Νέα

Trans Εύα is back!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα quazar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 200K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Εύα, αν θέλεις μια καλή ιστορία, διάβασε τους "Φρουρούς της Αχαίας"(έρωτας-συνομωσία-πολιτικές ίντριγκες) του Τάσου Αθανασιάδη, θα σ' αρέσει πολύ. ;) ;) ;) ;) ;) ;) >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: :crazy: :crazy: :crazy:











 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
Εύα, αν θέλεις μια καλή ιστορία, διάβασε τους "Φρουρούς της Αχαίας"(έρωτας-συνομωσία-πολιτικές ίντριγκες) του Τάσου Αθανασιάδη, θα σ' αρέσει πολύ. ;) ;) ;) ;) ;) ;) >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: :crazy: :crazy: :crazy:


Το ειδα σε σιριαλ και δεν μου αρεσε  :( :( :( :( :( :(
κανενα καλυτερο μιπως????????????????? α και κατι αλλο οτι εχει σχεση κατω απο το Αυλακι δεν μου κανη ακομα και σε βιβλιο  :P :P :P :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Γιατί αυτή η εμπάθεια με οτιδήποτε έχει σχέση με την Πελοπόννησο; Συμφωνώ μαζί σου ότι οι Πελοποννήσιοι σε γενικές γραμμές δεν έχουν καλό όνομα (αυτό ακριβώς έλεγε ο μακαρίτης ο πατέρας μου), αλλά ο Τάσος Αθανασιάδης είναι ίσως ο πιο αξιόλογος (αν και (ήπιος) δεξιός) συγγραφέας της γεννιάς του (από το 1950 και μετά).
Μια δεύτερη καλή επιλογή, διάβασε το περίφημο "1984" του Τζώρτζ Όργουελ, εκδόσεις Κάκτος.
 

psedelic

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα ευάκι τι κάνουμε???αν θα ήθελα να σε πετύχω κάπου σήμερα....που να κικλοφορούσα?!!¨)
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Οχι ρε παιδια. Δεν είναι η Ευα Κουμαριανου. Η Κουμαριανου είναι μεγαλύτερη από τη συγκεκριμένη Ευα.
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
ευακι μου πες να ρθω στο μαγαζι σου για να σε βγαλω φωτο.. ηρθα και δεν ησουν εκει.. μηπως ειναι καλυτερα να μας πεις το προγραμμα σου??

πρεπει να επανορθωσεις για να σε συγχωρεσω...
 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
ευακι μου πες να ρθω στο μαγαζι σου για να σε βγαλω φωτο.. ηρθα και δεν ησουν εκει.. μηπως ειναι καλυτερα να μας πεις το προγραμμα σου??

πρεπει να επανορθωσεις για να σε συγχωρεσω...

Μαναρη μου εγω αν διαβασες καλυτερα ελεγα να ερθεις απο το σπιτι μου για φωτογραφιες  :boobies: :boobies:κι οχι απο την δουλεια μου ........ Δεν φταιω εγω αν δεν καταλαβες καλα για ξανα διαβασε κανα 2 σελιδες πριν και θα καταλαβεις :2funny:
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Ευάκι καλημέρα
Μια που δεν ήρθε ο παραπάνω φίλος να έρθω εγω????????
Αλλά να είμαστε τα 2 μας....
 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
Γιατί αυτή η εμπάθεια με οτιδήποτε έχει σχέση με την Πελοπόννησο; Συμφωνώ μαζί σου ότι οι Πελοποννήσιοι σε γενικές γραμμές δεν έχουν καλό όνομα (αυτό ακριβώς έλεγε ο μακαρίτης ο πατέρας μου), αλλά ο Τάσος Αθανασιάδης είναι ίσως ο πιο αξιόλογος (αν και (ήπιος) δεξιός) συγγραφέας της γεννιάς του (από το 1950 και μετά).
Μια δεύτερη καλή επιλογή, διάβασε το περίφημο "1984" του Τζώρτζ Όργουελ, εκδόσεις Κάκτος.

Δεν εχω προβλιμμα με κανεναν Πελοποννησιο μαναρη μου ... απλα με εναν μονο ο οποιος ηταν ελαφρως Μ.....ς .. Αυτο δεν παει να πει οτι ειναι κι ολοι μην τρελαθουμαι ;) ;) ;) ;) ;) ;)Λοιπον τα βιβλια που μου αρεσουν ειναι τα εξης και που εχω διαβαση και στα συνιστω να τα διαβασης κι εσυ  αν δεν τα εχεις διαβαση...
(1)Χρυσα Δημουλιδου ΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ ΔΕΝ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΠΟΤΕ .....
(2) Χρυσα Δημουλιδου ΤΑ ΔΑΚΡΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ........
(3)Χρυσα Δημουλιδου ΟΤΑΝ ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΧΟΡΕΨΕ ΜΕ ΤΗ ΦΩΤΙΑ ........
(4)Χρυσα Δημουλιδου  ΠΟΘΟΙ ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ..........
(5)Ελενα Σωτηρακη ΚΡΥΜΜΕΝΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ ..........
(6)Θεκλα Χρηστακη  ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ..... Και πολλα αλλα αλλα το πρωτο που σου αναφερω αν δεν το εχεις διαβαση διαβασετο  θα σου αρεσει πιστευο πολυ .... ειναι απο τα ποιο αγαπημενα μου βιβλια ............... και αν εχεις κατα νου κανενα αλλο στυλε μου  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
Ευάκι καλημέρα
Μια που δεν ήρθε ο παραπάνω φίλος να έρθω εγω????????
Αλλά να είμαστε τα 2 μας....

Για σημερα δεν προλαβενουμαι μωρο μου  :) :) :) :) γιατη θα εργαζομε ...τωρα αν θελεις για το επωμενο Π.Σ.Κ πολυ ευχαρηστως :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
506
Κριτικές
9
Like
650
Πόντοι
306
ευακι τσεκαρε λιγο τα πμ σου....
 

G.O.V

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
ευακι σήμερα δουλεύεις? οφείλω να σου πω οτι είσαι το κάτι άλλο :o :o :o :o. να σε ρωτήσω είσαι αγκύρας 1 κάθετός αχαρνών σωστά? αυτή είναι στην αρχή της αχαρνών? θέλω να έρθω ωποσδήποτε σήμερα, θα σαι κει απο τις 5 το απόγευμα?
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Για σημερα δεν προλαβενουμαι μωρο μου  :) :) :) :) γιατη θα εργαζομε ...τωρα αν θελεις για το επωμενο Π.Σ.Κ πολυ ευχαρηστως :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Αμε!κανένα πρόβλημα!
Θα σου στείλω pm
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Ευα δες στα pm σου...Σου έστειλα
 

G.O.V

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Εύα είσαι το απόλυτο θυληκό, βάζεις πολλές γυναίκες κάτω, έχεις φοβερό σώμα!!! Το στήθος σου τρομερό...
Είμαι νέος στο φόρουμ αλλά έχω πάθει την πλάκα της ζωής μου. Σήμερα δουλεύεις κανονικά? Εάν ναι απο τι ώρα???
 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
Εύα είσαι το απόλυτο θυληκό, βάζεις πολλές γυναίκες κάτω, έχεις φοβερό σώμα!!! Το στήθος σου τρομερό...
Είμαι νέος στο φόρουμ αλλά έχω πάθει την πλάκα της ζωής μου. Σήμερα δουλεύεις κανονικά? Εάν ναι απο τι ώρα???


thanks μωρο μου  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


Απο της 5 το απογευμα μωρο μου μεχρι της 12.00 :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
506
Κριτικές
9
Like
650
Πόντοι
306
βρε κουκλα ευα κοιτα και λιγο τα πμ σου και απαντισε μας.....μας εχεις και περιμενουμε με την.....φωτογραφικη στο χερι....
 

ZTOD

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
898
Κριτικές
14
Like
8
Πόντοι
1.997
Ναι βρε Ευακι και εμένα παραπονεμένο με έχεις αφήσει....
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
506
Κριτικές
9
Like
650
Πόντοι
306
εισαι ατακτη ε?....μας εχεις και περιμενουμε στην ουρα για ενα σου πμ.....ντροπη σου παλιοκοριτσο..... :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom