Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
ναι ρε αυτη λεω :rockon: :rockon: :rockon:
με χαλανε λιγο τα βυζια της ομως :S
 

kostasvts

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
6
Οντως απο τα δυνατα και ομορφα κροσσακια η Νασταζια!Τωρα ειδα οτι εκανε λογαριασμο στο ΤΣ..
Την ειχα δοκιμασει παλιοτερα αρκετες φορες μεσω site γνωριμιων χωρις φραγκα!!Ωραιο γαμησι εκανε,δυνατη πιπα,πεντακαθαρη και πραγματικα στενη τρυπουλα!

Mε καλυψες.
Μου εστειλε και σε pm,εχει προφιλ και εδω.Θα κανονησω στις επομενες μερες.
 

tsmelina

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2013
Μηνύματα
93
Like
2
Πόντοι
0
:-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • 1743458_1450084178539341_1387370548_n.jpg
    1743458_1450084178539341_1387370548_n.jpg
    28,7 KB · Εμφανίσεις: 13

tsmelina

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2013
Μηνύματα
93
Like
2
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....
 

Συνημμένα

  • 1618557_1448927445321681_390044288_n (1).jpg
    1618557_1448927445321681_390044288_n (1).jpg
    15,5 KB · Εμφανίσεις: 15

kaminia city 7

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2014
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Π αιδια εχθες περασα την ομορφοτερη μερα της ζωης μου γνωρισα ενα αγγελο ενα μωρο υπεροχο την ΜΕΛΙΝΑ ΤΣ ενα αγγελουδι πραγματικο...γλυκια σεξυ αληθινη η μελινα ειναι πραγαμτικα απιστευτη...τι να λεμε αν θελεισ να σε παει στα αστερια απλα την συναντας.....το μονο σιγουρο ειναι οτι θα κολησεις μαζι της......αν θελεις να σε απογειοσει απλα μελινα......καθησα 1 ωρα κξαι ηταν σαν να καθησα 10 μερεσ..ακουγονται διαφορα ψεμματα για εκεινη ολα ειναι μαγγες η μελινα ειναι αληθηνη....η μελινα απλα ειναι κατι το μοναδικο....να την γνορισετε ολοι αξιζει αυτο το κοριτσι πολλα....μελινα μοΥ χαρηκα παρα πολυ θα σε ξαναδο συντομα και να μεινεις ετσι αληθηνη παντα.....MELINA-FOR-EVER
 

tsmelina

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2013
Μηνύματα
93
Like
2
Πόντοι
0
Π αιδια εχθες περασα την ομορφοτερη μερα της ζωης μου γνωρισα ενα αγγελο ενα μωρο υπεροχο την ΜΕΛΙΝΑ ΤΣ ενα αγγελουδι πραγματικο...γλυκια σεξυ αληθινη η μελινα ειναι πραγαμτικα απιστευτη...τι να λεμε αν θελεισ να σε παει στα αστερια απλα την συναντας.....το μονο σιγουρο ειναι οτι θα κολησεις μαζι της......αν θελεις να σε απογειοσει απλα μελινα......καθησα 1 ωρα κξαι ηταν σαν να καθησα 10 μερεσ..ακουγονται διαφορα ψεμματα για εκεινη ολα ειναι μαγγες η μελινα ειναι αληθηνη....η μελινα απλα ειναι κατι το μοναδικο....να την γνορισετε ολοι αξιζει αυτο το κοριτσι πολλα....μελινα μοΥ χαρηκα παρα πολυ θα σε ξαναδο συντομα και να μεινεις ετσι αληθηνη παντα.....MELINA-FOR-EVER
    ΣΕ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕ ΜΟΥ...ΤΑ ΠΑΡΑ ΛΕΣ ΟΜΩΣ.... :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

kaminia city 7

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2014
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Π αιδια εχθες περασα την ομορφοτερη μερα της ζωης μου γνωρισα ενα αγγελο ενα μωρο υπεροχο την ΜΕΛΙΝΑ ΤΣ ενα αγγελουδι πραγματικο...γλυκια σεξυ αληθινη η μελινα ειναι πραγαμτικα απιστευτη...τι να λεμε αν θελεισ να σε παει στα αστερια απλα την συναντας.....το μονο σιγουρο ειναι οτι θα κολησεις μαζι της......αν θελεις να σε απογειοσει απλα μελινα......καθησα 1 ωρα κξαι ηταν σαν να καθησα 10 μερεσ..ακουγονται διαφορα ψεμματα για εκεινη ολα ειναι μαγγες η μελινα ειναι αληθηνη....η μελινα απλα ειναι κατι το μοναδικο....να την γνορισετε ολοι αξιζει αυτο το κοριτσι πολλα....μελινα μοΥ χαρηκα παρα πολυ θα σε ξαναδο συντομα και να μεινεις ετσι αληθηνη παντα.....MELINA-FOR-EVER
 

kaminia city 7

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2014
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
γλυκομοθτσοθνε φιλε ολοι που λενε αυτα λενε ψεμματα την ζηλευουν την κραζουν χωρις να εχουν παει καν.........η μελινα απλα ειναι ασυλληπτη μουναρα....καταλαβε το το κοριτσι τα σπαει...........μην ακουσ τουσ κακοπροαιρετους μελινα εγο εχτες; ειδα ποια εισαι......ολα τα αρνητικα ποθ σε γραφουν με εστειλαν σε σενα εχτεσ και ειδα....ποια εισαι.........ψευτες ολοι ζηλοφθονες.........μελινα σε λατρευο......
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
γλυκομοθτσοθνε φιλε ολοι που λενε αυτα λενε ψεμματα την ζηλευουν την κραζουν χωρις να εχουν παει καν.........η μελινα απλα ειναι ασυλληπτη μουναρα....καταλαβε το το κοριτσι τα σπαει...........μην ακουσ τουσ κακοπροαιρετους μελινα εγο εχτες; ειδα ποια εισαι......ολα τα αρνητικα ποθ σε γραφουν με εστειλαν σε σενα εχτεσ και ειδα....ποια εισαι.........ψευτες ολοι ζηλοφθονες.........μελινα σε λατρευο......
αφ' ενός γράφτηκες χθες, αφ' ετέρου είσαι το ίδιο ανορθόγραφος με αυτήν... γιατί να πιστέψω εσένα που είσαι χθεσινός κι όχι τους άλλους που γνωρίζω καιρό κι ανταλλάσουμε πληροφορίες εδω και χρόνια;;
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.515
Κριτικές
37
Like
1.455
Πόντοι
1.096
ναι τα παραλεει όντως.. γιατι οι περισσότεροι σε λένε ξεπέτα

Ε, όχι απλά ξεπέτα, καραξεπετάρα !!!

Α, όπως λέει και ο σοφός λαός : τα καλά κόποις κτώνται.

Άρα γλυκιά Μελινούλα και υπόλοιπα παπαγαλάκια, μια φιλική συμβουλή : ας κόψει η γλυκιά κόρη την βαρεμάρα και ας βιώσει την ηδονή. Τα λόγια είναι φτηνά και τα ψεύτικα παινέματα φθείρουν δυο φορές την φήμη του ξεπετοπορνίδιου.
 

tsmelina

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2013
Μηνύματα
93
Like
2
Πόντοι
0
Ε, όχι απλά ξεπέτα, καραξεπετάρα !!!

Α, όπως λέει και ο σοφός λαός : τα καλά κόποις κτώνται.

Άρα γλυκιά Μελινούλα και υπόλοιπα παπαγαλάκια, μια φιλική συμβουλή : ας κόψει η γλυκιά κόρη την βαρεμάρα και ας βιώσει την ηδονή. Τα λόγια είναι φτηνά και τα ψεύτικα παινέματα φθείρουν δυο φορές την φήμη του ξεπετοπορνίδιου.
:-* :-* :-* :-* ΤΙ ΓΛΥΚΟΣ ..... :kissass: :kissass: :kissass:
 

kaminia city 7

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2014
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
χυστε και λιγο ρε ολοι σας.....γαμιαδες ολοι που μολις σας βαλουν δακτυλακι......αμεσως γονατιζετε να τον παρετε ολοι..........οτι λετε ειστε ψευτες δεν την εχετε δει καν την κοπελα.....η μονο στα ονειρα σας και επειδη γραφτηκα εχτες ρε τσουτσουνε τι παει να πει αυτο?οτι θα πω αυτα που θελεις να ακουσεις εσυ?λυσιερ παπαγγαλακη μηπως εισαι εσυ?γαμιαδες ολοι εδω μεσα.......και προφεσορες ολοι......ασχετοι.....
 

kaminia city 7

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2014
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
χρονια δουλευοσαστε εδο μεσα μου φαινεται τζαμπα μαγκες ολοι.......... επειδη εισαστε φλωροι ολοι και η μελινα επιλεγει με ποιον θα παει....την κραζεται τζαμπα μαγκες....το κοριτσι εμενα μου φερθηκε πιο μαγκικα απο εσας ρε......και καναμε ενα γαμησι 1 ωρα που θα το ζηλευατε ολοι.......ψαξτε χαμηλα να δειτε υπαρχει αναμεσα απο τα μπουτια σας η εχει εξαφανιστει για εσενα ποιητη..παει αυτο.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom