Νέα

Τρανς που περνάνε άνετα για γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα OmarGalanti
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
Μα δεν δουλεύω κανέναν. Όπως είδες έχω γράψει πως αυτός δεν είναι ο μόνος λόγος αλλά έχω και την περιέργεια της εμπειρίας γενικά. Απλώς ψάχνω για κάτι πολύ συγκεκριμένο. Άμα γούσταρα τρανς ψωλαρά να με καβαλήσει θα ζητούσα αυτό, σε φόρουμ είμαστε δεν έχω κάτι να κρύψω (δε σε ξέρω δε με ξέρεις)

Επίσης δεν έχω σκοπό να δώσω μια περιουσία για να γαμήσω ένα κώλο (που προτείνεις call girl και βιζιτουδες) Στα στούντιο επίσης οι τιμές είναι τσιμπημένες και πάντα υπάρχει ο κίνδυνος του άλλα λέω στο σαλονάρισμα και άλλα κάνω στο δωμάτιο (το έχουμε φάει με το κουτάλι πιστεύω όλοι οι bourdeliarides αυτό

Όσα λέω, τα λέω για να εξηγήσω τι ψάχνω. Μην μου προτείνουν κανένα κρος ή καμιά τρανς που να είναι σαν νταλικέρης. Επίσης έχω δει χειρουργημένες σε αγγελίες που αντροφέρνουν περισσότερο από τρανς.
Φιλε προσωπικη μου αποψη (φυσικα) δεν εισαι ειλικρινης
Ξεκινησες το thread και γραφεις:
Θέλω όμως να είναι με μία που να μοιάζει όσο το δυνατόν περισσότερο με γυναικά, να μην μου θυμίζει το παρελθόν της ως άντρας.
Παρελθον ως αντρας εχει καποια εγχειρισμενη οχι καποια με πουλι (που τελικα αναζητας)
Τον κινδυνο που αναφερεις στο σαλοναρισμα 1η φορα τον ακουω να πληρωνεις και να μην παιρνεις αυτο που πληρωνεις( να μη σ αρεσει αλλο θεμα)
Θα ηταν πιο ειλικρηνες (κατα τη γνωμη μου φυσικα) να αφηνες τις σαλτσες καθ να ελεγες ευθεως τι ψαχνεις απο την 1η στιγμη ...γιατι οπως φαινεται υοοψιαζομαι πως το χεις κανει μερικες φορες
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
323
Κριτικές
4
Like
338
Πόντοι
21
Ρε μαλακες όλοι έδω μέσα τι σας νοιαζει αν δεν θέλει ο τύπος να θυμίζει άντρα το τραβελι που θα γαμησει ελεος
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Ρε τυπε οι επιλογες του καθενος ειναι σεβαστες ...το να μας δουλευεις απροκαλυπτα τι νοημα εχει;;;;ΑΝ ισχυαν αυτα που λες ΤΙΣ λυσεις να πας σε studio,call girl βιζιτες κτλ που δινουν κωλο δεν τη σκεφτηκες ε;δεν περασε απο το μυαλο σου;
Επισης γραφεις "να μοιαζει οσο το δυνατον γυναικα" κτλ αλλα και "το πουλακι της να μην το βγαλει" κτλ...ουτε σε εγχειρισμενη πηγε το μυαλο σου πχ....μαλιστα...
θελει να γαμαει κωλο και να γαργαλαει το πουλακι τυπε...
κατα τα αλλα 100% ενεργητικος...
και οι πουστηδες ειναι ενεργητικοι και παθητικοι αλλα ειναι πουστηδες...
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Δεν έχω εμπειρία με τρανς αλλά μου έχει κολλήσει να δοκιμάσω. Μόνο ως  100% ενεργητικός εγώ.
Θέλω όμως να είναι με μία που να μοιάζει όσο το δυνατόν περισσότερο με γυναικά, να μην μου θυμίζει το παρελθόν της ως άντρας.

Μια Transsexual evelyn ας πούμε που έχω δει σε αγγελίες φαίνεται να ταιριάζει σε αυτό που ψάχνω.

Τι προτάσεις έχουμε για τις πιο θηλυπρεπείς, παθητικές τρανς που κυκλφορούν.
οι πουστηδες χωριζονται στους ενεργητικους και στους παθητικους...
εσυ εισαι ενεργητικος,δε χρειαζεται να το κρυβεις και να υπεκφευγεις...100% και να θελει να παει με τραβελι με πουλι δεν παιζει...
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
576
Κριτικές
75
Like
1.456
Πόντοι
1.660
Ρε παιδιά κ γω πηγαίνω με τρανς σαν ενεργητικός αλλά καποιές  φορές σαν παθηιτκο΄ς.
¨Ομως δεν  μου πάει η τρανς  που θα πάω  να μοιάζει με άντρα.Θέλω να είναι όσο πιο θηλυκή γίνεται. Γούστα είναι αυτά.
 

trial

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
852
Like
4
Πόντοι
6
Ρε παιδιά κ γω πηγαίνω με τρανς σαν ενεργητικός αλλά καποιές  φορές σαν παθηιτκο΄ς.
¨Ομως δεν  μου πάει η τρανς  που θα πάω  να μοιάζει με άντρα.Θέλω να είναι όσο πιο θηλυκή γίνεται. Γούστα είναι αυτά.
Εχεις δοκιμάσει το Λίλα?
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
576
Κριτικές
75
Like
1.456
Πόντοι
1.660
Τον Λίλα μόνο απο φωτογραφίες. Λίγο μεγάλος για τα γούστα μου.
 

Manolis Honda

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2017
Μηνύματα
95
Like
48
Πόντοι
0
θελει να γαμαει κωλο και να γαργαλαει το πουλακι τυπε...
κατα τα αλλα 100% ενεργητικος...
και οι πουστηδες ειναι ενεργητικοι και παθητικοι αλλα ειναι πουστηδες...
Οι ενεργητικοι ειναι κωλομπαραδες, οι παθητικοι πουστηδες.
Αν ηταν ολοι πουστηδες δεν θα υπηρχαν τοσες τσοντες με shemale, καποιοι γουσταρουν να πηδανε αντρες που το μονο που εχουν αντρικο ειναι το πουλακι.
Ισως ειναι μια ψυχολογια υποταγης.
Ακομη και στη μυθολογια υπηρχαν οι Ερμαφροδιτοι.
Βεβαια υπαρχει και η παροιμια "σημερινος κωλομπαρας, αυριανος πουστης".
 

dazeas

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2017
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Δεν έχω εμπειρία με τρανς αλλά μου έχει κολλήσει να δοκιμάσω. Μόνο ως  100% ενεργητικός εγώ.
Θέλω όμως να είναι με μία που να μοιάζει όσο το δυνατόν περισσότερο με γυναικά, να μην μου θυμίζει το παρελθόν της ως άντρας.

Μια Transsexual evelyn ας πούμε που έχω δει σε αγγελίες φαίνεται να ταιριάζει σε αυτό που ψάχνω.

Τι προτάσεις έχουμε για τις πιο θηλυπρεπείς, παθητικές τρανς που κυκλφορούν.
Και η Ανυ ειναι αστερι
 
OP
OP
O

OmarGalanti

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2015
Μηνύματα
46
Like
52
Πόντοι
0
Παιδιά μη το κουραζουμε το θέμα. Ψάχνω μια εμπειρία όπως στο βίντεο. Να μου πάρει πίπα το τραβέλι και μετά να το στήσω στα 4 και να το σκίσω. Το πουλί ούτε να το χαιδέψω θέλω ούτε τίποτα. Τι, γιατί και πως δε ξέρω , αυτό μου έχει κολλήσει να κάνω ως φαντασίωση και απλά ζήτησα προτάσεις για τραβέλια που να μην μου θυμίζουν ότι είναι άντρες στο πρόσωπο και το σώμα.

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εσυ το κουρασες που μας λες εμμεσως πλην σαφως ότι σε πειραζει να εχει μουνι, αλλα δεν πας για τον πουτσο του. ασυμβίβαστα πραγματα. για να θες να εχει πουτσο κατι τον θες.
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
2
Like
2.448
Πόντοι
456
Παιδιά μη το κουραζουμε το θέμα. Ψάχνω μια εμπειρία όπως στο βίντεο. Να μου πάρει πίπα το τραβέλι και μετά να το στήσω στα 4 και να το σκίσω. Το πουλί ούτε να το χαιδέψω θέλω ούτε τίποτα. Τι, γιατί και πως δε ξέρω , αυτό μου έχει κολλήσει να κάνω ως φαντασίωση και απλά ζήτησα προτάσεις για τραβέλια που να μην μου θυμίζουν ότι είναι άντρες στο πρόσωπο και το σώμα.

Εδώ είσαι αδελφέ.
Και το νήμα της για περισσότερες πληροφορίες

Ας μην το κουβεντιάζουμε και πολύ. Επιλογές υπάρχουν πάρα πολλές. Δεν χρειαζόταν όλο αυτό. Λίγο ψαξιμο μόνο.
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
1) Μα δεν δουλεύω κανέναν.

2) έχω και την περιέργεια της εμπειρίας γενικά.

3) δεν έχω κάτι να κρύψω

4) δεν έχω σκοπό να δώσω μια περιουσία για να γαμήσω ένα κώλο  -  Στα στούντιο επίσης οι τιμές είναι τσιμπημένες

5) Μην μου προτείνουν που να είναι σαν νταλικέρης.

1) Όλους μας δουλεύεις, αλλά τον εαυτό σου (πρώτο και καλύτερο) ότι δεν είσαι πούστης)
2) Ναι, κι ο Λίλας έτσι ξεκίνησε.
3) Είπαμε. Το ότι είσαι πούστης.
4) Και όχι μόνο πούστης, αλλά και φτωχομπινές.
5) Συμβουλή: Οι καλύτερες πίπες γίνονται σε νταλίκες. Ανέβα στην καμπίνα, και θα δεις.

 

darkmpourdel

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2017
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Ρε παιδιά....οτι και να είναι και πούστης και μη πούστης που καταλήγει όλο αυτό? Το παιδί ψάχνει θυληπρεπή τραβελάκι μη ενχειρησμένο να το πηδήξει και να δοκιμάσει την εμπειρία,κ εγώ το κάνω,γουστάρω ν γαμάω θυληπρεπή αγοράκια που φαίνονται μουνάρες και έχουν πούτσο...γουστάρω αυτό το εκφυλο που έχειι η όλη φάση....με το ζορι να τον βγάλετε πούστη λες και σας ζήτησε να τον πηδήξετε...σοβαρευτείτε και αν μπορείτε να βοηθήσετε σε αυτό που ψάχνει καλώς...αλιώς κακόγουστα σχόλια και περιέργιες αλλού...λογαριασμό θα σας δώσει τι θέλει να κάνει ?? Λίγος σεβασμός ολόκληροι μαντράχαλοι είσαστε...
 

transakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2018
Μηνύματα
42
Like
8
Πόντοι
0
γκαυλα :erection: :erection: :erection: :erection:
 

Συνημμένα

  • 752226.jpg
    752226.jpg
    104,9 KB · Εμφανίσεις: 135

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom