Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

steficrossaki

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2016
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
SAS PERIMENW ATHINA PANORMOU
 

Συνημμένα

  • 20160919_220917 - Αντίγραφο.jpg
    20160919_220917 - Αντίγραφο.jpg
    357 KB · Εμφανίσεις: 44

Yg400

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2016
Μηνύματα
86
Like
14
Πόντοι
0
Εχω καιρο να δω κριτικη απο καποιον ....Ολοι απεχετε  :happy: Εχει κανεις να προτεινει κανα καλο για ενεργητικο;
 

jef23ath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
119
Πόντοι
1
συναντηθηκα με τζουλη για πρωτη φορα ηταν τελεια!απλα ηξερε τι εκανε..το απολαυσα.ψηλη με εργαλειο τεραστιο για μενα και σε σχεση με το δικο μου εμεινα μολις το ειδα αλλα μου εδειξε πως να το παρω και ηταν υπομονετικη σε ολη την φαση ειχε καυλωσει παρα πολυ ισως βοηθησα και εγω σε αυτο.το κορμι της μια χαρα και προσοπο μια χαρα επισης για τα γουστα μου επομενη εμπειρια θελω να παω με μια τρανς μια βυζια σκεφτομαι για φενια αν και θελω να βρεθω πολυ με τζενη αλλα με τρομαζει λιγο το προσοπο της στις φοτο.
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
συναντηθηκα με τζουλη για πρωτη φορα ηταν τελεια!απλα ηξερε τι εκανε..το απολαυσα.ψηλη με εργαλειο τεραστιο για μενα και σε σχεση με το δικο μου εμεινα μολις το ειδα αλλα μου εδειξε πως να το παρω και ηταν υπομονετικη σε ολη την φαση ειχε καυλωσει παρα πολυ ισως βοηθησα και εγω σε αυτο.το κορμι της μια χαρα και προσοπο μια χαρα επισης για τα γουστα μου επομενη εμπειρια θελω να παω με μια τρανς μια βυζια σκεφτομαι για φενια αν και θελω να βρεθω πολυ με τζενη αλλα με τρομαζει λιγο το προσοπο της στις φοτο.

φιλε παρτο ηρεμα γιατι θα σε κανουν σουροτηρι αυτες οι ανωμαλες. αν καταπιες στο εντερο ολο το μακρυναρι της τζουλι βεβαια, δεν θα εχεις προβλημα, φενεται να τα ζηταει ο κωλος σου
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
συναντηθηκα με τζουλη για πρωτη φορα ηταν τελεια!απλα ηξερε τι εκανε..το απολαυσα.ψηλη με εργαλειο τεραστιο για μενα και σε σχεση με το δικο μου εμεινα μολις το ειδα αλλα μου εδειξε πως να το παρω και ηταν υπομονετικη σε ολη την φαση ειχε καυλωσει παρα πολυ ισως βοηθησα και εγω σε αυτο.το κορμι της μια χαρα και προσοπο μια χαρα επισης για τα γουστα μου επομενη εμπειρια θελω να παω με μια τρανς μια βυζια σκεφτομαι για φενια αν και θελω να βρεθω πολυ με τζενη αλλα με τρομαζει λιγο το προσοπο της στις φοτο.
ωραίος, αφού αντέχεις μάλλον πρέπει να πας με την Τζένη
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
Καλε τι αντρακλες ειστε εσεις? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :boobies:
 

elite76

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2014
Μηνύματα
108
Κριτικές
2
Like
151
Πόντοι
1
trans exotica
kanesex.com/transexuals/transexuals-psaxnoun-gia-antres/sto-irakleio-trans-exotica_i48945
πληροφοριες? δεν θελω ξεπετα...
ευχαριστω
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.425
Κριτικές
2
Like
2.632
Πόντοι
456

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
Διάβασε φίλε. Για τις δύο πρώτες υπάρχουν αναφορές

Ευχαριστω φιλε, απλα για να κατατοπιστω εχει καιρο που εχει γινει αναφορα σε αυτες τις δυο??? γιατι ειναι και 1006 σελιδες νημα!!!
 

poytsoskampilo

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
149
Κριτικές
2
Like
345
Πόντοι
21
την 3η την εχω δει στο σπορτς καφε συγγρου και την 1η στη γωνια πιο κατω . η 1η πανεμορφη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom