Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

kaminia city 7

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2014
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
μελινακι μου καλως ηρθες τι απαντας στα φλωρακια ρε κοριτσαρε??ολοι ειναι μπροστα παρθενες πισω μπαινουν αμαχοστοιχιες αγαπη μου γλυκεια.......μελιναρα μου....αστερι μου.....εισαι ολα τα λεφτα......κοριτσαρος απο τα λιγα......τσουτσουνε....το τσ σημαινει τσ ρε λακη ερχομαι στο σπιτακι σου απο κατω συντομα.................μελινα μην υποτιμας τον εαυτο σου και δινεις σχολια και τροφη στα αγαμητα παιδακια...............
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Μελίνα πάντως για να σου πω και εγώ το δικό μου κομμάτι όταν είχες έρθει Θεσσαλονίκη ψηνόμουν να έρθω. Το λοιπόν είχες βγεί στο Cam4 μαζί με μία ακόμη και σε πετυχαίνω που τσιμπούσατε "πελατάκια". Χαρακτηριστικά βγαίνατε το απογευματάκι και μέχρι το βράδι ανάλογα ακόμη 2-3 φορές...όταν σας είπα ότι τι έγινε τον ξεπετάξατε το τελευταίο μου έριξε ο ουρακοτάγκος που είχατε παρέα μπαν για να μην μιλάω και σας χαλάω το μαγαζί...όσο όμορφη και να είσαι (που αντικειμενικά είσαι) προτιμώ τα ωραία μου λεφτά τα να κάψω. Όταν με το καλό αλλάξεις νοοτροπία τότε τα ξαναλέμε.  
 

tsmelina

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2013
Μηνύματα
93
Like
2
Πόντοι
0
Μελίνα πάντως για να σου πω και εγώ το δικό μου κομμάτι όταν είχες έρθει Θεσσαλονίκη ψηνόμουν να έρθω. Το λοιπόν είχες βγεί στο Cam4 μαζί με μία ακόμη και σε πετυχαίνω που τσιμπούσατε "πελατάκια". Χαρακτηριστικά βγαίνατε το απογευματάκι και μέχρι το βράδι ανάλογα ακόμη 2-3 φορές...όταν σας είπα ότι τι έγινε τον ξεπετάξατε το τελευταίο μου έριξε ο ουρακοτάγκος που είχατε παρέα μπαν για να μην μιλάω και σας χαλάω το μαγαζί...όσο όμορφη και να είσαι (που αντικειμενικά είσαι) προτιμώ τα ωραία μου λεφτά τα να κάψω. Όταν με το καλό αλλάξεις νοοτροπία τότε τα ξαναλέμε.  ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΩΡΟ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ...ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ... :-* :-* :-*ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΕΛΙΝΑ :-* :-* :-*
 

tsmelina

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2013
Μηνύματα
93
Like
2
Πόντοι
0
Μελίνα πάντως για να σου πω και εγώ το δικό μου κομμάτι όταν είχες έρθει Θεσσαλονίκη ψηνόμουν να έρθω. Το λοιπόν είχες βγεί στο Cam4 μαζί με μία ακόμη και σε πετυχαίνω που τσιμπούσατε "πελατάκια". Χαρακτηριστικά βγαίνατε το απογευματάκι και μέχρι το βράδι ανάλογα ακόμη 2-3 φορές...όταν σας είπα ότι τι έγινε τον ξεπετάξατε το τελευταίο μου έριξε ο ουρακοτάγκος που είχατε παρέα μπαν για να μην μιλάω και σας χαλάω το μαγαζί...όσο όμορφη και να είσαι (που αντικειμενικά είσαι) προτιμώ τα ωραία μου λεφτά τα να κάψω. Όταν με το καλό αλλάξεις νοοτροπία τότε τα ξαναλέμε.  ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΩΡΟ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ...ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ... :-* :-* :-*ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΕΛΙΝΑ :-* :-* :-*
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΩΡΟ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ...ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ... Kiss Kiss :-*ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΕΛΙΝΑ Kiss Kiss Kiss
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
μελινακι μου καλως ηρθες τι απαντας στα φλωρακια ρε κοριτσαρε??ολοι ειναι μπροστα παρθενες πισω μπαινουν αμαχοστοιχιες αγαπη μου γλυκεια.......μελιναρα μου....αστερι μου.....εισαι ολα τα λεφτα......κοριτσαρος απο τα λιγα......τσουτσουνε....το τσ σημαινει τσ ρε λακη ερχομαι στο σπιτακι σου απο κατω συντομα.................μελινα μην υποτιμας τον εαυτο σου και δινεις σχολια και τροφη στα αγαμητα παιδακια...............
οχι κι απο κατω.. να ανεβεις να σε φιλεψω και κατι τις βρε κοπελα μου.. πρωτη φορα στο σπιτι μου δεν ειναι σωστο
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΕΙΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΝ  ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΜΕΛΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΗ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΕΙ ΣΠΙΤΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ Κ ΟΤΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ Κ ΟΧΙ Η ΜΕΛΙΝΑ ΕΙΜΟΥΝΑ ΣΠΙΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ, ΤΩΡΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΥΠΟΣΤΙΡΗΖΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ  ΑΠΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΤΡΟΠΟ Κ ΟΧΙ ΜΕ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΑΠΟΨΗ. Μ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΚΑΚΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΑΤΟΜΟ Κ ΟΧΙ ΚΑΛΟ. ΠΕΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ Κ ΜΗΝ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ Μ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ. ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΤΙ  Η ΜΕΛΙΝΑ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ Η ΜΑΛΛΟΝ ΥΒΡΙΣΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΟΜΟΛΙΑΣ ΕΝΟΣ ΠΕΛΑΤΗ.

ΚΑΣΤΕΛ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΜΕΛΙΝΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΣΥ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΠΑΛΙΟΤΕΡΗ ΠΟΥ ΠΙΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΟΝΟΜΑ.
ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΣΕ ΠΜ ΑΝ Σ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Μακάρι να είναι όπως τα λες...πάντως θα μπορούσες να χρησιμοποιήσεις μέρος απο τα γραφόμενα των συναγωνιστών - και εν δύναμή πελατών προς όφελος σου...  ;)
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
Μελίνα πάντως για να σου πω και εγώ το δικό μου κομμάτι όταν είχες έρθει Θεσσαλονίκη ψηνόμουν να έρθω. Το λοιπόν είχες βγεί στο Cam4 μαζί με μία ακόμη και σε πετυχαίνω που τσιμπούσατε "πελατάκια". Χαρακτηριστικά βγαίνατε το απογευματάκι και μέχρι το βράδι ανάλογα ακόμη 2-3 φορές...όταν σας είπα ότι τι έγινε τον ξεπετάξατε το τελευταίο μου έριξε ο ουρακοτάγκος που είχατε παρέα μπαν για να μην μιλάω και σας χαλάω το μαγαζί...όσο όμορφη και να είσαι (που αντικειμενικά είσαι) προτιμώ τα ωραία μου λεφτά τα να κάψω. Όταν με το καλό αλλάξεις νοοτροπία τότε τα ξαναλέμε.  ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΩΡΟ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΡΔΕΨΕΙ...ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ... :-* :-* :-*ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΕΛΙΝΑ :-* :-* :-*
ποια άλλη Μελίνα βρε κουτορνηθι;; αφου σου λεει σε ειδε στο CAM4..
 

kaminia city 7

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2014
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
α ρε τσουτσουνακι να με φιλεψεις εσυ......α ρε γατακι.............αστους ρε μαρκελακι τα παιδακια παιζουν το πουλακι τους που να γνωριζουν αυτο το κοριτσαρο αυτο το αγγελουδι που φιλοξενεις..........εγο περασα υπεροχα θα σας το φωναζω ρε γατακια η μελινα ειναι το αστερι εδω μεσα γατακια ολα................μελινα σε σκεφτομαι..............εισαι υπεροχη.............
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
α ρε τσουτσουνακι να με φιλεψεις εσυ......α ρε γατακι.............αστους ρε μαρκελακι τα παιδακια παιζουν το πουλακι τους που να γνωριζουν αυτο το κοριτσαρο αυτο το αγγελουδι που φιλοξενεις..........εγο περασα υπεροχα θα σας το φωναζω ρε γατακια η μελινα ειναι το αστερι εδω μεσα γατακια ολα................μελινα σε σκεφτομαι..............εισαι υπεροχη.............
ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΟΥΤΕ ΜΕ ΣΕΝΑ ΟΥΤΕ ΜΕ ΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ Κ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΟΥΜΕ Κ ΝΑ ΒΡΙΖΟΥΜΕ , ΠΕΣ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ Κ ΩΣ ΕΚΕΙ ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ . ΕΣΥ ΕΔΩ ΜΙΛΑΣ Κ ΒΡΙΖΕΙΣ ΑΝΩΜΥΜΑ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΟΝΟΜΑ Κ ΜΑΣ ΞΕΡΟΥΝ ΟΜΩΣ Κ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΚΟ
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΕΠΕΚΤΑΘΩ
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Καλά ρε μαλάκες θα σας πάρει όλο το βράδυ  το θέμα να πάρω μπύρες και ν αραξω.... :s&m_2: :s&m_2:
 

kaminia city 7

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2014
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
μαρκελα μου σε ολα συμφωνο με αυτα που λες τουλαχιστον πρεπει να σς σεβονται ολοι οπως εγω που ηρθα σπιτι σας εχτες και σεβαστηκα τα παντα να μαθουν να σε βονται ολοι ολους χτυπανε ενα κοριτσι χωρις λογο.....ελεοςςςςςςςς οκ κακομοιρηδες........το σταματαω εδο για χαρη τησ μελινας.......μαρκελα χερω ποιοι και τι ειστε ολοι και ολες δεν αμφισβητω τα λογια σου ουτε τις πραξεις δεκτα ολα οτι και να μου ειπες./....ειρηνη παιδια στα καλα παιδια το λεω αυτο...
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.968
Κριτικές
2
Like
317
Πόντοι
36
μαρκελα μου σε ολα συμφωνο με αυτα που λες τουλαχιστον πρεπει να σς σεβονται ολοι οπως εγω που ηρθα σπιτι σας εχτες και σεβαστηκα τα παντα να μαθουν να σε βονται ολοι ολους χτυπανε ενα κοριτσι χωρις λογο.....ελεοςςςςςςςς οκ κακομοιρηδες........το σταματαω εδο για χαρη τησ μελινας.......μαρκελα χερω ποιοι και τι ειστε ολοι και ολες δεν αμφισβητω τα λογια σου ουτε τις πραξεις δεκτα ολα οτι και να μου ειπες./....ειρηνη παιδια στα καλα παιδια το λεω αυτο...
lime soda εσυ εισαι? :grin: :grin: :grin:
 

panhdonisths13

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
πω πω χαμος που εγινε απο μια ερωτηση...  :2funny: :2funny:

τελικα εγω δεν καταλαβα...να παω στη Μελινα η οχι???  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom