Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

james44

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
70
Like
50
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολους.Ποιος μπορει να με βοηθησει....Στην Συγγρου ειναι μια που καθετε με ενα μαυρο μερσεντες Α class την πετυχα σε ενα βενζιναδικο shell διπλα απο το studio.Οποιος ξερει κατι ας στειλει η εδω η με π.μ Ευχαριστω.
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
128
Like
240
Πόντοι
21
δεν ξερω αν ειναι καλη στο παθητικο αλλα η κοπελα δηλωνει ανοιχτα οτι το παιζει καλα το παιχνιδι και στα δυο ταμπλο...στο δειχνει κιολας βασικα...υπαρχουν...πειστηρια...
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.807
Like
253
Πόντοι
36
δεν ξερω αν ειναι καλη στο παθητικο αλλα η κοπελα δηλωνει ανοιχτα οτι το παιζει καλα το παιχνιδι και στα δυο ταμπλο...στο δειχνει κιολας βασικα...υπαρχουν...πειστηρια...
Τι πειστηρια ?
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.441
Κριτικές
2
Like
2.688
Πόντοι
456
φιλε στην αγγελια που ποσταρες η κοπελα εχει και αποκαλυπτικη φωτο με τα προσοντα της...αν αυτα εσυ δεν τα βλεπεις για πειστηρια...τοτε καπου το χανουμε
Αν νομίζεις πως μια φωτογραφία από ένα καυλί είναι πειστήριο ικανότητας τότε μην ακολουθήσεις τον δικαστικό κλάδο...
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.807
Like
253
Πόντοι
36
φιλε στην αγγελια που ποσταρες η κοπελα εχει και αποκαλυπτικη φωτο με τα προσοντα της...αν αυτα εσυ δεν τα βλεπεις για πειστηρια...τοτε καπου το χανουμε
ειδες να γραφω καπου οτι την θελω ενεργητικη?
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
128
Like
240
Πόντοι
21
Αν νομίζεις πως μια φωτογραφία από ένα καυλί είναι πειστήριο ικανότητας τότε μην ακολουθήσεις τον δικαστικό κλάδο...
Δεν ειπα πως ειναι πειστηριο ποιοτητας...σιγουρα ειναι ικανοτητας-λειτουργικοτητας για να μην μπερδευομαστε...ουτε καν την ξερω την κοπελα απο βορεια ειμαι και δεν εχω βρεθει μαζι της ουδεποτε...οσο για τον κλαδο να εισαι καλα μιλαω αρκετα καλα ελληνικα αλλα σιγουρα ουτε δικαστικο ουτε δικηγορικο κλαδο σκοπευω να ακολουθησω...αφηνω αλλους να κανουν την δουλεια αυτη...να εισαι καλα για την υπενθυμιση παντως...ξερω οτι υπαρχει ανθρωπος εδω μεσα να με κατευθυνει στα του επαγγελματικου προσανατολισμου...
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.441
Κριτικές
2
Like
2.688
Πόντοι
456
Δεν ειπα πως ειναι πειστηριο ποιοτητας...σιγουρα ειναι ικανοτητας-λειτουργικοτητας για να μην μπερδευομαστε...ουτε καν την ξερω την κοπελα απο βορεια ειμαι και δεν εχω βρεθει μαζι της ουδεποτε...οσο για τον κλαδο να εισαι καλα μιλαω αρκετα καλα ελληνικα αλλα σιγουρα ουτε δικαστικο ουτε δικηγορικο κλαδο σκοπευω να ακολουθησω...αφηνω αλλους να κανουν την δουλεια αυτη...να εισαι καλα για την υπενθυμιση παντως...ξερω οτι υπαρχει ανθρωπος εδω μεσα να με κατευθυνει στα του επαγγελματικου προσανατολισμου...
Δεν κάνει τίποτα, ότι χρειαστείς είμαι στη διάθεσή σου. Χρόνια πολλά και καλά!!
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
206
Πόντοι
6
Αδελφε..εδω γραφουμε οσοι γουσταρουμε να πηγαινουμε με τραβελια...
Βλεπω οτι εισαι ο μονος που ποσταρει εδω χωρις να εχεις κατι να πεις,
δεν γουσταρεις ετσι κι αλλιως τη φαση..

ΣΑΛΤΑ ΚΑΙ ΓΑΜΗΣΟΥ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΘΡΕΝΤ..
ΦΤΑΝΕΙ ΤΟ ΧΑΒΑΛΕ,ΜΙΚΡΕ...

ΟΥΣΤ!!!!

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

ntinacd

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2009
Μηνύματα
49
Like
4
Πόντοι
0
Ψαχνω  τρανς  η cd όταν ερχομαι  Θεσσαλονικη η Αθηνα να με φιλοξενει στο χωρο της να ειμαι το πουτανακι της στους πελατες της .
 

zwnianos21

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά..θέλω να πάω για πρώτη φορά με τρανς με μένα σε παθητικό ρόλο;ποια έχετε να μου προτείνετε εσείς οι έμπειροι;ευχαριστώ πολύ!
 

harisexnxx

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2018
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
0
Μαγκες καλησπερα, ξερει κανεις που βρισκεται η Veronica (πολυ ομορφη παθητικη)??
 

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11
Που είστε κορίτσια;;;

Χθεσινοβραδινή, νωρίς, εξόρμηση στον παράδρομο της αμαρτίας και δυστυχώς λιγοστές οι παρουσίες των ατίθασων κορασίδων με αποτέλεσμα μια στιγμιαία απογοήτευση και επιστροφή δίχως ξεφόρτωμα. Κορίνα, Νάντια, Ζιζέλ, Άσπα και δυο άλλες (άγνωστες για μένα) ξανθιές μπροστά στο παρκάκι χαμηλά όλες και όλες. Γιατί έτσι αλήθεια;
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
858
Κριτικές
15
Like
1.828
Πόντοι
1.710
Που είστε κορίτσια;;;

Χθεσινοβραδινή, νωρίς, εξόρμηση στον παράδρομο της αμαρτίας και δυστυχώς λιγοστές οι παρουσίες των ατίθασων κορασίδων με αποτέλεσμα μια στιγμιαία απογοήτευση και επιστροφή δίχως ξεφόρτωμα. Κορίνα, Νάντια, Ζιζέλ, Άσπα και δυο άλλες (άγνωστες για μένα) ξανθιές μπροστά στο παρκάκι χαμηλά όλες και όλες. Γιατί έτσι αλήθεια;

MHΠΩΣ εχουμε αυγουστο στην Αθηνα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom