Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

Kwstas_bb

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2018
Μηνύματα
29
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα κύριοι
Μια περσα τρανς την έχει πάρει κάποιος να μας πει εντυπώσεις;
Ενεργοπαθητικη με καμπύλες ωραίο κωλο με καλό πρόσωπο και με σουπερ συμμετοχή αλλα με ”μικρή”..... Ενδυκνιετε για πολυ αρχάριους.... Αυτα φυσικα πριν από 10 χρονια...
 

gigikas01

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Εχω βρεθει 2-3 φορές με μια τρανσ στη Καβάλας αλλα δεν θυμάμαι ονομα και ψαχνω να βρω το τηλ της :think:. Περναω τοσο καλά που ξεχναω τα πάντα μετά :rockon:.Αν μπορει καποιος να βοηθήσει ας το κανει. Αράζει σε ενα κοκκίνο πεζο νομιζω στο φανάρι ακριβως μολις τελιώνει η γέφυρα απο χαιδαρι προς Αθήνα.
 

nscorpios

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
120
Like
147
Πόντοι
1
εεεε 10 χρονια πέρασαν δεν μπορεί θα της μεγάλωσε χαχαααα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
Καλησπέρα σε όλους. Εχω βρεθει 2-3 φορές με μια τρανσ στη Καβάλας αλλα δεν θυμάμαι ονομα και ψαχνω να βρω το τηλ της :think:. Περναω τοσο καλά που ξεχναω τα πάντα μετά :rockon:.Αν μπορει καποιος να βοηθήσει ας το κανει. Αράζει σε ενα κοκκίνο πεζο νομιζω στο φανάρι ακριβως μολις τελιώνει η γέφυρα απο χαιδαρι προς Αθήνα.
εκυ ειναι καθε βραδυ τραβα να την βρεις
δυλαδη μουτρο ηταν κ ειναι απο τ ποιο ωραις για μενα και απο τ ποιο ενταξη παιδια και καλο σεχ παντα
 

fabien_66

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
236
Κριτικές
97
Like
850
Πόντοι
1.061
Καλησπέρα κύριοι
Μια περσα τρανς την έχει πάρει κάποιος να μας πει εντυπώσεις;

Την πήρα πρόσφατα. Ναι, έχει τα χρονάκια της αλλά το σώμα διατηρείται. Καθαρή, φιλική, με χαμόγελο σε κάνει να αισθάνεσαι άνετα. Το εργαλείο της σχετικά μικρό αλλά σκληρό και κινητικό και σκληρό. Στενό τρυπίδι και ωραάι πίπα. Ωραία εμπειρία για 50ρικο, όταν όμως βλέπεις τα ταιλανδέζικα πιπίνια με τα στενά κωλαράκια, το μετανιώνεις.
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
858
Κριτικές
15
Like
1.828
Πόντοι
1.710
Την πήρα πρόσφατα. Ναι, έχει τα χρονάκια της αλλά το σώμα διατηρείται. Καθαρή, φιλική, με χαμόγελο σε κάνει να αισθάνεσαι άνετα. Το εργαλείο της σχετικά μικρό αλλά σκληρό και κινητικό και σκληρό. Στενό τρυπίδι και ωραάι πίπα. Ωραία εμπειρία για 50ρικο, όταν όμως βλέπεις τα ταιλανδέζικα πιπίνια με τα στενά κωλαράκια, το μετανιώνεις.

Σου ειναι ευκολο να βαλεις αγγελια της να εχουμε μια εικονα;
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.390
Πόντοι
456
Την πήρα πρόσφατα. Ναι, έχει τα χρονάκια της αλλά το σώμα διατηρείται. Καθαρή, φιλική, με χαμόγελο σε κάνει να αισθάνεσαι άνετα. Το εργαλείο της σχετικά μικρό αλλά σκληρό και κινητικό και σκληρό. Στενό τρυπίδι και ωραάι πίπα. Ωραία εμπειρία για 50ρικο, όταν όμως βλέπεις τα ταιλανδέζικα πιπίνια με τα στενά κωλαράκια, το μετανιώνεις.
ε περίμενε νάρθει καμιά ταυλανδέζα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
[quote author=nansy mounara notid=182155 link=topic=29434.msg829381 για
 

Panos2323

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2017
Μηνύματα
50
Like
32
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές!

Αυτό τι λέει;
Έχω ακουσει μικτά σχολια. Λεει ενεργητική, αλλα πολλοί έφαγαν φόλα κατά τα λεγόμενά τους. Βεβαια, εγώ τη θελω για παθητικό. Επίσης λένε για τιμές, αλλα ένα 50κι θέλει για μισάωρο. Καμία πρόσφατη γνώμη;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
Καλησπέρα συναγωνιστές!

Αυτό τι λέει;
Έχω ακουσει μικτά σχολια. Λεει ενεργητική, αλλα πολλοί έφαγαν φόλα κατά τα λεγόμενά τους. Βεβαια, εγώ τη θελω για παθητικό. Επίσης λένε για τιμές, αλλα ένα 50κι θέλει για μισάωρο. Καμία πρόσφατη γνώμη;
καλη περιπτωση μουτρο κ στο παθητικο αν δεν θες παπαδες αξιζει στο 50αρικο στανταρ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom