Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

kaparos8900000

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2023
Μηνύματα
31
Like
44
Πόντοι
0
Θέλω να έχει αρκετή θηληκοτιτα δεν ξέρω αν ζητάω πολλά..επησεις έχω ακούσει για κάποιες που είναι σε ένα σπιτάκι στην φυλης..αξίζει να πάω εκεί για πρώτη φορά;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Και αν πάω εκεί μπορώ να είμαι μόνο ενεργητικός;
Μπες στο Ts dating και δες τι σου αρέσει περισσότερο (για εμένα η καλύτερη είναι η cammy) και μέσα από το τσατ που θα κάνεις ψυχολογησε την,τώρα χωρίς να ξέρω εμένα άποψη μου είναι να μην πας για πρώτη φορά φυλής
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
102
Like
338
Πόντοι
21
Μπες στο Ts dating και δες τι σου αρέσει περισσότερο (για εμένα η καλύτερη είναι η cammy) και μέσα από το τσατ που θα κάνεις ψυχολογησε την,τώρα χωρίς να ξέρω εμένα άποψη μου είναι να μην πας για πρώτη φορά φυλής
Σε ευχαριστώ πολύ για της πληροφορίες φιλαρακι
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.349
Like
2.929
Πόντοι
456
Πρώτη φορά να πας Φυλής όχι. Ειδικά με αυτές που έχει τώρα. Παλιότερα θα σου έλεγα ναι γιατί ήταν η Δέσποινα που ήταν πολύ καλή γενικώς στη συμπεριφορά αλλά τώρα άστο.

Θηλυκή είναι η Βίκυ από Αγκύρας 1 αλλά είναι 50αρα. Πολύ καλή μέσα όμως, θα περάσεις καλά σίγουρα.

Αν θέλεις απλά τοπ εμφάνιση έχει αρκετές στο tsdating, μια καλή είναι η Gisele Bittencourt ,κορμάρα γυναικεία και συμπαθητικό πρόσωπο και ψωλαρα να ασχοληθείς :2funny:
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
102
Like
338
Πόντοι
21
Πρώτη φορά να πας Φυλής όχι. Ειδικά με αυτές που έχει τώρα. Παλιότερα θα σου έλεγα ναι γιατί ήταν η Δέσποινα που ήταν πολύ καλή γενικώς στη συμπεριφορά αλλά τώρα άστο.

Θηλυκή είναι η Βίκυ από Αγκύρας 1 αλλά είναι 50αρα. Πολύ καλή μέσα όμως, θα περάσεις καλά σίγουρα.

Αν θέλεις απλά τοπ εμφάνιση έχει αρκετές στο tsdating, μια καλή είναι η Gisele Bittencourt ,κορμάρα γυναικεία και συμπαθητικό πρόσωπο και ψωλαρα να ασχοληθείς :2funny:
Δεν με πειράζει το 50αρικο..απλώς θέλω να πάω κάπου να είμαι καθαρά ενεργητικός και να βγάζει θυκηκοτητα καθαρά για να δω αν θα μου αρέσει..και σιγά σιγά το προχωράω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν με πειράζει το 50αρικο..απλώς θέλω να πάω κάπου να είμαι καθαρά ενεργητικός και να βγάζει θυκηκοτητα καθαρά για να δω αν θα μου αρέσει..και σιγά σιγά το προχωράω
Ααα 50αρικο εννοείς ηλικία χαχα
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.349
Like
2.929
Πόντοι
456
Δεν σε αναγκάζει καμία να είσαι παθητικός.

Επειδή είναι πρώτη σου φορά θες κάποια να είναι άνετη και να μη σε κομπλάρει.

Εγώ προτείνω πάντα Μιχαέλα γιατί είναι από τις αγαπημένες μου και είναι χαλαρή γενικά στο στυλ.
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
401
Like
1.445
Πόντοι
201
Πρώτη φορά να πας Φυλής όχι. Ειδικά με αυτές που έχει τώρα. Παλιότερα θα σου έλεγα ναι γιατί ήταν η Δέσποινα που ήταν πολύ καλή γενικώς στη συμπεριφορά αλλά τώρα άστο.

Θηλυκή είναι η Βίκυ από Αγκύρας 1 αλλά είναι 50αρα. Πολύ καλή μέσα όμως, θα περάσεις καλά σίγουρα.

Αν θέλεις απλά τοπ εμφάνιση έχει αρκετές στο tsdating, μια καλή είναι η Gisele Bittencourt ,κορμάρα γυναικεία και συμπαθητικό πρόσωπο και ψωλαρα να ασχοληθείς :2funny:

Η Ζιζέλ μάλλον δε βρίσκεται στην Ελλάδα αυτή την περίοδο. Διαφήμιση στο ts-dating δεν έχει αυτή τη στιγμή πάντως. Μπορεί να έχει πάει Βραζιλία για κάποια πλαστική, τουλάχιστον έτσι μου είχε πει πέρυσι τέτοια περίοδο πως σκόπευε να κάνει και σίγουρα μέχρι τον Οκτώβριο που πέρασε οπότε και την ξαναείδα δεν είχε πάει ακόμη.
 

bazilio

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2011
Μηνύματα
70
Like
181
Πόντοι
0

κάποιος άποψη;
Θηλυκή, πολύ καλός χαρακτήρας, καλή στην συζήτηση,πεντακάθαρη κάνει ότι μπορεί να σε ευχαριστήσει, μόνο παθητική βέβαια,
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.445
Κριτικές
2
Like
5.650
Πόντοι
2.356
Καλημέρα σε όλους! Έχετε να προτείνετε κάποια που να δέχεται και να δίνει σκληρό mouthfuck και deepthroat με σάλια και λοιπά;

Budget δυστυχώς μέχρι 50-60€
Ντόρα να πας ή να πας στη Συγγρού με τη Νικόλ.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.445
Κριτικές
2
Like
5.650
Πόντοι
2.356

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
337
Κριτικές
17
Like
1.144
Πόντοι
371
Μπες στο Ts dating και δες τι σου αρέσει περισσότερο (για εμένα η καλύτερη είναι η cammy) και μέσα από το τσατ που θα κάνεις ψυχολογησε την,τώρα χωρίς να ξέρω εμένα άποψη μου είναι να μην πας για πρώτη φορά φυλής
Πλασάρεις την γκόμενα μου ; (λολ)
Συμφωνώ αλλά και η Yara είναι σκέτη καύλα !
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
401
Like
1.445
Πόντοι
201
Η Πορτογαλίδα είναι μουνάρα. Η Ολλανδέζα κέρδισε απλώς γιατί είναι τρανς και ζούμε στο 2024.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
337
Κριτικές
17
Like
1.144
Πόντοι
371
Αθήνα τώρα καλλιθεα ❤️6908859451❤️ Μπεμπα καυλα η βασίλισσα της πίπας ειδα γύρισε Αθήνα…μπορεί κάποιος να δώσει πληροφορίες;;; Τιμή κτλ;; & αν αξιζει;;
Αν σού αρέσουν οι +++size , go for it , αλλιώς πήγαινε παρακάτω .50€ πάντως είναι και συμπαθεστατη αλλά... πολλά τα κιλά Άρη
 

Mpirimpas76

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
257
Κριτικές
4
Like
599
Πόντοι
21
Θέλω να έχει αρκετή θηληκοτιτα δεν ξέρω αν ζητάω πολλά..επησεις έχω ακούσει για κάποιες που είναι σε ένα σπιτάκι στην φυλης..αξίζει να πάω εκεί για πρώτη φορά;
Φίλε αν θες να πας φυλής θα,σου πρότεινα την Βίκυ από Άγκυρας 1.
Είναι τέρμα θυληκη ,πολυ ομορφη κορμαρα και πολύ καλή. Θα περάσεις πολύ καλά γιατί έχει τον τρόπο της να σε κάνει να αισθάνεσαι ανετα.
Τώρα για εκτός φυλής,μίλησαν οι συναγωνιστές.
 

kaparos8900000

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2023
Μηνύματα
31
Like
44
Πόντοι
0
Πλασάρεις την γκόμενα μου ; (λολ)
Συμφωνώ αλλά και η Yara είναι σκέτη καύλα !
Χαχαχαχα,οι δύο σταθερές που έχω δεν τις αλλάζω με τίποτα η μία έχει σταματήσει να έρχεται Ελλάδα βέβαια,αλλά την δεύτερη δεν την αλλάζω με τίποτα και νομίζω δεν την έχει αναφέρει κανείς εδώ μέσα
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
337
Κριτικές
17
Like
1.144
Πόντοι
371
Χαχαχαχα,οι δύο σταθερές που έχω δεν τις αλλάζω με τίποτα η μία έχει σταματήσει να έρχεται Ελλάδα βέβαια,αλλά την δεύτερη δεν την αλλάζω με τίποτα και νομίζω δεν την έχει αναφέρει κανείς εδώ μέσα
Ποια εννοείς ; Διαφωτίσει μας !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom