Νέα

Trans -shemale danai

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hotyan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 324K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Λες δεν θα τα ξερη η Αννα δεν τα δοκιμασε  :grin: :grin: :grin:
Η αννουλα ειναι ακομα στο πεδιον εκμαθησης...  Μονο γαλατακη Νουνου και προδερμ... αν θα μαθητευση κατω απο την εποπτεια μου θα βγαλη και στο κωλο ματια θα δεις....
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
εγω που να τα ξερω ?  :think: :think:καλε τον δονιτη που στον εβαλε ? στο αυτι ?
αυτο κι αν ειναι ανωμαλιαααααααααααααααα
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Σε ποιο αυτι καλε???? Στο κωλο μπηκαν και τα δυο.... Οταν εισαι καβλωμενη και τραινο μπορεις να παρης.... 
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Η αννουλα ειναι ακομα στο πεδιον εκμαθησης...  Μονο γαλατακη Νουνου και προδερμ... αν θα μαθητευση κατω απο την εποπτεια μου θα βγαλη και στο κωλο ματια θα δεις....

Αντε ρε Αννα...ακου λιγο και θα μαθεις οτι την καλυτερη περιποιηση την αξιζουν οι φανατικοι σου!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Λοιπον εχω δουλεια... θα τα ξαναπουμε..μην χανωμαστε  αντε μπραβο...  εχω να σας πωωωω  πολλα
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Η αννουλα ειναι ακομα στο πεδιον εκμαθησης...  Μονο γαλατακη Νουνου και προδερμ... αν θα μαθητευση κατω απο την εποπτεια μου θα βγαλη και στο κωλο ματια θα δεις....
εγω που να τα ξερω ?  :think: :think:
Ευκαιρια να τα μαθης ακου τι λεει η πρυτανης
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Η αννουλα ειναι ακομα στο πεδιον εκμαθησης...  Μονο γαλατακη Νουνου και προδερμ... αν θα μαθητευση κατω απο την εποπτεια μου θα βγαλη και στο κωλο ματια θα δεις....
Σε ποιο αυτι καλε???? Στο κωλο μπηκαν και τα δυο.... Οταν εισαι καβλωμενη και τραινο μπορεις να παρης.... 
παιρνω τον δονιτη μου, τον γατο ...κι ερχομαι για το φροντιστηριοοοοοο

(μη λες τρενο, μου βαλαν τη φωτο με τρενο τον κολο και μου χει γινει κοπλεξ)

χαχαχαχαχχα
γατε χρειαζομαστε λιγο την τεραστια ουρα σου ...τον δονιτη τον βαζει η Δαναη
τον ποπουλι ?  :think:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
παιρνω τον δονιτη μου, τον γατο ...κι ερχομαι για το φροντιστηριοοοοο

χαχαχαχαχχα
γατε χρειαζομαστε λιγο την τεραστια ουρα σου ...τον δονιτη τον βαζει η Δαναη
τον ποπουλι ?  :think:
Θες πολυ φροντιστηριο απ'οτι φαινεται Αννουλα :zfuck:
Ετοιμη ειναι ερχεται η .ουρακλα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ποπουλι πρωτα στην Δαναη για να σε δειξη και μετα η σειρα σου  :grin: :grin:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Λοιπον Αννουλα... φροντιστηριο....


Με τον γκομενο θα εισαι Σεμνη και ταπηνη... και να μην του δινης πολλα πολλα... να τα δινης εκει που στα ακουμπανε...

Με τους υπολοιπους θα εισαι..... Καριολα.. πουτανα.. Ξεκωλιαρα... ανωμαλη... και μητρομανης... τοπιασες??? Για να προοδευσης..
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Τα πιανη τα πιανη ξερη απο που να τα πιαση  :grin: :grin: :grin:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Το ξερετε οτι η μεγαλη αδυναμια των Τρανς ειναι οι γκομενοι.... Οταν ερωτευτουν δεν ξεκολανε με τιποτα... Εκτος και αν το εχει μικρο ο γκομενος και θα την κανη με ελαφρια... Γιαυτο μακρυα απο γκομενους κοριτσιααααααα.... Δεν σας μενη τιποτα για τους αλλους μετα...
 

salamandras

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
0
Νωμιζω πως και οι γκομενοι των τρανς ειναι κολλιμενοι μαζι τους... ;-)
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Φροντιστηριο για την Αννα ειναι πρωτου μπλεξη
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Νωμιζω πως και οι γκομενοι των τρανς ειναι κολλιμενοι μαζι τους... ;-)
ε ναι εννοειτε.... αλλα ο γκομενος της Τρανς θελει αποκλειστικοτητα... λες και η κοπελα ειναι Δημοσιος  υπαλληλος και θα παει να καθετε στην καρεκλα της την αλλη μερα... Γιαυτο  ολα για το κοσμο κοριτσια ΟΛΑ για το κοσμο...  Δεν μπορουμε να πηδιωμαστε με το γκομενο ολη νυχτα..... και την μερα με το κοσμο να σερνουμε τα ποδια μας και να εχουν μεινη σταγονιτσες... Ο κοσμος μας θελει για την καβλα που κουβαλαμε και για πολλα αλλα πραγματα.... Καλοι ειναι και οι γκομενοι αλλα μια μερα αποχωρουν.... ενω ο κοσμος που μας λατρευη ποτε... αυτο να θυμαστε...
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Οτι θελη ο λαος δωστε τα ολα στον λαο
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
ε ναι εννοειτε.... αλλα ο γκομενος της Τρανς θελει αποκλειστικοτητα... λες και η κοπελα ειναι Δημοσιος  υπαλληλος και θα παει να καθετε στην καρεκλα της την αλλη μερα... Γιαυτο  ολα για το κοσμο κοριτσια ΟΛΑ για το κοσμο...  Δεν μπορουμε να πηδιωμαστε με το γκομενο ολη νυχτα..... και την μερα με το κοσμο να σερνουμε τα ποδια μας και να εχουν μεινη σταγονιτσες... Ο κοσμος μας θελει για την καβλα που κουβαλαμε και για πολλα αλλα πραγματα.... Καλοι ειναι και οι γκομενοι αλλα μια μερα αποχωρουν.... ενω ο κοσμος που μας λατρευη ποτε... αυτο να θυμαστε...
καλα τα λεςςςςςςςςςςςςςς
πες τα χρυσοστομηηηηηηηηηηη
κι εγω δε θελω να γινω υπαλληλος κανενος ...για κανα 2ωρο οκ...
+ 1000000000 Δαναηηηηηηηηηηηηηη

διορθωνω ....αντε μια - δυο μερες ΟΚ
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
καλα τα λεςςςςςςςςςςςςςς
πες τα χρυσοστομηηηηηηηηηηη
κι εγω δε θελω να γινω υπαλληλος κανενος ...για κανα 2ωρο οκ...
+ 1000000000 Δαναηηηηηηηηηηηηηη

διορθωνω ....αντε μια - δυο μερες ΟΚ
Αννα για σενα ειναι αυτα να μαθενης
 

salamandras

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
0
ε ναι εννοειτε.... αλλα ο γκομενος της Τρανς θελει αποκλειστικοτητα... λες και η κοπελα ειναι Δημοσιος  υπαλληλος και θα παει να καθετε στην καρεκλα της την αλλη μερα... Γιαυτο  ολα για το κοσμο κοριτσια ΟΛΑ για το κοσμο...  Δεν μπορουμε να πηδιωμαστε με το γκομενο ολη νυχτα..... και την μερα με το κοσμο να σερνουμε τα ποδια μας και να εχουν μεινη σταγονιτσες... Ο κοσμος μας θελει για την καβλα που κουβαλαμε και για πολλα αλλα πραγματα.... Καλοι ειναι και οι γκομενοι αλλα μια μερα αποχωρουν.... ενω ο κοσμος που μας λατρευη ποτε... αυτο να θυμαστε...

Αυτο ειναι επαγκελματισμος...
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Να ξερετε κατι... Οι πετυχημενες Τρανς ειναι αυτες που δεν εχουν γκομενο και δεν εξαρτουνται απο κανεναν... Να εχεις προσωπικη ζωη ΒΕΒΑΙΩΣ.... για να γεμιζης τις μπαταριες σου και να ξελαμπικαρη το μυαλο σου...  οχι για να σου πινουν το μεδουλη... μπορεις πολλα πραγματα να κανης στην προσωπικη σου ζωη.... εκτος απο γκομενο...
Εξαλου αν θελεις να βγαλης βιτσια τα βγαζης και με το κοσμο που βλεπεις...
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Να ξερετε κατι... Οι πετυχημενες Τρανς ειναι αυτες που δεν εχουν γκομενο και δεν εξαρτουνται απο κανεναν... Να εχεις προσωπικη ζωη ΒΕΒΑΙΩΣ.... για να γεμιζης τις μπαταριες σου και να ξελαμπικαρη το μυαλο σου...  οχι για να σου πινουν το μεδουλη... μπορεις πολλα πραγματα να κανης στην προσωπικη σου ζωη.... εκτος απο γκομενο...
Εξαλου αν θελεις να βγαλης βιτσια τα βγαζης και με το κοσμο που βλεπεις...

πιστευω οτι το θρεντ πρεπει να μετανονομαστει σε " Βιωματα ζωης "..

Δαναη οπως παντα γραφεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom