τα biases που έχεις δεν θα σου επιτρέψουν να κατανοήσεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom