Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Aννα TR

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2018
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Καλό χειμώνα καυλάκια μου !
 

Συνημμένα

  • christmas eve 9999.jpg
    christmas eve 9999.jpg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 58

Aννα TR

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2018
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Δε δέχομαι τηλεφωνήματα με απόκρυψη μωρό μου .

Πάρε με χωρίς απόκρυψη και θα σου απαντήσω .
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Δε δέχομαι τηλεφωνήματα με απόκρυψη μωρό μου .

Πάρε με χωρίς απόκρυψη και θα σου απαντήσω .
Ημεθα και παντρεμενοι ξερεις δεν ειναι και ευκολα τα πραγματα το να παιρνεις τηλεφωνο γιατι δεν ξερω το τι θα μου βγει.Αν και την εχω πατησει ετσι με το τηλεφωνο ειπα στον εαυτο μου οτι δεν θα ξαναπαρω χωρις αποκρυψη.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
ειναι απλο δικαρτο τηλ και εισαι οκ κ αν εχεις 2 δικαρτα κανεις κ παπαδες ....
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
βάτραχε, έχω δίκαρτο. Αλλά αν βάλω και την παράνομη κάρτα μέσα πρέπει να την ενεργοποιήσω. δεν μου δίνει επιλογή ενεργοποίησης μόνο της μίας κάρτας. Έτσι έχω μία 2η συσκευή κρυμμένη.
αν ξέρει κανείς κανένα κόλπο να ενεργοποιήσω μόνο την μία κάρτα, ευχαριστώ
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
βάτραχε, έχω δίκαρτο. Αλλά αν βάλω και την παράνομη κάρτα μέσα πρέπει να την ενεργοποιήσω. δεν μου δίνει επιλογή ενεργοποίησης μόνο της μίας κάρτας. Έτσι έχω μία 2η συσκευή κρυμμένη.
αν ξέρει κανείς κανένα κόλπο να ενεργοποιήσω μόνο την μία κάρτα, ευχαριστώ
υπαρχει η επιλογη στις ρηθμισεις απο τ ξερω  απο ποιοα θες να καλεις και ν στενεις μην αλλα δεν γυναιτε συγουρα να ειναι μονο η μια σε λειτουργείται ειναι κ οι δυο.....αλλα ποιος κ για ποιο λογο ν σ ενοχλήσει...φαντασου τωρα οτι εγω τ αφήνω οπου βρω δεν έγινε ποτε κατυ ..εκτος αν δίνεις στοχο..στην τελικη κλειδωμα οθόνης μ τετραψήφιο
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.807
Like
253
Πόντοι
36
υπαρχει η επιλογη στις ρηθμισεις απο τ ξερω  απο ποιοα θες να καλεις και ν στενεις μην αλλα δεν γυναιτε συγουρα να ειναι μονο η μια σε λειτουργείται ειναι κ οι δυο.....αλλα ποιος κ για ποιο λογο ν σ ενοχλήσει...φαντασου τωρα οτι εγω τ αφήνω οπου βρω δεν έγινε ποτε κατυ ..εκτος αν δίνεις στοχο..στην τελικη κλειδωμα οθόνης μ τετραψήφιο
η απλα διαγραφεις την κλίση
 

Mike-kinky

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2018
Μηνύματα
28
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα γνωρίζουμε κάνα μπουρδελο που να έχει τραβεστί?
 
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
Καλησπέρα και απο μένα νέα στην Αθήνα και θα ήθελα να μάθω εάν υπάρχει πιάτσα για τρανς νέες σε κάποιο σημείο στην Αθήνα . Έχω βάλει και αγγελιά εδώ οπου μπορείτε να με βρείτε
που μενεις??οι επιλογες ειναι 2 συγγρου ,Λ αθηνων ...αθηνων η πιατσα ειναι ελαχιστη πλεων ....συγγρου ψωφια αλλα λιγο καλυτερα ...ισως λεω δεν αξιζει ν τραβιεσαι ..μπορει ν κανω κ λαθος
 
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα , ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας χτες βγήκα για κανα διώρο στο Terra Verde στον Ταυρο , πολύ κίνηση έχει εκεί και δουλειά :) . Συγγρου δεν ξέρω καν πως να πάω , μένω στο Αιγάλεω σύνορα με Περιστέρι .
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.807
Like
253
Πόντοι
36
Καλημέρα , ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας χτες βγήκα για κανα διώρο στο Terra Verde στον Ταυρο , πολύ κίνηση έχει εκεί και δουλειά :) . Συγγρου δεν ξέρω καν πως να πάω , μένω στο Αιγάλεω σύνορα με Περιστέρι .
Συγγρού πας και με μετρό αν δεν έχεις αμάξι αλλά θα ρίξεις και λίγο περπάτημα όταν βγεις απ το μετρό
 

Zeitgeist95

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2018
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Το να δοκιμάσεις να πας με μία τρανσέξουαλ σε κάνει γκει?
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Το να δοκιμάσεις να πας με μία τρανσέξουαλ σε κάνει γκει?

Πω ρε φιλε αυτη την απορια την ειχα και εγω.Αν και δεν εχω μπει στην διαδικασια συνουσιας με  τρανσ απλα μονο πεοληχια αλλά ενδιαφερον ερωτημα ας απαντηση καποια εμπειρη τρανσ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom