Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (13 μέλη και 30 επισκέπτες)

Redarrow1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα,συναγωνιστές μια ερώτηση,ξερει κανεις που συχνάζουν τρανς στη μυκονο η αν ειναι κάποια αυτη τη περίοδο εδω;ευχαριστω έκ των προτέρων!!
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
517
Πόντοι
1.530

Dimos111

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ρε φίλε απλά είσαι άσχετος και ναι κάποιοι μπορεί να ξέρουν κάτι παραπάνω από εσένα. Συμβαίνει καμιά φορά.
Τι θες τώρα; να σου αναλύσω την εικονοφαντασιακή ταύτιση σύμφωνα με τον Λακάν, εδω;;
Αυτό όμως που όταν ο άλλος δεν έχει τι να πει το γυρνάει στο "δικαίωμα έκφρασης" και στα "άποψή σου- άποψή μου". Όπως είχε πει ένας μεγάλος κάποτε: η άποψη είναι σαν την κωλοτρυπίδα, όλοι έχουν από μία.

Πες του για την Ηθική της Ψυχανάλυσης (Σεμινάριο VII)..... :)
 

NikosIwannou

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2017
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0

Olina_cross

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
30
Like
70
Πόντοι
0
Γεια σας και απο εμενα! Olina_cross το προφιλ μου!
 

nickgreekgr

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
1
Ένα ωραίο έργο (Fritz Bauer),  όμως δεν θα μείνω στην υπόθεση άλλα στην σκηνή με το τραβεστί. Όσοι έχουν δοκιμάσει να πάνε με τραβεστί ξέρουν αυτό το μοναδικό συναίσθημα όταν ανοίγει τα πόδια και εμφανίζεται η έκπληξη... Κάθε αναστολή χάνεται και βυθίζεσαι στην κάβλα του απαγορευμένου. Φιλάς τον πούτσο της πάνω από το κιλοτάκι και μετά αφού το αισθάνεσαι να σκληραίνει τον βγάζεις έξω ενώ είσαι ανάμεσα στα πόδια της και χάνεται όλος ο κόσμος γύρω σου από την ηδονή.
 

Συνημμένα

  • fritzbauer263.jpg
    fritzbauer263.jpg
    47 KB · Εμφανίσεις: 17

skliros74

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2015
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα.ανεβαινω στην πρωτεύουσα Αύριο για βόλτα και θέλω καμία Που να τιμάει και να σέβεται τα λεφτά που θα της δώσω.. έχετε καμία να προτείνετε ρε συναγωνιστές.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΟΝ ΠΡΩΤΕΡΩΝ
 

trial

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
852
Like
4
Πόντοι
6
Καλησπέρα.ανεβαινω στην πρωτεύουσα Αύριο για βόλτα και θέλω καμία Που να τιμάει και να σέβεται τα λεφτά που θα της δώσω.. έχετε καμία να προτείνετε ρε συναγωνιστές.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΟΝ ΠΡΩΤΕΡΩΝ
ΦΙΛΕ ΤΟ ΛΙΛΑ ΑΒΛΕΠΙ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom