Νέα

τρανς ενεργητικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arizale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
arizale

arizale

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
191
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
Τα Trans Τα ενεργητικά !!!!Όπως λέμε δηλαδή " τα αεροπλάνα τα βαπόρια τα πουλια τα κομοδίνα τα μπρίκια "  :think:

καλησπερα ... μη κατανοητο το σχολιο σου  :) ειλικρινα δεν καταλαβα τον παραλληλισμο ..
 

transexuala

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
128
Like
0
Πόντοι
1
:lheel:Φιλε, κατ' αρχην, δεν εχω, τηποτα, με της ΤΡΑΝΣ! της παω, και πολλυ, μαλιστα! Αλλα, μου ειχε πη ενας.Γιατη, να παω, με Χειρουργημενη{ΤΡΑΝΣΕΞΟΥΑΛ] το ξερω, το μαθημα μου, φιλε!!! και, να μην παω, με μια ΓΥΝΑΙΚΑ?? Και, εγω, ρωταω. Γιτη, να με Γ.... :zfuck: μια ΤΡΑΝΣ! και οχι, ενας ΑΝΤΡΑΣ! ποια, η διαφορα??? :headbang:

φαντάσου ο ippotis69 που έχει την απορία και είναι αντίθετος μας αναφέρει "THΣ Trans" και εσύ που είσαι μεστά πράματα μας λες "Τα Trans"  :s&m_3:
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Τα Trans Τα ενεργητικά !!!!Όπως λέμε δηλαδή " τα αεροπλάνα τα βαπόρια τα πουλια τα κομοδίνα τα μπρίκια "  :think:
Εσύ ήσουν που παραπονιόσουν για την κριτική στα ορθογραφικά λάθη;  :s&m_1:
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.432
Like
4.791
:lheel:Φιλε, κατ' αρχην, δεν εχω, τηποτα, με της ΤΡΑΝΣ! της παω, και πολλυ, μαλιστα! Αλλα, μου ειχε πη ενας.Γιατη, να παω, με Χειρουργημενη{ΤΡΑΝΣΕΞΟΥΑΛ] το ξερω, το μαθημα μου, φιλε!!! και, να μην παω, με μια ΓΥΝΑΙΚΑ?? Και, εγω, ρωταω. Γιτη, να με Γ.... :zfuck: μια ΤΡΑΝΣ! και οχι, ενας ΑΝΤΡΑΣ! ποια, η διαφορα??? :headbang:
αλλος προτιμα τα ροδακινα κι αλλος τα νεκταρινια...τι σκας;; οπως του αρεσει του καθενος :)
 

stelef

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2007
Μηνύματα
45
Like
80
Πόντοι
0
υπεροχες οι επισημανσεις του φιλου arzale..γουσταρουμε γυναικες με καυλι..οτι πιο συγκλονιστικο κ ολοκληρωτικο στο σεξ
 

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1
:lheel:Φιλε, κατ' αρχην, δεν εχω, τηποτα, με της ΤΡΑΝΣ! της παω, και πολλυ, μαλιστα! Αλλα, μου ειχε πη ενας.Γιατη, να παω, με Χειρουργημενη{ΤΡΑΝΣΕΞΟΥΑΛ] το ξερω, το μαθημα μου, φιλε!!! και, να μην παω, με μια ΓΥΝΑΙΚΑ?? Και, εγω, ρωταω. Γιτη, να με Γ.... :zfuck: μια ΤΡΑΝΣ! και οχι, ενας ΑΝΤΡΑΣ! ποια, η διαφορα??? :headbang:

Κινκι σεξ ειναι το ολο θεμα φιλε και η τρανς, γυναικα που εχει στηθος και εχει χτυπησει ορμονη, δεν ειναι αντρας, καταλαβε το, εκτος απο την τραβεστι που ειναι κραγμενος και ντυνεται γυναικα...εκει πας με αντρα καθαρα. :boobies:
 
OP
OP
arizale

arizale

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
191
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
δε μπορω να το διορθωσω  :S τι  :jerking: ειμαι ? ... θα αυτοτιμωρηθω --> τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες (καλα copy paste επεσε ..  :P )
 

transexuala

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
128
Like
0
Πόντοι
1
δε μπορω να το διορθωσω  :S τι  :jerking: ειμαι ? ... θα αυτοτιμωρηθω --> τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες (καλα copy paste επεσε ..  :P )

:boobies: :tits2: :boobies: :tits2: :boobies: :tits2:
 

stelef

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2007
Μηνύματα
45
Like
80
Πόντοι
0
arizale φιλε εισαι τελειος...
 

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1
δε μπορω να το διορθωσω  :S τι  :jerking: ειμαι ? ... θα αυτοτιμωρηθω --> τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες τρανς ενεργητικες (καλα copy paste επεσε ..  :P )


οχι copy paste...μαλλον εμμονη.. ;)
 
OP
OP
arizale

arizale

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
191
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
και μιας και μπηκατε στην κουβεντα εσεις ειστε ...ενργητικΕΣ ?? (τονίζω το ..γενος )  :cheesy:
 

transexuala

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
128
Like
0
Πόντοι
1
Μπα χιούμορ κάνουμε εμείς  ;) αλλα σαν νέος έχεις να φας δούλεμα και κράξιμο από τους έξυπνους του site εδώ ouuuuuuuu Καλός ήρθες στο ποιο φασιστικό ρατσιστικό κομπλεξικό παράλογο και ανταγωνιστικό forum τις Ελλάδας !!!!!!! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom