Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Pitourass

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2021
Μηνύματα
12
Like
8
Πόντοι
0
Γνωμη για Αντζυ?
Εχει παει κανεις?
 

gambros

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
246
Πόντοι
0
Παίδες εχω μια απορία γιατί δεν έχω εμπειρία με τρανς, αλλά το εχω βάλει στη λιστα μου για νέες περιπέτειες το 2023 (χαχα) τι ακριβώς παίζει με τις τιμές;; Κάτι διαστημικές μουνάρες που βλέπω, κοιτάζω τιμές και όλες λένε κοντά στο 200αρι ή και παραπανω που μου πέφτει κομμάτι βαρύ. Βασικά με ενδιαφέρει κυρίως η εμπειρία να γαμήσω μια τετοια μουνάρα, οπότε γενικά δεν με ψήνει η ιδέα να σκάσω 200αρι για κάτι που του κρέμεται παπάρι μεγαλύτερο κι απο το δικό μου. (Μην παρεξηγθω, περι ορεξεως κολοκυθόπιτα). Απο την άλλη βλεπω ας πουμε στις κριτικές μια φένια με 50ευρω ενώ γενικά γραφουν καλά λογια. Γιατι τοση διαφορά στις τιμές;
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.784
Κριτικές
31
Like
7.367
Πόντοι
3.886
Παίδες εχω μια απορία γιατί δεν έχω εμπειρία με τρανς, αλλά το εχω βάλει στη λιστα μου για νέες περιπέτειες το 2023 (χαχα) τι ακριβώς παίζει με τις τιμές;; Κάτι διαστημικές μουνάρες που βλέπω, κοιτάζω τιμές και όλες λένε κοντά στο 200αρι ή και παραπανω που μου πέφτει κομμάτι βαρύ. Βασικά με ενδιαφέρει κυρίως η εμπειρία να γαμήσω μια τετοια μουνάρα, οπότε γενικά δεν με ψήνει η ιδέα να σκάσω 200αρι για κάτι που του κρέμεται παπάρι μεγαλύτερο κι απο το δικό μου. (Μην παρεξηγθω, περι ορεξεως κολοκυθόπιτα). Απο την άλλη βλεπω ας πουμε στις κριτικές μια φένια με 50ευρω ενώ γενικά γραφουν καλά λογια. Γιατι τοση διαφορά στις τιμές;
Μπρο μπες κανεσεξ και δες με την ησυχία σου...Διάλεξε πάρε τηλ μιλά και πήγαινε όπου θες
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.345
Like
2.913
Πόντοι
456
Μπρο μπες κανεσεξ και δες με την ησυχία σου...Διάλεξε πάρε τηλ μιλά και πήγαινε όπου θες
Αυτό ακριβώς. Το συγκεκριμένο σαιτ είναι πολύ καλή πηγή, άλλες το έχουν 100 κι 150 άλλες 50 ,διαλέγεις και παίρνεις.

Σίγουρα μπορείς να περάσεις καλά με κάποια του 50ρικου και χάλια με μια των 200ευρω (και το αντίθετο) αλλά αν δεν δοκιμάσεις ο ίδιος ό,τι και να διαβάσεις εδώ μπορεί να είναι από μπαρούφα μέχρι 100% σωστό...
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.283
Πόντοι
2.036
Παίδες εχω μια απορία γιατί δεν έχω εμπειρία με τρανς, αλλά το εχω βάλει στη λιστα μου για νέες περιπέτειες το 2023 (χαχα) τι ακριβώς παίζει με τις τιμές;; Κάτι διαστημικές μουνάρες που βλέπω, κοιτάζω τιμές και όλες λένε κοντά στο 200αρι ή και παραπανω που μου πέφτει κομμάτι βαρύ. Βασικά με ενδιαφέρει κυρίως η εμπειρία να γαμήσω μια τετοια μουνάρα, οπότε γενικά δεν με ψήνει η ιδέα να σκάσω 200αρι για κάτι που του κρέμεται παπάρι μεγαλύτερο κι απο το δικό μου. (Μην παρεξηγθω, περι ορεξεως κολοκυθόπιτα). Απο την άλλη βλεπω ας πουμε στις κριτικές μια φένια με 50ευρω ενώ γενικά γραφουν καλά λογια. Γιατι τοση διαφορά στις τιμές;
Για μενα προσωπικα η Φενια ειναι περιπτωση....με 50 ευρω περνας τζαμι για μια ωρα γεματη (ειτε top ειτε bottom)...εγω πιστευω οτι δεν ειναι τοσο ακριβη γιατι γουσταρει ΠΑΡΑ πολυ αυτο που κανει και δεν την ενδιαφερει μονο πως θα κονομησει (προσωπικη αποψη παντα)... σε αντιθεση με αρκετες ξενες λατινες (οχι ολες βεβαια ) οι οποιες ερχονται για μερικες μερες / μηνες, χρεωνουν τα μαλλιοκεφαλα τους και οτι αρπαξουν....Δοκιμασε τα ολα και κρινε απο μονος σου....
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
Γνώμες;
για προχωρημένους, τουλάχιστον πέρυσι που είχα πάει, είχα περάσει καλά, εργαλείο τούμπανο που δεν χωράει ούτε στο στόμα, χαμογελαστή, ευγενική και καυλιάρα στο κρεβάτι, τιμές οι γνωστές των βραζιλιάνων
 

Vasillakis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2022
Μηνύματα
148
Κριτικές
3
Like
404
Πόντοι
21
Για μενα προσωπικα η Φενια ειναι περιπτωση....με 50 ευρω περνας τζαμι για μια ωρα γεματη (ειτε top ειτε bottom)...εγω πιστευω οτι δεν ειναι τοσο ακριβη γιατι γουσταρει ΠΑΡΑ πολυ αυτο που κανει και δεν την ενδιαφερει μονο πως θα κονομησει (προσωπικη αποψη παντα)... σε αντιθεση με αρκετες ξενες λατινες (οχι ολες βεβαια ) οι οποιες ερχονται για μερικες μερες / μηνες, χρεωνουν τα μαλλιοκεφαλα τους και οτι αρπαξουν....Δοκιμασε τα ολα και κρινε απο μονος σου....
Εγώ προσωπικά δεν έχω πάει ποτέ με αλλοδαπή τρανς και δεν θα πήγαινα ποτε.Οι συγκεκριμένες,όσο όμορφες κτλ να είναι, λειτουργούν σαν ρομπότ και τελείως επαγγελματικα κάνοντας κάτι απλά για να σε ευχαριστήσουν για όσο διάστημα βρισκονται εδω και τίποτε άλλο.Για μενα υπαρχουν Ελληνίδες τρανς που δεν έχουν να ζηλέψουν σε τίποτα τις ξενες,ισα ισα ειναι και καλυτερες από πολλές πλευρές και πολυ ξεχωριστές.Ολα αυτά βέβαια είναι δική μου άποψη και ο καθένας έχει τις προτιμήσεις του.
 

stefan sal

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Δεκ 2019
Μηνύματα
138
Κριτικές
10
Like
938
Πόντοι
1.011
Καλησπέρα σε όλους παιδιά.. Πρωτάρης με trans θα ηθελα να συνατήσω Helen Sunrise μόλις είδα ότι είναι Αθήνα..Ενδιαφέρομαι μόνο για να είμαι ενεργητικός.. Εχει κανείς άποψη μην φάω καμία φόλα σαν πρωτάρης? Εστω και σε pm θα εκτιμούσα κάποια άποψη
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.345
Like
2.913
Πόντοι
456
Καλησπέρα σε όλους παιδιά.. Πρωτάρης με trans θα ηθελα να συνατήσω Helen Sunrise μόλις είδα ότι είναι Αθήνα..Ενδιαφέρομαι μόνο για να είμαι ενεργητικός.. Εχει κανείς άποψη μην φάω καμία φόλα σαν πρωτάρης? Εστω και σε pm θα εκτιμούσα κάποια άποψη
Είναι πολύ καλή πήγαινε.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.784
Κριτικές
31
Like
7.367
Πόντοι
3.886
Έχει πάει κανείς πρόσφατα με Αλεξάνδρα;; Πολλά τα 100 αλλά είναι πολύ καυλιάρα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
δεν πεφτει και απο τ ξερω ειναι κομοδινο ρωτησα κ εμαθα ....και γω την ειχα στ υποψειν αλλα ακοιρο ...αν πεσει στ 50 τ βλεπουμαι ακου κυ 100 ...κολονακι κ πανω μ τετιες τημες
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
1.035
Πόντοι
86
Λίγο τη βοήθεια σας παίδες
Μου έτυχε χθες μια αγγλίδα τρανς γύρω στα 23-25 όπως δείχνει, αυτή μου είπε 23, που από την εμφάνιση της αν δεν μου το έλεγε θα θα καταλάβαινα ποτέ ότι είναι ts. Μετά από καφεδάκι και πάνω στα γλωσσόφυλα στο αμάξι μου είπε τι κρύβει στα σκέλια της. Είναι μόνο παθητικιά και μου πρότεινε να την πάρω.
Επειδή μου αρέσει πολύ η εμφάνισή της αλλά δεν έχω ξαναπάει με τρανς οποιαδήποτε συμβουλή θα ήταν χρήσιμη
 

Xrhp96

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2021
Μηνύματα
40
Like
50
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους !!!
Σκέφτομαι για επίσκεψη
Την έχει επισκεφθεί κανένας ;
Με ενδιαφέρει να είμαι ενεργητικός

 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Λίγο τη βοήθεια σας παίδες
Μου έτυχε χθες μια αγγλίδα τρανς γύρω στα 23-25 όπως δείχνει, αυτή μου είπε 23, που από την εμφάνιση της αν δεν μου το έλεγε θα θα καταλάβαινα ποτέ ότι είναι ts. Μετά από καφεδάκι και πάνω στα γλωσσόφυλα στο αμάξι μου είπε τι κρύβει στα σκέλια της. Είναι μόνο παθητικιά και μου πρότεινε να την πάρω.
Επειδή μου αρέσει πολύ η εμφάνισή της αλλά δεν έχω ξαναπάει με τρανς οποιαδήποτε συμβουλή θα ήταν χρήσιμη
μουτρο σ πρωτινο να προσεξεις και να μην μπλεξεις αφου δεν κατεχεις απο αυτα...θα σ ελεγα κ ολας να μ δωσεις τ τηλ της για να σε βγαλω απο τ στραβο τ δρομο
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Καλησπέρα σε όλους !!!
Σκέφτομαι για επίσκεψη
Την έχει επισκεφθεί κανένας ;
Με ενδιαφέρει να είμαι ενεργητικός

καλη περηπτωση εχει προφιλ στ κανε σεχ εδω κ χρονια
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους !!!
Σκέφτομαι για επίσκεψη
Την έχει επισκεφθεί κανένας ;
Με ενδιαφέρει να είμαι ενεργητικός

Καλησπέρα σας,θέλω να σας ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος τη Μάντυ , μιλάω για πολύ παλιά καραβάνια, πριν καμία 20 χρόνια ζούσε στη Φαλήρου στο Κουκάκι ... Γνωρίζει κανείς κάτι ? Αν ναι ας μου στείλει πμ, σας ευχαριστώ.
που την θυμήθηκες ? cross εμφανίσημο, φανατική οπαδός της μαντόννα, απίστευτη στενοκώλα

θα στοιχιμάτιζα ότι πρόκειτια για την Μάντυ που αναφέρθηκε ο συνάδελφος στην προηγούμενη σελίδα
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
480
Like
1.753
Πόντοι
201
Λίγο τη βοήθεια σας παίδες
Μου έτυχε χθες μια αγγλίδα τρανς γύρω στα 23-25 όπως δείχνει, αυτή μου είπε 23, που από την εμφάνιση της αν δεν μου το έλεγε θα θα καταλάβαινα ποτέ ότι είναι ts. Μετά από καφεδάκι και πάνω στα γλωσσόφυλα στο αμάξι μου είπε τι κρύβει στα σκέλια της. Είναι μόνο παθητικιά και μου πρότεινε να την πάρω.
Επειδή μου αρέσει πολύ η εμφάνισή της αλλά δεν έχω ξαναπάει με τρανς οποιαδήποτε συμβουλή θα ήταν χρήσιμη
Για στείλε τη από δω, που να μπλέκεις εσύ, είσαι και άμαθος
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.765
Πόντοι
736
Καλησπέρα σε όλους !!!
Σκέφτομαι για επίσκεψη
Την έχει επισκεφθεί κανένας ;
Με ενδιαφέρει να είμαι ενεργητικός

Ποιο παλιά νομιζω έκανε πεζοδρόμιο πίσω από την Ολυμπιακή Συγγρου και στα γύρω στενάκια μετά χάθηκε η το αραίωσε . Είχε αγγελία στο Adult (μιλάμε για 10 χρόνια πίσω ε;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom