Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
305
Like
630
Πόντοι
81
Παιδια τι λετε για αυτην? Αξιζει?
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240322-195254_Chrome.jpg
    Screenshot_20240322-195254_Chrome.jpg
    510 KB · Εμφανίσεις: 35

jonakos25

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2020
Μηνύματα
11
Like
19
Πόντοι
0
Θα έρθω αθήνα για λίγες μέρες. Μπορείτε να μου προτείνετε κάποια που να κάνει καλή πίπα - mouthfuck?
 

Thanos1990

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
88
Like
110
Πόντοι
0
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Την έχει δοκιμάσει κανείς να μου πει την γνώμη του με καυλωνει πολύ
 

Damian Lillard

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2019
Μηνύματα
60
Like
63
Πόντοι
0
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Την έχει δοκιμάσει κανείς να μου πει την γνώμη του με καυλωνει πολύ
Καβλα η νανσυ. Είχε κυκλοφορήσει και ένα of βίντεο της εδώ μέσα με γαμησι πολύ δυνατό. Οποιος το έχει dm.
 

Thanos1990

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
88
Like
110
Πόντοι
0

Agapawtistrans

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2022
Μηνύματα
1
Like
12
Πόντοι
0
Θέλω να γράψω για την Αλεξάνδρα που έχει only fans η μεγαλύτερη απάτη που παίζει όταν δούλευε κανονικά ήταν κομπλέ από υπηρεσίες είχα πάει 3 φορές και είχα μείνει ικανοποιημένος πριν μερικές μέρες την έστειλα για ραντεβού και μου είπε ότι πλέον κάνει μόνο αν ανοίξω βίντεο της στο ονλυφανς και εγώ σαν μαλακας το έκανα μου έφαγε λεφτά και μου έλεγε να περιμένω να ετοιμαστεί περίμενα σαν μαλακας ενώ μου έστελνε μυνήματα για το τι θα κάνουμεκαι όταν πέρασε πολύ ώρα την στέλνω και η τύπισσα μου είπε ότι δεν μπορεί να κάνει ραντεβού γιατί τράκαρε με το αυτοκίνητο και μου έστειλε φωτογραφια από το ένα τρακαρισμένο από το ίντερνετ όταν την είπα ψεφτρα και κλεφτρα η τύπισσα μου είπε ότι την αιδιαζω που την λέω έτσι και ότι δεν έπρεπε να με εμπιστευτεί πραγματικά ήθελα μέχρι και να την σκοτώσω πιο πολύ για την κορόιδια και όχι για τα λεφτά το λέω για να μην κάνει και άλλος το μεγάλο λάθος που έκανα εγώ και βαράω το κεφάλι μου ξέρω θα με πείτε κορόιδο και καλά θα κάνετε δεν θέλω να βρεθεί όμως και άλλος στην θέση μου. Η τύπισσα είναι κακός άνθρωπος μην δώσετε λεφτά σε κακούς ανθρώπους
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606
ειχα την ευκερια καποτε αλλα δεν ειχε αυτην εμφανισει .τωρα ειναι μουναρα
τελως παντων δεν την εχω παρει και απο τ βλεπω δεν νομιζω ν ξανα πρωσπαθισω
θημαμαι κ ολας 1 βραδυ κατηφορισα στ χωρο της αλλα η ατμοσφερα ιλεκτριστηκε
και την εκανα χωρις να κανουμε τηποτα ωραι παντως κ μπραβο της
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.645
Κριτικές
29
Like
7.139
Πόντοι
3.886
Γυρίζοντας χθες από βραδινή έξοδο έπιασα την κουβέντα με τον ταρίφα κ το θέμα πήγε στα τραβελακια... Ισχύει ότι παίρνουν φουλ ταξί και γίνονται κ σκηνικά η Πάπα Μ έλεγε όπως όλοι;
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
673
Like
1.153
Πόντοι
206
Πολύ σούπερ αυτή εδώ !!!

Τι γνωρίζει κάποιος ??

 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
393
Κριτικές
143
Like
7.709
Πόντοι
11.971
Θέλω να για την Αλεξάνδρα που έχει only fans η μεγαλύτερη απάτη που παίζει όταν δούλευε κανονικά ήταν κομπλέ από υπηρεσίες είχα πάει 3 φορές και είχα μείνει ικανοποιημένος πριν μερικές μέρες την έστειλα για ραντεβού και μου είπε ότι πλέον κάνει μόνο αν ανοίξω βίντεο της στο ονλυφανς και εγώ σαν μαλακας το έκανα μου έφαγε λεφτά και μου έλεγε να περιμένω να ετοιμαστεί περίμενα σαν μαλακας ενώ μου έστελνε μυνήματα για το τι θα κάνουμεκαι όταν πέρασε πολύ ώρα την στέλνω και η τύπισσα μου είπε ότι δεν μπορεί να κάνει ραντεβού γιατί τράκαρε με το αυτοκίνητο και μου έστειλε φωτογραφια από το ένα τρακαρισμένο από το ίντερνετ όταν την είπα ψεφτρα και κλεφτρα η τύπισσα μου είπε ότι την αιδιαζω που την λέω έτσι και ότι δεν έπρεπε να με εμπιστευτεί πραγματικά ήθελα μέχρι και να την σκοτώσω πιο πολύ για την κορόιδια και όχι για τα λεφτά το λέω για να μην κάνει και άλλος το μεγάλο λάθος που έκανα εγώ και βαράω το κεφάλι μου ξέρω θα με πείτε κορόιδο και καλά θα κάνετε δεν θέλω να βρεθεί όμως και άλλος στην θέση μου. Η τύπισσα είναι κακός άνθρωπος
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
532
Κριτικές
3
Like
761
Πόντοι
86
Πολύ σούπερ αυτή εδώ !!!

Τι γνωρίζει κάποιος ??

Κρος μοιάζει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom