Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
ηταν αρκετα δηνατο
 

Georgiakos grigoris

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
24
Like
32
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.πρωτη φορά στο site,αν και το παρακολουθώ καιρό.
 

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
309
Like
634
Πόντοι
81
Καλησπερα ξερουμε τιποτα για αυτες??https://kanesex.com/transsexual/tra...ergopathitiki-trans-athina-6946564721_i956850



 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.781
Κριτικές
30
Like
7.344
Πόντοι
3.886
Καλησπερα ξερουμε τιποτα για αυτες??https://kanesex.com/transsexual/tra...ergopathitiki-trans-athina-6946564721_i956850



Οι 2 τελευταίςς καλά φαίνονται τουλάχιστον από εδώ...
 

dimwhoo

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
255
Κριτικές
18
Like
488
Πόντοι
4.460
Καλησπερα ξερουμε τιποτα για αυτες??https://kanesex.com/transsexual/tra...ergopathitiki-trans-athina-6946564721_i956850



Για την πρώτη υπάρχουν παρα πολλες κριτικές αποτελουσε μια απο τις επιλογές μου καθε φορά που κατέβαινα Αθήνα. Οτι βλέπεις όμορφη γυμνασμένη πολλες επιλογές προγραμμάτων, εκτελεσμένα όλα με την δέουσα σοβαρότητα. Κατα την άποψη μου μια safe επιλογή. Εαν υπάρχει και χήμεια μεταξύ σας θα περάσεις πολυ ωραία.
Η Δευτερη skinny πολύ οταν την ειχα επισκεφτεί δεν μου άφησε ανάμνηση οπότε δεν θα ξαναπήγαινα.
Αυτά όμως σε εμένα η επιλογή δική σου.
Για τις αλλες εχω μαύρα μεσάνυχτα.
 

GnostosAgnostos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Τι δωρακι θελει μυστη??
IMG_20210830_185157.jpg
συναντηση σήμερα με την Εύα στη Νίκαια.ομορφη και γλυκιά τρανς.ενταξι στις φωτογραφίες πέφτει και λίγο φυλτραρισμα αλά γενικά κοντά σ' αυτές.θελησα ενεργοπαθητικο στο οποίο ανταποκρίνεται αν και πάρα πολύ θυλικη.δεν έχει και κάνα σπουδές εργαλείο αλλά με υπομονή και καλή θέληση μου το φορεσαι.στο παθιτικο δεν παίζεται δωστα όλα μεγάλε.δεν είναι πιτσιρίκα αλά ούτε και μεγάλη το κορμί της δεν έχει ίχνος λίπους απίστευτη.θα ξανατημιθει.
Φίλε αν μπορείς να μου πεις πως να την βρω σε προσωπικό μήνυμα ..
 

Θοδωρής 123

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2017
Μηνύματα
309
Like
634
Πόντοι
81
Για την πρώτη υπάρχουν παρα πολλες κριτικές αποτελουσε μια απο τις επιλογές μου καθε φορά που κατέβαινα Αθήνα. Οτι βλέπεις όμορφη γυμνασμένη πολλες επιλογές προγραμμάτων, εκτελεσμένα όλα με την δέουσα σοβαρότητα. Κατα την άποψη μου μια safe επιλογή. Εαν υπάρχει και χήμεια μεταξύ σας θα περάσεις πολυ ωραία.
Η Δευτερη skinny πολύ οταν την ειχα επισκεφτεί δεν μου άφησε ανάμνηση οπότε δεν θα ξαναπήγαινα.
Αυτά όμως σε εμένα η επιλογή δική σου.
Για τις αλλες εχω μαύρα μεσάνυχτα.
Για την αθηνά εννοεις??
 

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
907
Κριτικές
5
Like
4.949
Πόντοι
726
Καλημέρα στην ομάδα! Ενδιαφέρομαι να δοκιμάσω με τρανς και θα ήθελα μια καλή πρόταση για πρωτάρη. Γενικά θα ήθελα ένα όσο πιο θηλυπρεπες πρόσωπο γίνεται και με ενδιαφέρει αποκλειστικά ο ενεργητικός ρόλος (από μεριάς μου). Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.781
Κριτικές
30
Like
7.344
Πόντοι
3.886
Καλημέρα στην ομάδα! Ενδιαφέρομαι να δοκιμάσω με τρανς και θα ήθελα μια καλή πρόταση για πρωτάρη. Γενικά θα ήθελα ένα όσο πιο θηλυπρεπες πρόσωπο γίνεται και με ενδιαφέρει αποκλειστικά ο ενεργητικός ρόλος (από μεριάς μου). Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Katy θα προτείνα
 

Tzitzikas777

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
Για την πρώτη υπάρχουν παρα πολλες κριτικές αποτελουσε μια απο τις επιλογές μου καθε φορά που κατέβαινα Αθήνα. Οτι βλέπεις όμορφη γυμνασμένη πολλες επιλογές προγραμμάτων, εκτελεσμένα όλα με την δέουσα σοβαρότητα. Κατα την άποψη μου μια safe επιλογή. Εαν υπάρχει και χήμεια μεταξύ σας θα περάσεις πολυ ωραία.
Η Δευτερη skinny πολύ οταν την ειχα επισκεφτεί δεν μου άφησε ανάμνηση οπότε δεν θα ξαναπήγαινα.
Αυτά όμως σε εμένα η επιλογή δική σου.
Για τις αλλες εχω μαύρα μεσάνυχτα.
Αδερφε πως την λενε την 1η; και που εχει κριτικες να διαβασω καμία;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom