Νέα

Trans για ζευγάρια.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CPL
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tiffany_cd

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2014
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
φιλη μην φανει επιθετικο το υφος μου απλα σου εξηγω...και παντα με τα δικα μου δεδομενα και με οσα ξερω εγω...
 
OP
OP
C

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
φιλη μην φανει επιθετικο το υφος μου απλα σου εξηγω...και παντα με τα δικα μου δεδομενα και με οσα ξερω εγω...
καλε ναι δεν θεωρησα οτι εισαι επιθετικη συμφωνω σε ολα οσα λες εκτος απο ενα,δεν νοειτε καποιος να μπαινει σε τοσο μεγαλη διαδικασια με ορμονες,σιλικονες,αποτριχωσεις και να μη θελει να φτιαξει τρυπουλα:P που ειναι και ο ορισμος αυτου που προσπαθουν με τοσο κοπο να γινουν δλδ γυναικες (ειδικα οταν μιλαμε για παθητικες),τον φοβο απο την αλλη τον καταλαβαινω απολυτα αλλα και παλι αυτο που ειναι φυσιολογικο για μενα ειναι αδιανοητο για καποιον αλλο και παει λεγοντας  :cheesy:
 

tiffany_cd

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2014
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
καλε ναι δεν θεωρησα οτι εισαι επιθετικη συμφωνω σε ολα οσα λες εκτος απο ενα,δεν νοειτε καποιος να μπαινει σε τοσο μεγαλη διαδικασια με ορμονες,σιλικονες,αποτριχωσεις και να μη θελει να φτιαξει τρυπουλα:P που ειναι και ο ορισμος αυτου που προσπαθουν με τοσο κοπο να γινουν δλδ γυναικες (ειδικα οταν μιλαμε για παθητικες),τον φοβο απο την αλλη τον καταλαβαινω απολυτα αλλα και παλι αυτο που ειναι φυσιολογικο για μενα ειναι αδιανοητο για καποιον αλλο και παει λεγοντας  :cheesy:

τι να σου πω...και παλι προσωπικα δεν θα το εκανα...δεν θα μου αρεσε κατι τετοιο νομιζω...δεν εχω προχωρησει βεβαια ετσι κι αλλιως ουτε σε ποιο μικρα σταδια οποτε δεν μπορω να σκεφτω ουτε καν,το τελευταιο..απτη θεση μου να σου πω παροτι δεν το χρησιμοποιω ειναι κατι για μενα...ισως κατι που μπροστα σε ενα λειτουργικο και δυνατο πεος με κανει να νιωθω πιο υπο μου γεμιζει μια φαντασιωση ας το πουμε ετσι...καποιες κοπελες βεβαια που το σκεφτονται το αφηνουν και για πιο μετα σαν μια μορφη ανανεωσης...
 
OP
OP
C

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
.καποιες κοπελες βεβαια που το σκεφτονται το αφηνουν και για πιο μετα σαν μια μορφη ανανεωσης...

ενα πραγμα οπως εμεις λεμε για να ανανεωθουμε να κοψουμε κανα μαλλι,να βαλουμε σιλικονη η να κανουμε ενα μποτοξακι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tiffany_cd

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2014
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
ενα πραγμα οπως εμεις λεμε για να ανανεωθουμε να κοψουμε κανα μαλλι,να βαλουμε σιλικονη η να κανουμε ενα μποτοξακι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πες το κι ετσι...τι να πω??δεν εχω μπει στη διαδικασια να το σκεφτω οποτε...το μονο που θα εκανα περα απο ορμονες ειναι η σιλικονη επανω μου αν καποτε μπορουσα
 
OP
OP
C

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
η σιλικονη ειναι must και για τα real κοριτσια αλλα και για τα wannabe  :tits2: plastic is fantastic:)))))
 
OP
OP
C

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
αυτο εννοειται αγαπη μου ολα με μετρο ειπαμε!! ;)
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
η σιλικονη ειναι must και για τα real κοριτσια αλλα και για τα wannabe  :tits2: plastic is fantastic:)))))
[/quote σου πα να σασ παρω γω δεν θες τραβα βρες τωρα μωρο που να εχει ολο το πακετο .....σε βλεπω τρελη για δεσιμο
 
OP
OP
C

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
[/quote σου πα να σασ παρω γω δεν θες τραβα βρες τωρα μωρο που να εχει ολο το πακετο .....σε βλεπω τρελη για δεσιμο

Κοιτα ειναι προφανες οτι για να γραφω εδω μεσα  αυτο με καθιστα αυτοματα τρελλη για δεσιμο.. :2funny: :2funny:
Τωρα για το να μας παρεις εσυ νομιζω εχουμε θεματακι καθως ειναι δεδομενο οτι βυζι δεν εχεις κοριτσακι στη φατσα δεν εισαι,οποτε εαν μιλαμε γι αγορακι δεν εχει καμια χρησιμοτητα σε αυτο που ζηταμε εμεις,οσο για το οτι θεωρεις την αποψη μου οτι καθε γυναικα ειδικα μετα απο μια ηλικια πρεπει να φτιαχνει το στηθος της(οχι  τις χαζομπαλες που βαζουν μερικες,αυτες ειναι φτηνοδουλειες) μαλακια τι να σου πω εσενα μπορει να σου αρεσουν τα ανυπαρκτα η πεσμενα βυζια εμενα οχι
:tits2:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
Κοιτα ειναι προφανες οτι για να γραφω εδω μεσα  αυτο με καθιστα αυτοματα τρελλη για δεσιμο.. :2funny: :2funny:
Τωρα για το να μας παρεις εσυ νομιζω εχουμε θεματακι καθως ειναι δεδομενο οτι βυζι δεν εχεις κοριτσακι στη φατσα δεν εισαι,οποτε εαν μιλαμε γι αγορακι δεν εχει καμια χρησιμοτητα σε αυτο που ζηταμε εμεις,οσο για το οτι θεωρεις την αποψη μου οτι καθε γυναικα ειδικα μετα απο μια ηλικια πρεπει να φτιαχνει το στηθος της(οχι  τις χαζομπαλες που βαζουν μερικες,αυτες ειναι φτηνοδουλειες) μαλακια τι να σου πω εσενα μπορει να σου αρεσουν τα ανυπαρκτα η πεσμενα βυζια εμενα οχι
:tits2:
αν και το σχολειο που εκανα δεν ηταν για να θιξω το βιζα!!εσενα μωρακι τα βιζακια σου πως ειναι ????καλα πολυ θα θελα να τα δω  :2funny:
 
OP
OP
C

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6

Συνημμένα

  • freaky-frog-with-large-breasts-75987.jpg
    freaky-frog-with-large-breasts-75987.jpg
    20,1 KB · Εμφανίσεις: 49

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
με τι ασχολείσθε ρε παιδιά  :P
 

guru

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2005
Μηνύματα
114
Like
6
Πόντοι
1
Λοιπον μετα απο πολυωρο meeting με τον αντρα μου,αποφασισαμε το πακετο που θελουμε να εχει το ´κοριτσι'....Εχουμε και λεμε...

1 )Να ειναι ψηλη και αδυνατη με καμπυλες ομως
2)Στηθος απο D και πανω
3)θυληκο παρουσιαστικο
4)ενεργοπαθητικο και σαφως ενεργητικη με τις γυναικες

Ειναι πολλα εεεεεεεεεε ???? :2funny: :2funny:

και 5)να παιζει ενεργητικα και με τον ανδρα

ε λοιπον ναι αυτο γουσταρουμε κι εμεις με τη φυναικα μου, εδω και χρονια, αλλα επειδη δεν βρισκουμε ακριβως αυτο, που θα θελαμε στην ελλαδα, περιοριζομαστε στο swinging
 

guru

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2005
Μηνύματα
114
Like
6
Πόντοι
1
καλε ναι δεν θεωρησα οτι εισαι επιθετικη συμφωνω σε ολα οσα λες εκτος απο ενα,δεν νοειτε καποιος να μπαινει σε τοσο μεγαλη διαδικασια με ορμονες,σιλικονες,αποτριχωσεις και να μη θελει να φτιαξει τρυπουλα:P που ειναι και ο ορισμος αυτου που προσπαθουν με τοσο κοπο να γινουν δλδ γυναικες (ειδικα οταν μιλαμε για παθητικες),τον φοβο απο την αλλη τον καταλαβαινω απολυτα αλλα και παλι αυτο που ειναι φυσιολογικο για μενα ειναι αδιανοητο για καποιον αλλο και παει λεγοντας  :cheesy:

νοειται
να γαμαμε με τη γλωσσα
οχι τη γλωσσα
 

tzakomo

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
440
Like
73
Πόντοι
1
swingers βγαλατε καμια ακρη >? μας ενδιαφερει κ εμας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom