Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Ξέρεις που μπορώ να βρω την Αλίκη; Έχει κάποια βίντεο ως “Alyssa thunderfuck”. Ευχαριστώ.
την σηναντησα προσφατα ...εχει αγγελεια στο τς ντατινγκ αν δεν τ σηκωνει ξανα παρε αν εισαι τυχερος θα σ απαντησει ...Ν καλεσεις νορμαλ ωρες οχι στις 1 τ βραδυ .....εχω αναφερθει παλιοτερα για τ μωρο ν μην κουραζω δεν εχει αλαξει κατι ειναι πολυ καλη σ αυτο που κανει
η συνάντηση κράτησε 1 ωρα χρεωση 50 παθητικη πεντακαθαρος χωρος ...
 

sriaroonmansion

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
39
Like
20
Πόντοι
0
:think: :think: :think:kαλησπερα στους τραβελοβερς.σκεφτομαι να δοκιμασω.η εδω η ταιλανδη ,αλλα μια που να μην θυμιζει αντρας στη φωνη και στο σωμα εκτως της λουτσας.τι γευση εχει η λουτσα της τρανς?
 

Ahotone

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
64
Like
69
Πόντοι
0
Δεν γράφω συχνά εδώ, αλλα για την συγκεκριμένη κοπέλα που την εχω επισκευτεί αρκετές φορές στο εξωτερικό πιστεύω οτι το αξίζει...

Πάνω απο όλα πολύ καθαρή, το τιμά αυτό που κάνει χώρις 'οχι αυτό, οχι εκείνο' κτλ, καμία σχέση με το να κρατάει ώρα, και πάρα πολύ όμορφη (για τα δικά μου γούστα)... την βρίσκω πολύ πιο όμορφη απο κοντά...

Μια επίσκεψη που αξίζει για την δική μου γνώμη... επείδη ειναι και η πρώτη της φορά στην Ελλάδα, σκέφτηκα να γράψω τα σχόλια μου γι'αυτή και μακάρι να την κάνουμε να έρχεται πιο συχνά στα μέρη μας...

 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
:think: :think: :think:kαλησπερα στους τραβελοβερς.σκεφτομαι να δοκιμασω.η εδω η ταιλανδη ,αλλα μια που να μην θυμιζει αντρας στη φωνη και στο σωμα εκτως της λουτσας.τι γευση εχει η λουτσα της τρανς?
τυπε η υπογραφη σου και η περιγραφη ειναι ολα τα λεφτα  :heavymetalbig:
 

sriaroonmansion

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
39
Like
20
Πόντοι
0
:dancing: :dancing: :grin:
τυπε η υπογραφη σου και η περιγραφη ειναι ολα τα λεφτα  :heavymetalbig:
φιλε ειπα να το γραψω λιγο σεξοκοσμιο.στη ταιλανδη συνανταω πολλες.τα ladyboy οπως λεγονται οι τα τραβελια εκει.υπαρχουν τα μπαρ που ειναι μονο ladyboy.αλλα τα συναντας και αλλου.σε καφετεριες σε επιχειρησεις σε εστιατορια.εκει που περνας περναει μια ακους φωνη και καταλαβαινεις.καποιοι ειναι αντρες και εχουν ντηθει γυναικες και εχουνε φαση.καποιες ειναι πολυ ομορφες.καποιες ειναι καυλωτικες.η κοπελα κανονικη οχι ladyboy μου λεει εχω δυο φιλες η μια ηταν γυναικα και εβαλε λουτσο ladyboy και η αλλη ηταν αγορι και το χει κωψει το λουτσο του.και οι δυο παντρεμενοι ο ενας με γερμανο ο αλλος με νεοζηλανδο.μια στα κρυφα λεω να δοκιμασω .αλλα μια που να ηταν γυναικα και εχει βαλει λουτσο.
 

sriaroonmansion

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
39
Like
20
Πόντοι
0
:happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :fuck2:καποτε λεγανε οι παλιοι με τα λεφτα γαμω και την κυρα μου.τωρα με τα λεφτα μου γαμω αλλα με γαμαει και η κυρα μου.η η κυρα εχει τα λεφτα και σε γαμαει.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.820
Κριτικές
31
Like
7.405
Πόντοι
3.886
ειδα πριν ανοιχτο το δεληγιωρφη 30...εχει περασει κανεις τελευταια?
 

sriaroonmansion

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
39
Like
20
Πόντοι
0
:tits2: :tits2:τι ξ
Καλησπερα γνωριζει μπορει καποιος να δωσει πληροφοριες για τις παρακατω ευχαριστω


τι ξεφτυλα ειναι αυτη.κοτσαμ παλικαρι παιρνει το λουτσο στο στομα.να βλεπεις τον αλλον γυμνασμενο ωραιο παιδι και να θελει κοκο.οι τρανς λεφτα ψαχνουν να βγαλουν δικαιωμα τους.θυμαμαι οταν πηγαινα αθηνα σε ενα γνωστο γυμναστηριο.φουλ αντρες μερες και γυναικες ,κανενας δεν εβλεπα να μιλαει σε γυναικα να κανει κονε.και οι γυναικες αδιαφορες.εγω προσπαθουσα να κανω προσεγγηση αλλα βλεπω μια φοβια απο τις γυναικες πρως τους αντρες.εχω ακουσε τρελλες ιστοριες,εχουνε δει οι γυναικες.ενα διαστημα που δουλευα αθηνα σε μια συζητηση μια κοπελα λεει εχουν πουστεψει πολοι στην αθηνα.δικαιωμα του καποιον που νιωθει γυναικα και αλλαζει φυλο.η γυναικα που νιωθει αντρας και αλλαζει φυλλο.δικαιωμα τους δικια τους ζωη ειναι.αλλα οι δηθεν νορμαλ το χουν ξεφτυλησει το αντρικο φυλο.αλλαξτε φυλλο και οχι να ξεφτηλιζεται το αντρικο ηδος.εγω δηλωνω κοιλιτσας και λατρης του γυναικειου φυλλου. :erection: :erection: :rose: :rose:
 

MONADIKI

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
263
Like
708
Πόντοι
81
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Συνημμένα

  • DSC_2921.jpg
    DSC_2921.jpg
    2,3 MB · Εμφανίσεις: 46

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606

nuktas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2019
Μηνύματα
66
Like
50
Πόντοι
0

sriaroonmansion

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
39
Like
20
Πόντοι
0
[ποτε γαμησα πρωτη φορα και το ιστορικο της πουτσας μας μεχρι σημερα] καινουρια ψυφοφορια καινουριο θεμα απο εμενα.θα το βρειτε στη ενοτητα (πιατσες αθηνα)
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246
Πηρες σβαρνα ολα τα θεματα βαλε και στο θεμα της θεσσαλονικης...
 

Sakiakis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καποια μεχλαχρινη για πρωτη εμπειρια? Εχετε καποια προταση?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom