Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
δεν εχω λογια η ρακι εχει φτασει στον υρανισκο
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
479
Κριτικές
284
Like
4.496
Πόντοι
10.751

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Βατραχε πολύ πιωμα ρε αλανιαρη, χαλάρωσε

χαλαρος είμαι ρ μουτρο

Πως και το αλλαξε απο Βερονικα σε Αννα; Κατι παραπανω θα μας πεις;

δεν είναι απαρετιτο να παιζει κατι αποτι καταλαβα εγω .....αν κανω λαθος ας πει κ καποιος άλλος τ γνωμη του .....εγω παντος μπορει κ να την ξαναπαρω εντος ημερων ...
 

Gi@nni_8_2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
θα ειναι για καιρο στην ΕΛλαδα.. εχει πολύ δουλειά εδώ λέει... κοίτα να δεις που στο πήδημα δεν έχουμε κρίση...

Μηπως μπορειτε να βοηθησετε για τροπους επικοινωνιας? Ευχαριστω!
 

sylvi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
170
Like
42
Πόντοι
1
σωστος...αν και δεν την εχω παρει την εχω δει από κοντα και δεν μ γεμησε τ ματι.
εσενα δε στο γεμιζω το ματι επειδη εσενα στο γεμιζουν το ματι τραβελακια που ξυριζονται και φορανε περουκες μπουχαχαχχαχαχαχαχαχ
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
εσενα δε στο γεμιζω το ματι επειδη εσενα στο γεμιζουν το ματι τραβελακια που ξυριζονται και φορανε περουκες μπουχαχαχχαχαχαχαχαχ

εισαι λαθος κατά πολύ αλλα δεν εχει να λεει .....Αλλα κ ετσι ν είναι κ σει από εκει αρχισες...φιλια
 

kamateros

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα και καλως σας βρηκα....ψαχνω μια τρανς που πιο παλια ηταν στο badoo  τωρα εχει χαθει καιρο και εμενε στον κολονο στην οδο πετας  ξερει κανεις τιποτα?τρανς νιαου αν θυμαμαι καλα ηταν το ψευδωνυμο της...
 

sylvi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
170
Like
42
Πόντοι
1
εισαι λαθος κατά πολύ αλλα δεν εχει να λεει .....Αλλα κ ετσι ν είναι κ σει από εκει αρχισες...φιλια
ξερω απο που ξεκινησα δεν ειμαι χαζη αγορι ημουνα με περουκα και γω για 2 μηνες δουλεψα ετσι δεε ντρεπομαι να το λεω και δεν ειμαι και καθολου κομπλεξικια  και μετα αλλαξα στα καπακια μετα απο 2 μηνεσ  ορμονες και εβαλα και βυζουσ κατευθειαν αλλα αυτο δεν εχει θεμα για τις επιλογες σου ειπα οι οποιες δε με αφορουν και καθολου απλα βλεπω οτι κατα καιρους με κρινεις χωρις λογο γι αυτο αναφερθηκα και ο καθενας που μπαινει στις αγγελιες ξερει να ξεχωριζει εχει ματια ο κοσμος και βλεπει  και μενα οι φωτο μου ειναι ολες αληθινεσ και καθολου πειραγμενεσ και αυτο φενεται οτι τις βγαζω μονη μου με το κινητο αυτα επισης τα φιλια μου γλυκε βατραχομουρη !!
 

XMATTER

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2012
Μηνύματα
67
Like
2
Πόντοι
0
Συλβακι εγω που σε ειχα παρει στο παρελθον και πριν βαλεις βυζακια..ησουν και χωρις αυτα τουμπανακι..καλο παιδι και φιλοτιμη....αλλα οφειλω να σου πω πως εκτιθεσαι.....εδω τα παιδια λενε τις εμπειριες τους...αυτοι που υπερβαλουν οι λενε αβασημα λογια αργα η' γρηγορα εκτιθονται.....καλυτερα να μην ασχολεισαι εξαλου με τον καιρο και την αξια σου η'και καθε κοπελας..αποκταται την πελατεια σας....και τωρα δυο λογια γενικα.....επειδη ενα κοριτσι θελει να γηνει τρανσ δηλαδη να φυγει απο την κατασταση τραβεστι-περουκα -κοντρα ξουρες κτλ...εχοντας τις εμπειριες του πρωτα ως γκευ...αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει και να ζηταει 50ρικα για μισης ωρας δουλειας....αυτα που ζηταται ειναι μεροκαματα μιαμισης μερας για καποιους....παλια στο βασιλικο εδεινες το περισσοτερο 7 με 10 χιλιαρικα αν θυμαμαι καλα....εξαλου ο αγοραιος ερωτας εχει πεσει..με 10 ευρω πας τσαρκα....και μην μου πεις για ποιοτητα και χωρο καθαρο και με την ησηχια μας και χωρις βιασυνες..γιατι ξερεις οτι σε πολλες περιπτωσεις δεν παιζουν αυτα....ομολογω πως το δικο σου σπιτι ηταν πεντακαθαρο και ωραιος χωρος..αλλα.......
 

sylvi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
170
Like
42
Πόντοι
1
Συλβακι εγω που σε ειχα παρει στο παρελθον και πριν βαλεις βυζακια..ησουν και χωρις αυτα τουμπανακι..καλο παιδι και φιλοτιμη....αλλα οφειλω να σου πω πως εκτιθεσαι.....εδω τα παιδια λενε τις εμπειριες τους...αυτοι που υπερβαλουν οι λενε αβασημα λογια αργα η' γρηγορα εκτιθονται.....καλυτερα να μην ασχολεισαι εξαλου με τον καιρο και την αξια σου η'και καθε κοπελας..αποκταται την πελατεια σας....και τωρα δυο λογια γενικα.....επειδη ενα κοριτσι θελει να γηνει τρανσ δηλαδη να φυγει απο την κατασταση τραβεστι-περουκα -κοντρα ξουρες κτλ...εχοντας τις εμπειριες του πρωτα ως γκευ...αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει και να ζηταει 50ρικα για μισης ωρας δουλειας....αυτα που ζηταται ειναι μεροκαματα μιαμισης μερας για καποιους....παλια στο βασιλικο εδεινες το περισσοτερο 7 με 10 χιλιαρικα αν θυμαμαι καλα....εξαλου ο αγοραιος ερωτας εχει πεσει..με 10 ευρω πας τσαρκα....και μην μου πεις για ποιοτητα και χωρο καθαρο και με την ησηχια μας και χωρις βιασυνες..γιατι ξερεις οτι σε πολλες περιπτωσεις δεν παιζουν αυτα....ομολογω πως το δικο σου σπιτι ηταν πεντακαθαρο και ωραιος χωρος..αλλα.......
καλα τα λες δε με ενδιαφερει τι γραφει ο καθενας σταρχιδια μου το μονο που μου κανουν ειναι καλο στη δουλεια μου διαφημιση μου κανουν με το να γραφουν το οτιδηποτε γιατι ετσι φενομαι περισσοτερο ψαχνει οποιοσδηποτε να με δει  γιατι ο κοσμος εχει ματακια και βλεπει και εμενα μου ρχονται ολο και περισσοτεροι  τα σχολια εδω μεσα δε με αφορουν καλα η κακα και δεν εξαρτομαι μονο απο αυτο κανω και αλλες δουλειες
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
ξερω απο που ξεκινησα δεν ειμαι χαζη αγορι ημουνα με περουκα και γω για 2 μηνες δουλεψα ετσι δεε ντρεπομαι να το λεω και δεν ειμαι και καθολου κομπλεξικια  και μετα αλλαξα στα καπακια μετα απο 2 μηνεσ  ορμονες και εβαλα και βυζουσ κατευθειαν αλλα αυτο δεν εχει θεμα για τις επιλογες σου ειπα οι οποιες δε με αφορουν και καθολου απλα βλεπω οτι κατα καιρους με κρινεις χωρις λογο γι αυτο αναφερθηκα και ο καθενας που μπαινει στις αγγελιες ξερει να ξεχωριζει εχει ματια ο κοσμος και βλεπει  και μενα οι φωτο μου ειναι ολες αληθινεσ και καθολου πειραγμενεσ και αυτο φενεται οτι τις βγαζω μονη μου με το κινητο αυτα επισης τα φιλια μου γλυκε βατραχομουρη !!
γεια σου συλβη :wanker:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Συλβακι εγω που σε ειχα παρει στο παρελθον και πριν βαλεις βυζακια..ησουν και χωρις αυτα τουμπανακι..καλο παιδι και φιλοτιμη....αλλα οφειλω να σου πω πως εκτιθεσαι.....εδω τα παιδια λενε τις εμπειριες τους...αυτοι που υπερβαλουν οι λενε αβασημα λογια αργα η' γρηγορα εκτιθονται.....καλυτερα να μην ασχολεισαι εξαλου με τον καιρο και την αξια σου η'και καθε κοπελας..αποκταται την πελατεια σας....και τωρα δυο λογια γενικα.....επειδη ενα κοριτσι θελει να γηνει τρανσ δηλαδη να φυγει απο την κατασταση τραβεστι-περουκα -κοντρα ξουρες κτλ...εχοντας τις εμπειριες του πρωτα ως γκευ...αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει και να ζηταει 50ρικα για μισης ωρας δουλειας....αυτα που ζηταται ειναι μεροκαματα μιαμισης μερας για καποιους....παλια στο βασιλικο εδεινες το περισσοτερο 7 με 10 χιλιαρικα αν θυμαμαι καλα....εξαλου ο αγοραιος ερωτας εχει πεσει..με 10 ευρω πας τσαρκα....και μην μου πεις για ποιοτητα και χωρο καθαρο και με την ησηχια μας και χωρις βιασυνες..γιατι ξερεις οτι σε πολλες περιπτωσεις δεν παιζουν αυτα....ομολογω πως το δικο σου σπιτι ηταν πεντακαθαρο και ωραιος χωρος..αλλα.......
[

δεν μου αρεσει ο χαρακτηρασ της κ ο τροπος που μιλα στο τηλ όταν κλεινει ραντευου......δεν την εχω παρει κ ουτε προκειται....δεν υπαρχουν 50 εδώ κ χρονια που ζει αυτή σε άλλη χωρα.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom