Νέα

Τραβέλια χωρίς προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
:birdman: Φίλε pisoxostis, Εχεις απόλυτο δίκιο, η λεγάμενη Ελενα στην Αγκυρας 1 βραδυνή βάρδια εναι :
1,000,000 % α ρ χ ι τ ρ α β έ λ λ α ρ ο ς!!!!
Και από μπροστά κόφαρος, χωράει και τρένο. Παραδέχομαι την πάτησα και γώ! :headbang: :tickedoff: :tickedoff:

Αγκυρας 1 εχει ενα σιχαμενο τραβελι ονοματι Ελενα.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
με η χωρις το μπαστουνι...?

Ο τσατσος δεν ανεφερε τιποτα για κουλουρι, τον ρωτησα απο περιεργια και ειπε οχι. Αρα ειναι εγχειρισμενη. Ρε παιδια ημαρτον. Απο 100 χιλιομετρα φαινεται οτι ειναι τραβελι. Για οσους θενε τραβελια πετυχα ενα στη φυλης και Πιπινου το οποιο φαινοταν καλο και μαλλον εγχειρισμενο. Επισης στο αδιεξοδο της φυλης ηταν μια Αντζελα που μου φανηκε ψιλοαθλια. 50 για κουλουρι το απλο 25 η 30. Τελος ειχε ενα γομαρι με πεο στο Αριστοτελους και Πιπινου με 30 ευρω.
Μιλαμε για πολυ πουστρε κατασταση.

Εγω εψαχνα για μουνακι και πηγα σε ενα ωραιο μωρο απεναντι απο το Φυλής 67.
Πολυ χαλι. Μιλαμε ηταν ο κεντερης. Πιπα 10 δευτερ ουτε να καυλωσω δε περιμενε και στο σεξ με αγχωνε. Ενιωσα οτι αργω και εκανα περιπου 3 λεπτα. Πολυ χαλι.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
:birdman: Φίλε pisoxostis, Εχεις απόλυτο δίκιο, η λεγάμενη Ελενα στην Αγκυρας 1 βραδυνή βάρδια εναι :
1,000,000 % α ρ χ ι τ ρ α β έ λ λ α ρ ο ς!!!!
Και από μπροστά κόφαρος, χωράει και τρένο. Παραδέχομαι την πάτησα και γώ! :headbang: :tickedoff: :tickedoff:

Γιατι λες απο εμπρος? Δινει και κουλουρι?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Γιατι λες απο εμπρος? Δινει και κουλουρι?
Την ρώτησα και δεν δέχτηκε, (Νάϊν-Νάϊν ανάλ). Την έβαλα από πάνω και ήταν σαν να γαμούσα τον αέρα!!! :headbang: :headbang: :huh: :huh:
Αισθάνθηκα μικρομινιτσούτσουνος . Επηράστηκα απο τις κριτικές (:bigdick: :bigdick:που έχουν κάνει άλλοι και μπήκα τωρα πως και άν την βρήκαν πράγματι μαζί της είναι μέγα ερωτηματικο !!! :think:
 

evita

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
παιδια η Ελενα στο Αγκυρας 1 ειναι γυναικα 100 της 100 επειδι ειναι  ψηλη και δεν δηνη κολο πρεπει να ειναι και Τρανς???????  ελεος......
οσο για την Μαριαννα οπως λεει ενας φιλος ποιο πανω η(Μαριαννος)  οπως την αποκαλη ,,,να εισαι συγουρος οτι αν δεν ηταν καλη στο κρεβατη δεν θα εκανε 50 και 40 ραντευου την ημερα στην βαρδια της...... Ημαρτων ποια........ για κοιταχτε και λιγο της γομενες σας αυτες ειναι καλυτερες????/ κι αν ηταν καλυτερες τοτες ποιος ο λογος να πατε σε μπουρδελα??????????????? Η Μαριαννα ειναι ΘΕΑ!!!!!!!!!!!  αυτα εχω να σας πω τωρα οσοι δεν εχουν παει ας πανε μια βολτα απο εκει κι ασ κρινουν μονοι τους ........
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Για πείτε τώρα γνώμη καλύτερη σε απόδοση/εμφάνιση η Εύα(Αχαρνών 104), ή Αλίκη (Σαρρή και Λουκά Νίκα)?????
Εγώ έχω πάρει μόνο Αλίκη θα ήταν ενδιαφέρουσα η γνώμη σας!!!!
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
και εγω μονο αλικη εχω παρει
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Για πείτε τώρα γνώμη καλύτερη σε απόδοση/εμφάνιση η Εύα(Αχαρνών 104), ή Αλίκη (Σαρρή και Λουκά Νίκα)?????
Εγώ έχω πάρει μόνο Αλίκη θα ήταν ενδιαφέρουσα η γνώμη σας!!!!
κανε εναν "κοπο" και με την ευα και πες μας τη γνωμη σου :grin:
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
και εγω μονο αλικη εχω παρει αλλα δεν μ'αρεσε.

ευα απο τη φωτο βλεπω μια καυλα....αληθεια σημερα δουλευει ; ξερει κανεις να παω να τεσταρω ;
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
96
Like
4.731
Πόντοι
22.915
Περασα σημερα το μεσημερι απο Ευα.
Δεν ηταν κατι το εξαιρετικο (για μενα)

Ειχε πολυ καλη διαθεση αλλα.... κατι δε μου πηγε καλα.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
αγαπητή εβίτα, η μαριάννα είναι εμφανισιακά κούκλα αλλά κακή επαγγελματίας, το οποίο δεν κρίνεται μόνον απο πόσα χρήματα βγάζει αλλά και από τη συμπεριφορά της, η οποία κατα τη γνώμη μου, είναι απαίσια.
 

ΠΑΙΧΤΗS

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
η καρμεν ειναι στου ψυρρη λουκα νικα και σαρρη φιλε!
 

agianis

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
26
Like
1
Πόντοι
11
παιδια η Ελενα στο Αγκυρας 1 ειναι γυναικα 100 της 100 επειδι ειναι  ψηλη και δεν δηνη κολο πρεπει να ειναι και Τρανς???????   ελεος......
οσο για την Μαριαννα οπως λεει ενας φιλος ποιο πανω η(Μαριαννος)  οπως την αποκαλη ,,,να εισαι συγουρος οτι αν δεν ηταν καλη στο κρεβατη δεν θα εκανε 50 και 40 ραντευου την ημερα στην βαρδια της...... Ημαρτων ποια........ για κοιταχτε και λιγο της γομενες σας αυτες ειναι καλυτερες????/ κι αν ηταν καλυτερες τοτες ποιος ο λογος να πατε σε μπουρδελα??????????????? Η Μαριαννα ειναι ΘΕΑ!!!!!!!!!!!  αυτα εχω να σας πω τωρα οσοι δεν εχουν παει ας πανε μια βολτα απο εκει κι ασ κρινουν μονοι τους ........


Μπα τι μας λες? Για να πάμε σε μπουρδέλο πρέπει να μην έχουμε όμορφη γκόμενα? ή να σου πούμε και το λόγο που πάμε? Δε μας τα λες καλά, και μάλλον δεν καταλαβαίνεις καθόλου τον κόσμο στου οποίου τον ηλ. χώρο φιλοξενείσαι..
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
9
Πόντοι
6
παίδες,χωρίς καμμία διάθεση να γίνω καφρος,δεν είναι απίστευτα αστείο(μέ την καλή έννοια) να ψάχνεις για τραβελία χωρίς προσόντα που να δουλεύουν στην οδό Λουκα Νικα? (Λούκα Νικα=λουκάνικα)!! έλιωσα όταν το διάβασα.και ξαναλέω ότι καμμία σχέση το ότι μου φάνηκε αστείο το λόγοπαίγνιο μέ τις σεξουαλικές προτιμήσεις του καθενός
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
παίδες,χωρίς καμμία διάθεση να γίνω καφρος,δεν είναι απίστευτα αστείο(μέ την καλή έννοια) να ψάχνεις για τραβελία χωρίς προσόντα που να δουλεύουν στην οδό Λουκα Νικα? (Λούκα Νικα=λουκάνικα)!! έλιωσα όταν το διάβασα.και ξαναλέω ότι καμμία σχέση το ότι μου φάνηκε αστείο το λόγοπαίγνιο μέ τις σεξουαλικές προτιμήσεις του καθενός
:idiot: Εσύ τι προτιμάς τη Λουκά Νίκα ή τα λουκάνικα?
Πές να σου πούμε που θα βρείς ότι αγαπάς....  :dancing:
 

mortek

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Αν και έχω ψάξει πολλές φορές στο μαγαζί στην φυλης 99 και σε άλλα της ευρύτερης περιοχής που έχουν "κορίτσια", έχω πολύ καιρό να βρω την Κάρμεν (ξανθιά, με ωραί βυζί και tattoo πάνω από τον κώλο). Αν την έχει δει κάποιος τον τελευταίο καιρό, ας δώσει πληροφορίες.

σκ απογευμα για πηγαινε μια βολτα...ειναι μουναρος η Καρμεν και πολυ επεγγελαμτιας αν ειναι ξυρισε και τα @@ σου για μεγαλυτερη ευχαριστηση :rockon:
 

clind

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
παίδες,χωρίς καμμία διάθεση να γίνω καφρος,δεν είναι απίστευτα αστείο(μέ την καλή έννοια) να ψάχνεις για τραβελία χωρίς προσόντα που να δουλεύουν στην οδό Λουκα Νικα? (Λούκα Νικα=λουκάνικα)!! έλιωσα όταν το διάβασα.και ξαναλέω ότι καμμία σχέση το ότι μου φάνηκε αστείο το λόγοπαίγνιο μέ τις σεξουαλικές προτιμήσεις του καθενός

lololol
 

george1979

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
χτεσινη επισκεψη στην λουκα νικα..αλικη...πολυ καλο και ατακτο πορνιδιο.την συστηνο ανεπηφηλακτα σε ολουσ τουσ λατρεισ του ειδουσ.για περετερο σχολια εινε γραμενα στο αναλογο μπουρδελο..........
 

domine26

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2008
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

να ρωτησω κατι.ποια καρμεν λετε?αυτη που ηταν στην καλλιφρονα πριν 7-8 χρονια?αν ξερει κανεις να δωσει πληροφοριες για το τι απεγινε εκεινη ας το κανει
 

tasman27

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2008
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες μια nikol που μπαινει στο mirc την ξερει κανεις;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom